Лого av-to.info

Електропривод Відкривання багажника - красиво жити НЕ забороніш

У більшості вітчізняніх автомобілів вікорістовується механічний привід багажника, тобто для того, щоб Відкрити багажне відділення, замок нужно Відкривати руками. Такий Пристрій, як електропривід багажника, представляет собою вузол, что дозволяє Відкрити багажний відсік натісканням кнопки. Детальніше про ті, в чому Полягає принцип Дії пристрою и як его Встановити на своє авто, читайте нижчих.

Принцип роботи механізму відкриття і закриття багажника

Як працює електропідйомником задніх дверей? Електропривод замка багажника повинен відкриватися при натисканні на відповідну кнопку шляхом розкручування, таким чином збільшуючи тягове зусилля і передаючи його на шток. Коли на вузол подається напруга, реле системи автоматично відштовхує шток, що сприяє відкриттю дверей. Необхідно враховувати, що електропривод дверей багажника не може довгий час працювати під навантаженням, оскільки він може зламатися через перегрів.

Обозначение элементов конструкции
Позначення елементів конструкції

Пристрій електроприводом

Елеткрозамок багажника або мотора складається з Наступний елементів:

 1. безпосередно сам електродвигун.
 2. Два чотірьохконтактніх реле.
 3. кінцевік капота або кінцевік багажника. Кінцевік капота вікорістовується в тому випадка, если привід ставитися самє на капот. Кінцевій вимикач капота повинен буті підключеній до сигналізації.
 4. Штовхаючій шток. Призначення безпосередно для того, щоб Забезпечити Відкриття багажника з брелока сигналізації або з кнопки.
 5. Запобіжний елемент, что захіщає ланцюг.
 6. Кнопка управління.

Як бачите електропривід задніх двері - це Досить складаний Пристрій, так что если ви вірішілі Встановити его в свой автомобіль, то Врахуй, что в его работе могут вінікнуті і проблеми. Необходимо відзначіті, что в старі вази, Таврії та Москвічі Такі пристрої ставити немає СЕНС, оскількі смороду Досить непрактічні в ЕКСПЛУАТАЦІЇ (автор відео - Костянтин Зайцев).

Критерії Вибори електрозамку

Купуючі електропривід кришки багажника, та патенти, серйозно підійті до виборів. Наш ринок предлагает покупцям безліч різніх прістроїв в різніх ціновіх категоріях, проти дешеві варіанти краще відразу віключіті. такий вузол НЕ зможу пропрацюваті Довгий, Аджея низька ціна, як правило, обумовлена ​​таким же якістю виробництва п рістрою. Тому китайські варіанти відразу ж віключає - в даного випадка краще віддаті предпочтение російськім або імпортнім девайсів.

Купуючі Пристрій, відразу ж зважте на ті, як буде відбуватіся керування ним. Например, если ВІН буде відкріватіся с помощью кнопки, то можна прідбаті звичайний девайс, Який без проблем можна буде Встановити своїми руками. Альо если ви хочете, щоб Пристрій працював від брелока сигналізації, то рекомендується взяти більш складаний електричний девайс, а процедура Підключення винна буті проведена кваліфікованім електрик.

На сьогоднішній день у продаж можна зустріті кілька моделей прістроїв, на кшталт смороду бувають:

 1. За умовчанням. Такі системи оснащуються бічнімі фіксаторамі и коштують смороду дешевше.
 2. Посілені. Їх ВАРТІСТЬ вища, но їх якість вища. Кроме того, Такі пристрої будут більш надійнімі в плане ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Фахівці рекомендуються віддаті предпочтение аксесуари з інерційнім механізмом. Завдяк цьом на електромотор покладатіметься нижчих НАВАНТАЖЕННЯ, оскількі коли шток упреться в перешкоду, ВІН просто відключіться (автор відео - Sergei).

Інструкція по установці електроприводу

Щоб Встановити електропривід багажника своїми руками и здійсніті его Приєднання, вам буде нужно стандартний слюсарний інструмент, а такоже схема Підключення. Схема винна йти в комплекті з прістроєм.

нижчих Розглянуто установка електроприводу багажника на прікладі автомобіля Лада Калина:

 1. Спочатку проводитися демонтаж Встановлення замка, а такоже захісної панелі. Панель фіксується на пластикових кліпсах и зацепах, а такоже двох Гвинт. Далі, відкрутіть Фіксатор замка, для цього можна використовуват тріскачку з насадкою хрестової викрутки.
 2. Тепер проводитися доробки замку, Аджея вам нужно, щоб ВІН МІГ закривати с помощью одного кліка. Для цього зріжте часть зачіпкі, на фото вона відзначена червоною лінією. Місце зрізу та патенти обробіті наждачним папером або напильником, щоб воно Було рівнім и гладким.
 3. Наступний етапом буде Підключення схеми и попередня збірка. Процедуру Підключення ми опісуваті не будемо, оскількі вона відрізняється в залежності від моделі приводу и машини. При Попередній збірці зверніть увагу на ті, щоб булу дотрімана полярність Підключення діода. Сам діод необходимо правильно пріпаяті и заізолюваті від масі авто.
 4. Далі, проводитися монтаж самого приводу - в цьом випадка все індивідуально. После установки перевірте, де плюс и мінус, так ви дізнаєтеся, як правильно підключіті проводку. Например, масу можна підключіті до лівої части обігріву.
 5. Наступний етапом буде Підключення Вийшла схеми до штатної проводки. Використову схему, яка уходит в комплекті. Вся проводка винна буті ретельно заізольована, для цього використову ізоляційну стрічку. Щоб реле не бовталіся, їх можна зафіксуваті на твердій поверхні с помощью канцелярського скотча.
 6. Потім здійснюється монтаж кнопки. У випадка з калини варіантів установки кнопки є кілька, но ми Рекомендуємо підключіті ее до кришки монтажного блоку - на ньом є ще одна клавіша, что управляє харчування автомагнітолі, а це значить, что до неї підключена маса. Для Підключення, знову ж таки, та патенти, використовуват схему.
 7. Коли все буде підключено, залішається только перевіріті працездатність встановлений девайса. Если все працює нормально, то можете Приступати до складання, яка проводитися в зворотнього порядку.

Фотогалерея «Монтаж приводу своїми руками»

 

Ціна питання

Відео «Робота системи в автомобілі Кіа Оптима»

Опис роботи и по ключения системи в автомобілі Кіа Оптима на відео нижчих (автор ролика - Evgeny Sokolov) .

Ваш автомобіль обладнання електроприводом багажника?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...