Лого av-to.info
Допоміжні системи

Причини і способи усунення несправностей зрівняльних платформ

На будь-якому великому виробництві сьогодні використовуються доклевелери - спеціальні платформи, які виконують роль мостів між вантажний поверхнею і кузовом транспортного кошти. Величезний вибір доклевелери представлений за цим посиланням - https: //www.vsv-group.com.ua/peregruzochnoe-oborudovanie/uravnitelnye-platformy. Як і в будь-якому обладнанні, в роботі платформ можуть виникнути неполадки, про які ми розповімо нижче.

Несправності і способи їх усунення

Пристрій і позначення кнопок і регуляторів керуючого модуля

Основна перевага доклевелери полягає в забезпеченні балансування перепадів поверхонь між вантажний рампою і навантажувачем або іншим транспортним засобом. Пропонуємо ознайомитися з несправностями платформ, а також варіантами усунення поломок.

Перша проблема - система не піднімається, при цьому електромотор не функціонує, причини можуть бути такими:

  1. Відсутнє живлення від мережі, необхідно упевнитися в тому, що вимикач активований.
  2. З'явилися проблеми в роботі системи подачі напруги. Потрібно перевірити її роботу.
  3. Перегорів запобіжний компонент керуючого модуля. Необхідно перевірити його працездатність, якщо є необхідність, то замінити (автор - Сергій Соснін).

Якщо ж доклевеллер не працює, при цьому його двигун функціонує справно, причина може критися в наявності вантажу на платформі. Якщо це так, то вантаж необхідно прибрати.

Наступна поломка - майданчик не опускається:

  1. Чи не працює система подачі напруги, її треба перевірити.
  2. Відбулася блокування механізму закриття. Несправність можна вирішити шляхом короткочасного натискання на кнопку підйому.
  3. При перегорів запобіжному елементі деталь підлягає заміні.

Фотогалерея «Промислове устаткування»

Постійне мерехтіння світлодіодного елемента свідчить про те, що система зафіксувала перешкоди. Така несправність зазвичай не супроводжується іншими проблемами, але постійне миготіння діода може дратувати. Якщо перешкоди незначні, то від поломки можна позбутися шляхом повторної активації і деактивації керуючого девайса, тобто блоку.

Блок управління - це досить надійний пристрій з високим терміном служби, але може статися і таке, що причина поломки обладнання криється в ньому. При виході з ладу або некоректної роботи блоку модуль підлягає ремонту, якщо він буде виконаний невчасно, це може відбитися на функціональності майданчики в подальшому.

Якщо наведені вище рекомендації не допомогли позбутися проблеми, то найбільш оптимальним варіантом буде звернення до спеціалізованого сервісного центру. Не намагайтеся виконувати ремонт майданчика, якщо ніколи раніше не стикалися з таким завданням.

Відео «Як працює пристрій»

У ролику нижче представлений процес відкриття і закриття промислової системи після установки (автор - Дмитро Борисов).