Лого av-to.info
Допоміжні системи

Що собою являють відеореєстратори Neoline X-COP 9000, 9500 і 9700 з функцією антирадара?

відеореєстратор потрібен в сучасному і жорстокому світі автомобілів як повітря людині. Без цього пристрою просто нереально відстояти свою правоту на дорозі - там, де діють жорсткі правила. Без доказів ніхто не стане слухати автолюбителя, а відеореєстратор як доказ можна пред'являти зі спокійною душею. Якщо це якісна річ, від неї буде толк. У даній статті будуть розглянуті популярні відеореєстратори Neoline X-COP 9700 і інші моделі.

Зовнішній вигляд, комплектація і параметри

Нижче мова піде про «нутрощах» популярних моделей, про те, які їхні характеристики і приховані можливості.

9000

Радар-детектор Neoline X-COP 9000 відрізняється тим, що тут водій порадіє не тільки відеорегістр тору, але також модулю GPS з базою камер і якісному радар-детектора. Ця функція вчасно попередить про те, де знаходяться такі комплекси, як «Стрілка», «Робот», «MESTA» і «Кордон». У бажанні доповнити свою машину функцією розпізнавання немає нічого поганого. Адже нікому не завадить додатковий сигнал про те, що в багатолюдному місці або на небезпечному перехресті необхідно знизити швидкість.

Відеореєстратор працює на процесорі Ambarella A7, з оптичним сенсором Sony EXMOR. І при покупці надходить разом з російськомовною інструкцією, що дуже зручно. У коробці при надходженні також знаходиться присоска, дроти і набір для фіксації. Дисплей виводить якісну картинку, звідки можна з легкістю вважати номера транспортних засобів (автор відео - FerraSamples).

За допомогою меню можна збільшити різкість зображення. Тут же, в настройках, можна накласти на картинку швидкість руху, а також дату і час. В меню присутня функція запису зображення з розширеним динамічним діапазоном, під назвою WDR. Опція буде вельми до речі при виїзді з тунелю в зону попадання прямих сонячних променів.

Зручним є те, що відеореєстратор має кілька різних автоматизованих режимів запису. Запис відео триває навіть при паркуванні автомобіля. В даному випадку пристрій створює папку «Parking» і записує відео в неї.

В результаті слід зазначити, що всі характеристики вищевказаного відеореєстратора знаходяться на висоті, вони не тільки допомагають уникнути аварій, але також штрафів за перевищення швидкості. Головне - вчасно оновлювати програмне забезпечення девайса. Для цього потрібно завантажити його з сайту виробника, встановити флешку з файлом в пристрій і натиснути в основному меню на кнопку «Оновити прошивку».

NEOLINE X-COP 9000

9500

Параметри цього пристрою відрізняються гарною якістю: довжина відео триває від 1-5 хвилин, файли записуються в популярному форматі MP4. Оптика складається з 6 скляних лінз і матриці Sony Exmor IMX 322. При запису відео кут огляду досягає 125 °.

Якщо говорити про функції, їх досить багато. Є можливість додавання координат радарів, циклічна запис і запис в режимі паркування. Можливість включення режиму WDR, а також присутній G-сенсор. Як і в попередньому варіанті, девайс знаходиться на процесорі Ambarella A7.

Незважаючи на багато збігів, комплектація не настільки значна, як у інших моделей виробника. У коробці можна знайти лише провід живлення, здатні фіксувати липучки і присосок. Ні про яку карті пам'яті в комплекті мови і бути не може. Тому при покупці потрібно заздалегідь придбати microSD.

Neoline X-COP 9500

9700

Характеристики у девайса відмінні. В даному гібриді поєднуються відеореєстратор і, як і в моделі Neoline X-COP 9000 - радар-детектор. Цей варіант радує автолюбителя поліпшеним дизайном, зручним інтерфейсом і новими функціями, в тому числі і запис відео в форматі Full HD. Як і в попередніх моделях, тут використовується процесор Ambarella A7LA30 для можливості забезпечення 2 слотів карт. Карти пам'яті підтримуються до 64 ГБ. Не можна сказати, що даний варіант економний, але все ж він коштує дешевше того ж самого 9500S.

Neoline X-Cop 9500s

Ціна нижче в основному тому, що в комплект не входить карта пам'яті, а також немає дроти для прямого під'єднання до АКБ. Але зате є порт для прикурювача, затискачі для контактів і перехідник для карт пам'яті.

