Енциклопедія автомобілістів: антифризи серії X-Freeze

Охолоджуюча рідина для автомобіля являє собою витратний матеріал особливо важливого значення. Вона охолоджує двигун від перенагрівання і сприяє його нормальній роботі як спекотним літом, і холодною зимою. Більш детальна інформація про антифризах серії X-Freeze, а також відгуки покупців ви знайдете нижче.

Особливості охолоджуючої рідини даної марки

Охолоджуючі рідини X-Freeze є витратним матеріалом зі специфічним пакетом присадок. Згідно з офіційною інформацією, ці присадки призначені для підвищеного захисту мотора, а також збільшення його ресурсу служби. Для таких холодоагентів характерна низька температура замерзання. За твердженням виробника, він може експлуатуватися в найсуворіших кліматичних умовах, зокрема — в північних регіонах.

ОЖ X-Freeze зеленого цвета в разных тарах
ОЖ X-Freeze зеленого кольору в різних тарах

Цей холодоагент випускається як у вигляді чистої ОЖ, так і концентратом. Якщо ви купуєте концентрат, то вам доведеться самостійно зробити з нього антифриз, змішавши його з водою в певних пропорціях. Ці пропорції в цілому визначають технічні параметри рідини і, як правило, вони вказані на етикетці упаковки.

Дані витратні матеріали випускаються в декількох різновидах і кожна з них має певні характеристики. Ці характеристики безпосередньо впливають на умови використання рідини, тобто на погодні умови експлуатації, а також різновиди транспортних засобів. Як стверджує виробник витратного речовини, продукти лінійки є високотехнологічними і можуть використовуватися як в машинах вітчизняного виробництва, так і іноземного. Крім того, вони відповідають усім міжнародним стандартам.

Красный X-Freeze в литровой и пятилитровой бутылках
Червоний X-Freeze в літровій і п'ятилітрової пляшках

Складу

Знову ж, за твердженням виробника, у складі холодоагентів цієї серії використовуються специфічний пакет присадок, який призначений для захисту мотора і його компонентів. Зокрема, до складу рідини входять:

 1. Пакет інгібіторів, розроблений на основі органічних елементів. Ці речовини дозволяють захистити двигун транспортного засобу від появи іржі. При їх використанні в системі охолодження з'являється спеціальна тонка плівка, яка запобігає виникненню корозії. Крім того, видаткового складу речовини не вплине негативно на функціонування системи в цілому. Також дана рідина дозволяє забезпечити захист системи від появи опадів, а також накипу.
 2. Етиленгліколь. За твердженням компанії-виробника, виробництво витратного матеріалу повністю відповідає всім міжнародним вимогам і специфікацій.

В цілому за офіційними даними такі холодоагенти в змозі забезпечити захист як пластикових, так і алюмінієвих, залізних і навіть гумових елементів системи охолодження. Крім цього ОЖ захистить компоненти та інших сплавів, що використовують в сучасних моторах.

Продукція X-Freeze відповідає міжнародним стандартам:

 • ASTM D 3306;
 • SAE J 1034.

Лінійка видів

Лінійка видів продукції X-Freeze включає в себе кілька різновидів охолоджуючих рідин. Особливості і характеристики кожної будуть розглянуті далі.

Зелений

Видаткове речовина X-Freeze зеленого кольору є класичним холодоагентом. У його складі використовуються присадки, які дозволяють забезпечити більш тривалий термін експлуатації. Як стверджує виробник, використовувати зелений холодоагент можна до п'яти років. Ця ОЖ може використовуватися практично в будь-охолоджувальних системах не тільки легкових та вантажних транспортних засобів, але і спецтехніки.

Присадки, що використовуються в складі, призначені:

 • для запобігання виникненню піни в системі;
 • для запобігання появи іржі;
 • для стійкого впливу до кислотності.

