Прошивка відеореєстратора: керівництво по оновленню програмного забезпечення

Відеореєстратор – це зручний девайс, який повинен знаходитися в кожному автомобілі. Він вбереже водія і пасажирів від дорожніх проблем, а також просто допоможе відчувати себе впевненіше. Він являє собою міні-пристрій, до складу якого входить відеокамера, яка фіксує картинку на дорозі, а також невеликий екран, за допомогою якого можна переглянути відео, фотографії і, власне, перепрошити пристрій. Про те, як прошити відеореєстратор, – нижче.

Приспособление на липучке
Пристосування на липучці

Інструкція з грамотною перепрошиванню девайса

Перепрошивка відеореєстратора не складе труднощів, якщо діяти по наступним пунктам, а також дотримуватися порад.

Необхідні інструменти та матеріали

Перепрошивка приладу — це справа не те щоб ризиковане, але відповідальна, адже якщо зробити помилку, тоді, можливо, пристосування не буде підлягати ремонту. Можна здійснювати подібні маніпуляції в тому разі, якщо виникла потреба оновити програмне забезпечення, а також, якщо робота пристрою погіршилася, і необхідно підвищити продуктивність.

Прибор для слежения
Прилад для стеження

Щоб прошити виріб для стеження знадобляться такі інструменти:

 • комп'ютер, ноутбук або планшет з доступом в інтернет;
 • роз'єм на обладнанні, usb-флешка і, можливо, usb-перехідник;
 • ПО, викачане з сайту виробника. Воно повинно бути новою версією, а не старої;
 • посібник з перепрошиванню і експлуатації моделі приладу.

Якщо керівництва в наявності немає, нижче можна дізнатися про те, як оновити або перепрошити девайс (автор відео — Зроблено руками).

Алгоритм дій

Існують стандартні рекомендації по прошивці і оновленню.

Схематика цих дій допоможе більшості користувачів:

 1. Необхідно завантажити потрібне програмне забезпечення.
 2. Розпакувати архів.
 3. Перемістити на карту пам'яті вироби.
 4. Встановити карту і запустити процес оновлення. Він може початися сам собою, після включення пристосування.

Фотогалерея «Демонстрація прошивки»

Щоб перепрошити пристрій, потрібно виконувати ті ж дії, тільки перед тим, як копіювати оновлене ПЗ на карту пам'яті пристосування, відформатувати її, видаливши попередню версію програмного забезпечення.

Корисні поради

 1. Викачувати ЗА краще всього з сайту виробника. Саме там ризик скачати шкідливе програмне забезпечення нижче всього. Окрім іншого, в архіві, викачаних з офіційного сайту, буде інструкція по оновленню і експлуатації.
 2. Встановлювати потрібно тільки нову версію. Якщо завантажити стару або взагалі від іншого пристрою, виникнуть проблеми: перешкоди на екрані, кнопки не будуть реагувати та інше. Тут допоможе лише нова перепрошивка, тобто установка сумісного ПЗ.
 3. Перед тим, як починати роботу з ПО, необхідно зарядити акумулятор вироби для стеження, адже, можливо, доведеться відключити його від мережі.
 4. Щоб у разі необхідності відкотити встановлене програмне забезпечення до попередньої версії, можна зробити резервну копію і зберегти їх на жорсткому диску або знімному носії. Можливо, в майбутньому стара версія знову знадобиться.
Изделие для слежения для автомобиля
Виріб для стеження для автомобіля

Відео «Як перепрошити відеореєстратор»

Для того, щоб прошити відеореєстратор , не обов'язково звертатися в центр. Автор Avto-Blogger.ru розповість про те, як можна зробити це власноруч.

Голосування

Доводилося вам власноруч прошивати відеореєстратор?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки