Що собою являють відеореєстратори Neoline X-COP 9000, 9500 і 9700 з функцією антирадара?

Відеореєстратор потрібен у сучасному жорстокому світі автомобілів, як повітря людині. Без цього приладу просто нереально відстояти свою правоту на дорозі – там, де діють жорсткі правила. Без доказів ніхто не стане слухати автолюбителя, а відеореєстратор в якості доказу можна пред'являти зі спокійною душею. Якщо це якісна річ, від неї буде толк. У даній статті будуть розглянуті популярні відеореєстратори Neoline X-COP 9700 і інші моделі.

Зовнішній вигляд, комплектація та параметри

Нижче мова піде про «нутрощах» популярних моделей, про те, які їхні характеристики та приховані можливості.

9000

Радар-детектор Neoline X-COP 9000 відрізняється тим, що тут водій порадіє не тільки відеореєстратора, але також модулем GPS з базою камер і якісному радар-детектора. Ця функція вчасно попередить про те, де знаходяться такі комплекси, як «Стрілка», «Робот», «MESTA» і «Кордон». В бажанні доповнити свою машину функцією розпізнавання немає нічого поганого. Адже нікому не завадить додатковий сигнал про те, що в багатолюдному місці або на небезпечному перехресті необхідно знизити швидкість.

Відеореєстратор працює на процесорі Ambarella A7, з оптичним сенсором Sony EXMOR. І при покупці надходить разом з російськомовною інструкцією, що дуже зручно. У коробці при вступі також знаходиться присоска, дроти і набір для фіксації. Дисплей відображає якісну картинку, звідки можна з легкістю вважати номери транспортних засобів (автор відео — FerraSamples).

За допомогою меню можна збільшити різкість зображення. Тут же, в настройках, можна накласти на картинку швидкість руху, а також дату і час. В меню присутня функція запису зображення з розширеним динамічним діапазоном, під назвою WDR. Опція буде вельми до речі при виїзді з тунелю в зону потрапляння прямих сонячних променів.

Зручним є те, що відеореєстратор має кілька різних автоматизованих режимів запису. Запис відео продовжується навіть при паркуванні автомобіля. У цьому випадку пристрій створює папку «Parking» і записує відео в неї.

У підсумку слід зауважити, що всі характеристики вищевказаного відеореєстратора знаходяться на висоті, вони не тільки допомагають уникнути аварій, а також штрафів за перевищення швидкості. Головне – вчасно оновлювати програмне забезпечення девайса. Для цього потрібно завантажити його з сайту виробника, встановити флешку з файлом пристрій і натиснути в основному меню на кнопку «Оновити прошивку».

NEOLINE X-COP 9000

9500

Параметри цього пристрою відрізняються гарною якістю: довжина відео триває від 1-5 хвилин, файли записуються у популярному форматі MP4. Оптика складається з 6 скляних лінз і матриці Sony Exmor IMX 322. При запису відео кут огляду досягає 125°.

Якщо говорити про функції, що їх досить багато. Є можливість додавання координат радарів, циклічна запис, запис в режимі паркування. Можливість включення режиму WDR, а також є G-сенсор. Як і в попередньому варіанті, девайс знаходиться на процесорі Ambarella A7.

Незважаючи на багато збігів, комплектація не настільки значна, як у інших моделей виробника. У коробці можна знайти лише провід живлення, фіксують липучки і присосок. Ні про яку карти пам'яті в комплекті мови і бути не може. Тому при покупці потрібно заздалегідь придбати microSD.

Neoline X-COP 9500

9700

Характеристики у девайса відмінні. У цьому гібриді поєднуються відеореєстратор і, як і в моделі Neoline X-COP 9000 – радар-детектор. Цей варіант радує автолюбителя покращеним дизайном, зручним інтерфейсом і новими функціями, у тому числі і запис відео у форматі Full HD. Як і в попередніх моделях, тут використовується процесор Ambarella A7LA30 для можливості забезпечення 2 слоти карт. Карти пам'яті підтримуються до 64 ГБ. Не можна сказати, що даний варіант економний, але все ж він коштує дешевше того ж самого 9500S.

Neoline X-Cop 9500s

Ціна нижче в основному тому, що в комплект не входить карта пам'яті, а також немає дроти для прямого під'єднання до АКБ. Але є порт для прикурювача, затискачі для контактів і перехідник для карт пам'яті.