Як і відеореєстратор Neoline X-COP 9000, даний варіант знаходиться на матриці Sony Exmor IMX 322. Кут зйомки досягає 137 °, що в повній мірі вистачає для того, щоб зафіксувати рух на 5 смугах дороги. Зрозуміло, на двох крайніх смугах буде складно розрізнити номера транспортних засобів, але зате марку машини дізнатися можна без праці.

У Neoline 9700 є 2 режиму роботи:

 1. Відображення зображення з камери .
 2. Поточна швидкість з урахуванням даних GPS.

Цифри другого режиму більш точні, тому що спідометр влаштований так, що завжди трохи завищує швидкість (Avto-Blogger.ru).

у радар-детектора, вбудованого в відеореєстратор, є можливість визначити «ворога» в діапазонах Х, К, Ка.

Також він може похвалитися кількома режимами роботи:

 1. «Місто» - режим, де знижується кількість хибних сигналів радара.
 2. «Траса» - налаштована підвищена чутливість на виявлення всіх ворожих пристроїв.
 3. Режим «Турбо »збирає інформацію про можливу кількість радарів в окрузі.
 4. Останній режим« X-COP »самостійно встановлює параметри, які варіюються від швидкості. Тобто він налаштований на автоматичне перемикання функцій.

Плюси і мінуси девайсів

Говорячи про плюси і мінуси, можна зробити висновок наступне:

 1. Відеореєстратор Neoline X-COP 9000 - хороший вибір для всіх автолюбителів, хто з комфортом бажає подорожувати по своєму місту при цьому не наживаючи проблем з перевищенням швидкості. При збільшенні різкості в відеореєстраторові на вітровому склі з'явиться відображення торпеди, а в похмуру погоду ще й нитки обігріву вітрового скла. Крім цього, якщо не грати з якістю зображення, недоліків не виявлено. Зрозуміло, для деяких автолюбителів проблемою може стати ціна, проте це «гібридне диво» виправдовує всі вкладення.
 2. Відеореєстратор Neoline X-COP 9500, мабуть, має той недолік, який переслідує всю техніку поголовно - слабкий акумулятор. Враховуючи ще й те, що дана модель - гібрид, розраховувати на нескінченні години роботи не варто. Щодо інших недоліків, судячи з відгуків покупців їх досить багато: відмова роботи карти пам'яті, тривалий пошук супутників. Багато автолюбителів також досадують на те, що рівно після закінчення гарантії робота девайса припиняється.
 3. Думки у автолюбителів розділилися: одні кажуть, що гаджет сповнений недоліків, інші в упор їх не помічають. Судячи з відгуків, багато хто говорить що акумулятор слабкий, а також що пристрій займає багато місця на вітровому склі. У той же час цей мінус не видається мінусом іншим водіям. Про плюси можна говорити багато. Даний прилад чіпко вловлює всі радари, має хорошу якість запису і величезний кут огляду. А адже це в подібному пристрої головне.

Керівництво по експлуатації

Керівництво по експлуатації буде показано на прикладі моделі Neoline X-COP 9500.

 1. Для початку потрібно правильно встановити прилад в автомобіль. При цьому обов'язково потрібно користуватися тим керівництвом, яке було надано в комплекті з покупкою.
 2. При установці потрібно користуватися тими матеріалами, які були в коробці: проводи та кабелі та інше повинно використовуватися тільки від цього пристрою.
 3. Потрібно ретельно стежити за тим, щоб на прилад не потрапила рідина при чищенні салону автомобіля. Це в значній мірі порушить його роботу.
 4. Не можна встановлювати відеореєстратор в тому місці, звідки походить відкриття подушок безпеки.
 5. Не можна витягувати microSD якщо пристрій знаходиться в роботі. Це спричинить за собою втрату даних або поломку. Для безпеки системи варто форматувати знімну пам'ять один раз в 2 місяці.
 6. Для запису якісного зображення необхідно протирати лінзу камери.
 7. Перед першим використанням пристрою, його обов'язково потрібно заряджати протягом декількох - 3-х годин. Якщо прилад тривалий час не працює, потрібно все ж поповнювати акумулятор 1 раз в 2 місяці.

Ціна питання

Ціна цих «іграшок» висока, але воно того варте. Зовнішній вигляд, як можна помітити на фото, відрізняється відмінним дизайном, не кажучи вже про високу функціональність девайсів.

Голосування

Ви задоволені роботою свого Neoline?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Підключення і установка відеореєстратора»

Канал Car Radar розповість у своєму ролику про те, як правильно встановити і підключити пристрій.