Лого av-to.info
Паливо

Переходимо на газ: як економити з ГБО?

на сьогоднішній день установка газового обладнання може здійснюватися на все без винятку транспортні засоби. Але з якими перевагами і недоліками можна зіткнутися при установці ГБО? В яких випадках газ дійсно вигідно ставити? У цих питаннях ми постараємося розібратися. До речі, послуги з установки газового обладнання пропонує ресурс https: //vipgaz.com.ua.

В яких випадках вигідно ставити газ?

Як показують результати опитування автомобільних експертів, монтаж газової установки може бути доцільним в тому випадку, якщо машина проїжджає не менше півтори тисячі км в місяць. В даному випадку фінансові витрати на монтаж ГБО можуть окупитися протягом року, в економія бензину буде значною. Можна здогадатися, що саме з цих причин газовими установками сьогодні обладнані практично всі сучасні таксі. Також слід врахувати і факт споживання газу певним транспортним засобом. Зокрема, в ідеалі витрата цього палива повинен бути більше витрат на бензин приблизно на 1-2 літра на 100 км пробігу.

Баллон в багажнике авто
Балон в багажнику авто

Фахівці не радять монтувати ГБО на машини з малим об'ємом мотора. В даному випадку економії як такої практично не буде, зате транспортний засіб значно втратить в динаміці. Наприклад, якщо машина з об'ємом двигуна 1.1 л споживає близько 5-6 літрів бензину, то на газу вона буде «їсти» приблизно 7-8 літрів. Якщо враховувати сьогоднішню вартість палива, то реальна економія складе копійки.

Крім того, якщо ви є власником невеликого за габаритами авто, то майте на увазі, що вам необхідно буде попрощатися з більшою частиною вільного місця в багажнику. В даному випадку газова установка може зайняти більше 50% вільного простору. Що стосується власників нових транспортних засобів, то в даному випадку монтаж системи також є недоцільним, оскільки так машина втратить фірмової гарантії.

Переваги та недоліки

Також розглянемо плюси і мінуси від системи ГБО.

Плюси:

  1. Економія палива. Чим більше об'єм двигуна, тим більше буде економія коштів на утримання вашого «залізного коня». Згідно з даними фахівців, в середньому кожен кілометр, який ви проїхали на газу, обходиться в три рази дешевше, ніж той же відстань, пройдену на бензині.
  2. При їзді на цьому типі палива режим експлуатації мотора є більш м'яким. Відповідно, це дозволить значно збільшити ресурс експлуатації агрегату.
  3. Екологічність системи. Як стверджують екологи, їзда на газі є більш оптимальним варіантом для навколишнього середовища, ніж експлуатація авто на бензині або дизелі.

Однак, незважаючи на свої переваги, система також має і ряд недоліків.

Их мы также рассмотрим подробно:

  1. По-перше, монтаж ГБО - задоволення не з дешевих. З наведеної вище інформації про те, що установка окупиться лише через рік за умови, що щомісяця ви будете проходити не менше 1500 км, можна зробити висновки. Зокрема, про вартість системи і її установці.
  2. Якщо автомобіль новий, то він втратить гарантію при монтажі системи.
  3. Питання експлуатації стоїть дуже гостро. Вимоги дійсно жорсткі, оскільки їзда з газовим балоном в багажнику - справа дійсно небезпечне. Тому якщо ви зважилися на це - вивчіть напам'ять всі правила безпеки.
  4. На сьогоднішній день газові заправки є практично скрізь. Проте, їх менше, ніж бензинових.
  5. При некоректному монтажі обладнання цілком можливий такий варіант, що в салоні транспортного засобу буде смердіти газом. А це згубно впливає на здоров'я.
  6. При підключенні обладнання ви втрачаєте частину вільного простору багажника.

Голосування

Який тип палива ви віддаєте перевагу?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Монтаж обладнання на ВАЗ»

Детальніше про монтаж ГБО ви можете дізнатися з відео.