Акумулятори Varta — поєднання новітніх технологій і сучасних ідей

Вибір АКБ — це завжди відповідальна задача для автовласника, адже саме від якості батареї багато в чому залежить пуск двигуна, особливо взимку. Серед великої різноманітності виробників при покупці можна просто загубитися. У цьому матеріалі ми розповімо про те, що являє собою АКБ марки Varta, які особливості характерні для таких батарей і яка їх маркування.

Моделі акумуляторів марки

Автомобільні акумулятори від виробника Varta представлені на ринку в декількох моделях. Коротко розглянемо характеристики кожної з них.

Ultra Dynamic

АКБ линейки Ultra
АКБ лінійки Ultra

При виготовленні цих автоаккумуляторов використовується технологія АГМ, в результаті чого потужність батареї і її ресурс експлуатації значно збільшуються. Слід також зазначити, що автомобільні акумулятори цієї моделі характеризуються більшою потужністю енергоспоживання. Якщо вірити виробникові, то одним з ключових особливостей є висока якість кінцевого продукту, але це не дивно, адже хто буде робити антирекламу для свого товару? Але за фактом власники машин з автомобільними батареям Varta рідко скаржаться на їх якість.

Silver Dynamic

Акумулятор Varta silver dynamic agm 580 901 080, якщо вірити виробникові, за своїм особливостям багато в чому перевершує вимогам автовиробників. Коротко розглянемо особливості, характерні для моделей Varta agm 560 901 068 або іншої моделі.

до Речі, в лінійці Silver випускається близько десяти варіацій батарей:

 • прилади 570 901 076 можуть використовуватися у транспортних засобах, обладнаних потужними силовими агрегатами;
 • Varta silver dynamic agm підходить для машин, в яких використовується безліч додаткових електричних приладів;
 • само по собі пристрій відповідає преміум-класу, що свідчить про його якості;
 • як показує практика, батареї, що відносяться до цієї лінійки, мають збільшений ресурс експлуатації.
Батарея линейки Silver
Батарея лінійки Silver

Black Dynamic

Що стосується цієї лінійки, то пристрою Bkack Dynamic характеризуються в цілому гідною якістю і прийнятною вартістю. Найбільш оптимально їх використання на транспортних засобах, у яких трохи споживачів енергії.

Розглянемо основні характеристики:

 • висока ємність і в цілому хороший стартерний струм;
 • оптимальне рішення для транспортних засобів середнього класу з солідним пробігом;
 • гарне поєднання якості і вартості;
 • надійність у плані експлуатації.

Blue Dynamic

Прилади Varta blue dynamic 570 412 063 або 560 410 054 характеризуються підвищеними експлуатаційними особливостями, а саме йдеться про ресурс використання і пусковому струмі. На думку виробника, використання батарей Varta blue dynamic 570 412 063 або 560 410 054 актуально в сучасних транспортних засобах з великим функціоналом. Зокрема, мова йде про велику кількість пристроїв споживачів напруги. Нехай вас не лякає, якщо на етикетці АКБ ви побачите, що він був виготовлений в Азії, оскільки Varta blue dynamic 570 412 063, 560 410 054 і інші моделі випускаються як в азіатських, так і в європейських країнах.

Аккумулятор Blue Dynamic
Акумулятор Blue Dynamic

Що стосується основних особливостей приладів, то вони наступні:

 1. В першу чергу, необхідно відзначити, що прилади збираються з дотриманням технології Ecosteps, яка є екологічно чистою. Відповідно, споживання енергії буде більш низьким, як і рівень забруднення навколишнього середовища. Якщо порівнювати з традиційною технологією, то даний показник знизився приблизно на 20%.
 2. Використання решіток PowerFrame в конструкції, в результаті чого забезпечується більш підвищений стартерний струм.
 3. При виготовленні батарей суворо дотримуються європейські стандарти.

Blue Dynamic EFB

Прилади лінійки Blue Dynamic EFB призначені для використання у транспортних засобах, що експлуатуються у важких умовах. Як запевняє сам виробник, ресурс експлуатації акумуляторів більше на 100% завдяки застосуванню технології EFB. Найбільш оптимальним варіантом буде використання АКБ цього типу в транспортних засобах, обладнаних системою Старт-Стоп, а також великою кількістю споживачів енергії.

Що стосується основних характеристик:

 • завдяки впровадженню сучасної технології EFB батарея зможе забезпечити надійне функціонування у транспортних засобах, обладнаних різними електронними пристроями;
 • застосуванні технології Ecosteps, про її переваги ми сказали раніше;
 • повну відповідність кінцевого товару міжнародним стандартам.
Устройство линейки Blue EFB
Пристрій лінійки Blue EFB

Powersports

Ще одна модель, яка не відноситься до легкових автомобілів, але її варто згадати — Varta powersports agm. Цей тип акумуляторів призначений для мотоциклів. Особливо ця модель, як запевняє виробник, підійде для водіїв, які люблять швидке прискорення, тривалі поїздки і використовують транспортний засіб у різних кліматичних умовах.

Згідно з офіційними даними, батарея розроблялася з урахуванням екстремальних умов експлуатації, відповідно, він може без втрат продуктивності забезпечувати найбільшу потужність. Прилади, які, до речі, є обслуговуваними, обладнуються досить міцним корпусом, який дозволить захистити конструкцію навіть при їзді по бездоріжжю.

Розглянемо переваги:

 • відповідає стандарту JIS;
 • сам по собі прилад є сухозаряженным, в комплекті до нього йде упаковка електроліту;
 • при поворотах, коли АКБ може нахилятися до 45 градусів, виключається можливість витоку електроліту;
 • використання технологією agm при виробництві дозволяє заряджати АКБ, при цьому негативний вплив на її продуктивність виключається (автор відео — Bifi Remonit).

Маркування батарей

Що стосується розшифровки маркування, розглянемо її на прикладі Е1С553032.

Розшифровка першого символу відповідає заводу, де був вироблений продукт:

 • H – Німеччина, місто Ганновер;
 • C — Чехія, місто Ческа Липа;
 • E — іспанське підприємство, місто Бургос;
 • G – також іспанський завод, розташований в Гуардамарі;
 • F — французьке підприємство, Руан;
 • S – також французьке підприємство, місто Сарргемин;
 • Z — німецький завод в Цвікау.

Розшифровка наступного символу свідчить про номер конвеєра на заводі, де батарея була проведена. Третя буква розшифровується як тип замовлення, тобто це може бути автоконцерн, офіційний дилер або роздрібні продажі. Розшифровка наступних трьох символів говорить про дату виготовлення продукту.

Голосування

Як би ви оцінили акумулятори Varta?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Як працює Varta в 20-градусний мороз»

На відео водій демонструє, як працює батарея Varta, що використовується близько одного року, в мороз (автор ролика — Screen Caster).


Коментарі та відгуки