Лого av-to.info
Допоміжні системи

як самостійно зробити ремонт автомобільного відеореєстратора?

відеореєстратор оснащують свої транспортні засоби багато сучасних автолюбителі. Популярність цих пристроїв дуже висока, оскільки жоден водій не може недооцінювати важливість їх застосування. Але як і будь-який інший девайс, реєстратори мають властивість з часом виходити з ладу. В яких випадках проводиться ремонт відеореєстраторів і як виправити причину неполадок - про це читайте нижче.

характерні поломки відеореєстраторів та способи їх усунення

Які несправності характерні для автомобільних реєстраторів, як розібрати і відремонтувати пристрій своїми руками?

Пропонуємо ознайомитися з переліком найбільш зустрічаються неполадок і варіантами вирішення проблем:

 1. Помилка пам'яті, реєстратор пищить, запис обриваетс . Пристрій може намагатися почати запис, але через кілька секунд відбувається скидання, після чого девайс знову намагається активуватися. В даному випадку причина, найімовірніше, полягає в адаптері накопичувача пам'яті, зокрема, карти MicroSD. Як показує практика, навіть форматування флешки допомагає далеко не завжди, через якийсь час проблема повторюється. Причина може критися в механічному пошкодженні флешки і відновити її, найімовірніше, не вдасться, тому накопичувач доведеться міняти.
 2. Пристрій не може почати запис, весь час знаходиться в режимі очікування. Коли водій підключає девайс до електромережі авто, пристрій не може почати запис, при цьому реєстратор не виходить з режиму очікування. Така несправність зустрічається досить рідко, тим не менш, вона залишається актуальною. В даному випадку причина неполадки в роботі гаджета, як і в попередньому випадку, найімовірніше криється в пошкодженні картки пам'яті. Заміна накопичувача дозволить вирішити проблему.
 3. Коли водій намагається підключити девайс до бортової мережі, встановлюючи штекер в прикурювач, дисплей реєстратора загоряється на короткий час, остан чого практично відразу гасне. Іноді гаджет зовсім не включається. У деяких моделях може відображатися меню і настройки, але пристрій все одно не реагує на натискання кнопок управління. В даному випадку причина несправності, найімовірніше, полягає в використанні не оригінального дроти для підключення. І хоча сам кабель підходить до штекера MicroUSB, його розпаювання може відрізнятися від оригінального.
  Відповідно, гаджет буде правильно функціонувати тільки з проводом, який йде в комплекті. Якщо ви купуєте провід із зарядним пристроєм в магазині з мобільними телефонами, то повинні розуміти, що розпаювання може не підійти.
 4. Пристрій зависає, іноді відразу ж після активації, в деяких випадках - через кілька годин роботи. Така проблема, як показує практика, більш актуальна для FullHD пристроїв, але може зустрічатися і в більш простих моделях. В такому випадку водієві доводиться витягувати акумуляторну батарею з пристрою або тиснути на клавішу перезавантаження.
  Якщо мова йде про FullHD реєстраторі, то потрібно пам'ятати, що девайси такого типу, тобто працюють з високим розширенням, характеризуються поганою сумісністю з дешевими накопичувачами пам'яті. Тобто якщо ви використовуєте недорогу флешку, то повинні розуміти, що проблема криється саме в ній. Такі реєстратора оптимальніше всього можуть працювати з високошвидкісними накопичувачами пам'яті, які відносяться до певного класу. Причому цей клас повинен бути вказаний в сервісній книжці.
 5. Пристрій вимикається, також може автоматично зупиняти запис без команди користувача, якщо девайс оснащений навігатором, то він може самостійно змінювати маршрут. Відразу ж слід зазначити, що така проблема більш актуальна для недорогих китайських реєстраторів. Як варіант, при такому «глюки» можна спробувати перезавантажити гаджет, але скоріше за все, це допоможе ненадовго.
  Як показує практика, причина проблеми найчастіше полягає в використанні низькоякісного зарядного пристрою з microUSB виходом. В частности, речь идет о части адаптера, которая устанавливается в прикуриватель. Можно попробовать использовать другой зарядный адаптер.
 6. Девайс розрядився, а після зарядки або підключення до бортової мережі він відмовляється реагувати на клавіші управління. В тому числі, мова йде про кнопку Reset. Проблема актуальна для багатьох моделей реєстраторів, як дешевих, так і більш дорогих. В даному випадку причина, найімовірніше, полягає в механізмі заряджання батареї.
  Коли заряд девайса закінчується, через несправність механізму реєстратор не може прийняти струм, тому користувачеві доводиться демонтувати акумулятор і підключати гаджет безпосередньо до мережі. Для усунення несправності такого плану необхідно уважно перевірити розпаювання роз'єму.
 7. У холодну пору року, коли температура повітря дуже низька, девайс може повільно включатися, екран може блимати, при цьому для активації і запису відео реєстратору потрібно багато часу. Як ви вже зрозуміли, причина криється в низьких температурах (автор відео - канал Винтик і Шпунтик).

Інструкція по демонтажу та ремонту

Якщо причина несправності криється в непрацездатності самої плати, то вирішити таку проблему в домашніх умовах не вийде. Більш того, перепаять схему може не кожен майстер, тим більше, якщо плата не підлягає ремонту.

Якщо ж причина криється в непрацездатності роз'єму, що відбувається найчастіше, то для вирішення проблеми потрібно виконати наступні дії: || |

 1. В першу чергу відеореєстратор потрібно демонтувати. Для початку вимкніть запалювання, для запобігання можливого замикання від'єднайте клеми від акумуляторної батареї.
 2. Вимкніть провід живлення, підключений до девайсу.
 3. Демонтувати його з місця кріплення. Фіксатори можуть бути різними, тому дійте по ситуації. Можна просто зняти присоску з лобового скла.
 4. Далі, проводиться розбирання гаджета. Щоб зробити це, вам буде потрібно маленька викрутка з хрестовим наконечником або ж спеціальна відмичка, якою користуються фахівці з ремонту смартфонів.
 5. Потім необхідно буде заземлити паяльник. Щоб зробити це, один кінець дроту, негативний, слід припаяти до корпусу, а позитивний - до корпусу паяльника.
 6. Для заміни роз'єму треба максимально нагріти елементи кріплення девайса, але не розплавити їх. Так ви зможете отпаять контакти роз'єму і витягти його. Після демонтажу до того самого місця припаивается новий роз'єм. Якщо ви помітили, що на платі є інші обірвані контакти, то їх слід припаяти, але перед цим точно дізнайтеся, які функції виконують пошкоджені механізми.

Фотогалерея «Ремонтуємо самі»

Висновок | || 239

Подытожив этот материал, рекомендуем ознакомиться с несколькими советами, соблюдение которых позволит предотвратить необходимость проведения ремонта:

 1. В першу чергу, завжди правильно вибирайте відеореєстратори при покупці. Бажано не купувати занадто дешеві, а також багатофункціональні моделі, оскільки такі гаджети ламаються частіше за інших.
 2. Постарайтеся не допустити падіння реєстратора і інших пошкоджень пристрою.
 3. Періодично проводите очищення гаджета від пилу і бруду , зокрема, приділяйте час роз'ємів.
 4. Взимку, при низьких негативних температурах краще забирайте відеореєстратор додому, коли залишаєте авто на стоянці. Постійні температурні перепади сприяють утворенню конденсату всередині пристрою, що може відбитися на його функціональності.

Голосування

Чи користуєтеся ви відеореєстратором?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Ремонт відеореєстратора »

Процес ремонту представлений нижче (автор ролика - канал TV NIK CHASOVSHIK !!!).