Як правильно вибрати адаптер або перехідник в прикурювач USB?

У минулі часи автомобільний прикурювач (АП) використовувався в основному за призначенням, тобто від нього прикуривали сигарети. Іноді до нього підключали прилади, наприклад, пилосос. З розвитком технологій з'явилося багато гаджетів, які підключаються через USB-порт. Таким чином став актуальний USB в прикурювач. У статті розглядається перехідник USB, його призначення, даються рекомендації по вибору.

Опис адаптера USB в прикурювач

У сучасного водія зазвичай в автомобілі знаходиться велика кількість девайсів, які через час вимагають підзарядки.

Призначення і функції

Автомобільний адаптер USB використовується для зарядки різних девайсів: мобільного телефону, планшета, ноутбука та ін. З його допомогою можна підключити гаджет до бортової мережі і зарядити його.

останнім часом може виникнути потреба в підзарядці відразу декількох гаджетів, з'явилася необхідність у створенні пристрою, який буде підключити їх до бортової мережі автомобіля.

Разветвитель с розетками и USB-слотами
Розгалужувач з розетками і USB-слотами

Принцип роботи

Робота перетворювача в АП полягає в тому, що на вхід надходить напруга від акумулятора 12 – 24 В, яке перетворюється в невеликий струм для мобільних девайсів 1А, для планшета — не менше 2,1 А (автор відео — КИТАЙ В ДОПОМОГУ).

Існує кілька різновидів перехідників АП:

  1. Пристрої з вбудованим дротом. Вони не універсальні, так як до них можна підключити тільки певні види гаджетів.
  2. USB перехідники універсальні, тому що сучасні мобільні пристрої майже всі мають відповідний роз'єм для підключення.
  3. Існує ще адаптер, перетворюють надходить струм від автомобільної мережі 220 В. З одного боку такий пристрій підключається в АП, а з іншого — знаходиться розетка на 220 В. До розетки можна підключати планшет або інші девайси, які потребують великої кількості електроенергії. При використанні такого перетворювача слід враховувати, що для нього необхідний більш потужний акумулятор, інакше автомобільна акумуляторна батарея швидко розряджається.
Универсальный двойной переходник
Універсальний подвійний перехідник

Критерії вибору

Вибираючи адаптер, потрібно звернути увагу на наступні фактори:

  1. В першу чергу необхідно враховувати технічні особливості. Основними характеристиками є напруга і сила струму на виході. Якщо адаптер купується для зарядки мобільних девайсів, то на виході сила струму повинна становити 1 А, якщо планується підключення планшета, то вихідний струм повинен бути 2,1 А. Щоб отримати універсальний перехідник, краще його купувати з вихідним струмом в 2,1 А.
  2. Наступний нюанс, на який варто звернути увагу, – кріплення кабелю. Необхідно упевнитися, що місце, де кабель кріпиться до конектора і АП, має ущільнення з спеціального захисту. Протягом експлуатації провід в незахищеному з'єднанні перегнеться і може зламатися.
  3. Важливим фактором є довжина кабеля. Коротким кабелем буде користуватися незручно. Бажано купувати пристрій з довжиною кабелю достатньою для зарядки гаджетів задніх пасажирів.
  4. Корпус повинен бути міцним і не скрипіти, якщо на нього сильно натиснути.
  5. У якісних пристроїв вбудована захист від замикань.

Природно, краще вибирати розгалужувачі з декількома вимикачами і USB-слотами. Це дасть можливість підключити декілька гаджетів одночасно.

Не варто забувати, що підключення декількох девайсів відразу — додаткове навантаження для акумулятора. Тому треба стежити за його зарядкою.

Ціна питання

Вартість адаптерів USB і пристроїв залежить від якості та виробника. Брендові товари завжди дорожче. Серед недорогих моделей також можна придбати якісні вироби.

Голосування

Ви користуєтеся адаптером USB в автомобілі?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Огляд адаптера прикурювача»

У відеоогляді розповідається про автомобільному перехіднику в прикурювач (автор ролика — Дмитро Зайцев).


Коментарі та відгуки