Як і відеореєстратор Neoline X-COP 9000, даний варіант знаходиться на матриці Sony Exmor IMX 322. Кут зйомки досягає 137°, що повною мірою вистачає для того, щоб зафіксувати рух на 5 смугах дороги. Зрозуміло, на двох крайніх смугах буде складно розрізнити номери транспортних засобів, але зате марку машини дізнатися можна без праці.

У Neoline 9700 є 2 режиму роботи:

 1. Висновок на дисплей зображення з камери.
 2. Поточна швидкість з урахуванням даних GPS.

Цифри другого режиму більш точні, тому що спідометр влаштована так, що завжди трохи завищує швидкість (Avto-Blogger.ru).

У радар-детектора, вбудованого в відеореєстратор, є можливість визначити «ворога» в діапазонах Х, К, Ка.

Також він може похвалитися декількома режимами роботи:

 1. «Місто» – режим, де знижується кількість помилкових сигналів радара.
 2. «Траса» – налаштована підвищена чутливість на виявлення всіх ворожих пристроїв.
 3. Режим «Турбо» збирає інформацію про можливу кількість радарів в окрузі.
 4. Останній режим «X-COP» самостійно встановлює параметри, які варіюються від швидкості. Тобто він налаштований на автоматичне перемикання функцій.

Плюси і мінуси девайсів

Говорячи про плюси і мінуси, можна укласти наступне:

 1. Відеореєстратор Neoline X-COP 9000 – хороший вибір для всіх автолюбителів, хто з комфортом бажає подорожувати по своєму місту при цьому не наживаючи проблем із перевищенням швидкості. При збільшенні різкості в відеореєстраторові на вітровому склі з'явиться відображення торпеди, а в похмуру погоду ще й нитки обігріву вітрового скла. Крім цього, якщо не грати з якістю зображення, недоліків не виявлено. Зрозуміло, для деяких автолюбителів проблемою може стати ціна, однак це «гібридне диво» виправдовує всі вкладення.
 2. Відеореєстратор Neoline X-COP 9500, мабуть, має той недолік, який переслідує всю техніку поголовно – слабкий акумулятор. Враховуючи ще й те, що дана модель – гібрид, розраховувати на нескінченні години роботи не варто. Щодо інших недоліків, судячи за відгуками покупців їх досить багато: відмова роботи карти пам'яті, тривалий пошук супутників. Багато автолюбителів також досадуют на те, що рівно після закінчення гарантії робота девайса припиняється.
 3. Думки у автолюбителів розділилися: одні кажуть, що гаджет повний недоліків, інші впритул їх не помічають. Судячи з відгуків, багато кажуть що акумулятор слабкий, а також що пристрій займає багато місця на вітровому склі. В той же час цей мінус не здається мінусом іншим водіям. Про плюси можна говорити багато. Даний прилад чіпко вловлює всі радари, має хорошу якість запису і великий кут огляду. А адже це в подібному пристрої головне.

Посібник з експлуатації

Посібник з експлуатації буде показано на прикладі моделі Neoline X-COP 9500.

 1. Для початку потрібно правильно встановити прилад в автомобіль. При цьому обов'язково потрібно користуватися тим керівництвом, яке було надане в комплекті з покупкою.
 2. При установці потрібно користуватися тими матеріалами, які були в коробці: дроти і кабелі та інше повинно використовуватися тільки від цього пристрою.
 3. Потрібно ретельно стежити за тим, щоб на прилад не потрапила рідина для чищення салону автомобіля. Це значною мірою порушить його роботу.
 4. не Можна встановлювати відеореєстратор в тому місці, звідки відбувається відкриття подушок безпеки.
 5. не Можна витягати microSD якщо пристрій знаходиться в роботі. Це спричинить за собою втрату даних або поломку. Для безпеки системи варто форматувати знімну пам'ять один раз у 2 місяці.
 6. Для запису якісного зображення необхідно протирати лінзу камери.
 7. Перед першим використанням пристрою, його обов'язково потрібно заряджати протягом декількох – 3-х годин. Якщо прилад тривалий час не працює, потрібно тим не менш поповнювати акумулятор 1 раз в 2 місяці.

Ціна питання

Ціна цих «іграшок» висока, але воно того варто. Зовнішній вигляд, як можна помітити на фото, відрізняється чудовим дизайном, не кажучи вже про високу функціональність девайсів.

Голосування

Ви задоволені роботою свого Neoline?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Підключення і установка відеореєстратора»

Канал Radar Car розповість у своєму ролику про те, як правильно встановити і підключити пристрій.


Коментарі та відгуки