Також вони володіють хорошими змащувальні властивості і можуть захистити систему від появи в ній накипу та інших видів опадів. Допускається експлуатація при температурі до 40 градусів морози. Що стосується змішування, то воно, в принципі, можливо, але це можна робити тільки з якісними аналогами, що володіють схожим складом і характеристиками.

Хладагент X-Freeze зеленого цвета в пятилитровой упаковке
Холодоагент X-Freeze зеленого кольору в п'ятилітровій упаковці

Синій

Ця ОЖ призначена для використання в більш холодних регіонах, де температура повітря може опускатися до 45 градусів морозу. Власне, ця температура і є робочою для даного антифризу. У продажу може бути як у вигляді готової рідини, так і концентрату. Зрозуміло, концентрат доведеться розбавити дистильованою водою, щоб ОЖ можна було використовувати. Пропорції слід дотримуватись у відповідності з рекомендаціями виробника.

Відповідає міжнародним вимогам і стандартам:

 • ASTM D 3306;
 • SAE J 1034.

Крім того, цей витратний матеріал відповідає світовому стандарту G11, що робить його більш якісним в порівнянні з іншими аналогами. Також варто відзначити, що рідина отримала доступ від світових авто-виробників для використання в транспортних засобах:

 • Мерседес Бенз;
 • Ауді;
 • Опель;
 • Вольво;
 • Фольксваген.

ОЖ може застосовуватися як у вітчизняних автомобілях, так і в машинах іноземного виробництва. Виробник запевняє, що купуючи цю продукцію, ви зможете надійно захистити систему охолодження свого двигуна і збільшити термін її служби.

ОЖ X-Freeze стандарта G-11 в пятилитровой канистре
ОЖ X-Freeze стандарту G-11 у п'ятилітровій каністрі

Червоний

Цей витратний матеріал володіє поліпшеними властивостями захисту системи від появи іржі. Він може використовуватися як легкових, так і вантажних машинах, якщо температура навколишнього середовища не опускається нижче 40 градусів морозу. Завдяки використанню нової технології виробництва, дана ОЖ може не тільки забезпечити збільшений термін служби машини, але і хорошу циркуляцію витратного речовини в системі. Крім того, даний склад дозволяє запобігти виникненню накипу та інших видів відкладень.

Ця ОЖ відповідає міжнародним вимогам згідно:

 • ASTM D 3306;
 • BS6580;
 • SAEJ1034.

Для виробництва ОЖ використовується етиленгліколь, а склад включає в себе багатофункціональний пакет присадок антикорозійного дії. Як відзначає виробник, в складі цієї ОЖ навіть при лабораторних дослідженнях не вийде виявити ні нітритів, ні фосфатів, ні амінів. А це, зрозуміло, є незаперечною перевагою даного витратного матеріалу.

Красная ОЖ в канистре 5 л
Червона ОЖ в каністрі 5 л

Антифриз x freeze red 12 не тільки дозволяє збільшити ресурс служби системи охолодження і двигуна в цілому. Але і сприяє запобіганню його перегріву, навіть якщо з ладу вийшов термостат. Природно, у випадку поломки приладу перегріву не уникнути, але, за словами виробника, цей момент буде відтягнута максимально.

ОЖ рекомендована для експлуатації в машинах:

 • Дженерал Моторз;
 • Мерседес Бенз;
 • Ауди;
 • Форд;
 • БМВ;
 • Вольво;
 • Опель;
 • Ситроен;
 • Пежо;
 • Хендай;
 • Ниссан;
 • Тойота;
 • Мазда;
 • Хонда;
 • Митсубиси.

Голосование

Дайте оцінку антифризу X-Freeze

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Крім того, рідина отримала доступ до експлуатації та транспортних засобах вітчизняного виробництва. Тут мова йде про АвтоВАЗ, ГАЗ і Деу. В інструкції по застосуванню ОЖ відзначено, що на сумісна і її можна змішувати з усіма традиційними холодоагентами, при виробництві яких використовувалися гібридні і традиційні технології. Крім того, її можна експлуатувати в якості добавки до традиційного вітчизняного тосолу.

Виробник рекомендує споживачеві утриматися від змішування в ОР, які у своєму складі містять карбоксилатный пакет присадок. Також не можна змішувати витратний матеріал з продукцією, виробленою за карбоксилатной технології, а також антифризами, що не містять у своєму складі силікатів.

Відео «Класифікація ОЖ»

класифікації охолоджуючих рідин ви зможете дізнатися з цього відео.


Коментарі та відгуки

 • Валерій Євгенович

  Купив червоний X-Freeze два роки тому, минулого тижня довелося міняти. До цього я користувався Шеллом. Мене в принципі все влаштовувало, але вирішив спробувати щось нове. Тим більше, що читав багато відгуків у інеті про цієї рідини і вирішив, що вона мені підійде. Плюс до всього, у неї ресурс роботи п'ять років. До речі, їжджу на китайця — Лифане. Перша зима пройшла відмінно, ніяких нарікань. Перша зима пройшла відмінно, ніяких нарікань. Мене все влаштовувало, я вже було подумав, що залив якісний антифриз і можу не перейматися ще чотири роки, як з настанням наступної зими почалося. Перестала працювати пічка. Діагностика показала, що з нею все в порядку. Довго думав, в чому справа, в результаті вирішив поміняти рідина. Злив відпрацювання і жахнувся – стільки відкладень я ще не бачив! Сам антифриз помітно потемнів, але цього я не надав значення. Після зливу і такої кількості опадів я вирішив промити систему. Звідти вийшло в два рази більше відкладень, ніж при зливі. Повністю промивши систему кілька разів, вирішив залити нову рідину. Результат мене здивував – пічка стала працювати, як нова. Значить, вся справа була в тому, що опади цього «супер-антифризу» забили патрубки, вони могли пропускати тільки невелика кількість повітря.

  • Фомін Михайло

   Не знаю, як щодо червоного антифризу, але я використовую зелений вже четвертий рік поспіль, за цей час поміняв два рази. І нічого поганого сказати про нього не можу. Вартість, звичайно, трохи завищена, в порівнянні з іншими ринковими аналогами, але, тим не менш, якість говорить сама за себе. Я теж перед затокою регулярно промиваю систему охолодження, щоб там не збирався всякий шмурдяк. І після зливу відпрацьованого антифризу я бачу, що у мене в системі відкладень практично немає. І промиваю я її повністю, за кілька разів, поки не почне виходити чиста вода. Може бути, ви купили підробку, тому у вас такий плачевний результат? На ринку підробок, до речі, повно. Купуючи таку рідину, потрібно перевіряти етикетку і виробника, іноді пишуть Монголія. Якщо виробництво Монголії, то це, однозначно — підробка.

 • Славік

  Я теж заливаю зелений x-freeze та поки що не можу сказати про нього щось негативне. В цілому — нормальний антифриз за доступну ціну. Сьогодні російські тосолы коштують у межах x-freeze, ну так а якість-то у них зовсім різне, тут навіть сперечатися нема про що. Залий звичайний тосол, і він протримається у тебе одну зиму, якщо машина постійно експлуатується. А я працюю в таксі, так що знаю, про що кажу. За своє життя і роботу я стикався з багатьма расходниками, і більшість з них мене розчаровували. Звичайно, можна купувати і антифризи Шелл Хелікс, і Лікві Молі, в цьому випадку за якість взагалі можна не переживати. Але ось ікс-фриз — це, як на мене, оптимальний варіант ціни і якості.

 • Іван Обломов

  X-freeze — порожняк самий справжній! Вже краще залити тосол Лукойл, ефект буде той самий. А краще, хлопці, не скупіться, і заливайте нормальний імпортний антифриз. Інакше проблем не уникнути.