На замітку автомобілістам: антифризи серії Ravenol

Завдяки охолодних рідин (ОЖ) створюється оптимальна температура для роботи двигуна. Крім того, добавки, що містяться в сучасних антифризах, виконують захисні функції. В даний час на автомобільному ринку великий вибір ОЖ. У статті подано огляд антифризів марки Ravenol.

Особливості охолоджуючої рідини даної марки

Все антифризи марки Ravenol випускаються на основі сучасних технологій. Вони пройшли стендові, лабораторні та полігонні випробування і отримали відповідні допуски, що дозволяють їх застосовувати на автомобілях і спецтехніці різних виробників. Вся продукція виробляється в Німеччині і відрізняється високою німецькою якістю.

Складу

Основою ОЖ є етиленгліколь, до якого додається комплекс спеціальних присадок. Завдяки такому складу рідина набуває наступні якості:

  • захищає радіатор і охолоджуючу систему двигуна від корозійних процесів;
  • подовжує термін експлуатації антифризу до 200 тисяч кілометрів пробігу або 3-років експлуатації;
  • володіє високими теплообмінними характеристиками;
  • надає сприятливу дію на водяний насос, радіатор і термостат системи охолодження;
  • має відмінну плинність.

У складі ОЖ відсутні нітрати, фосфати і аміни, які згубно впливають на матеріали, з яких виготовлені деталі двигуна.

Для надійного захисту від корозії готової до застосування ОЖ повинно міститися не менше 33% антифризу. При такій концентрації рідину, що не замерзає при температурі -20 градусів. При розведенні 50/50 для Північної Європи можливе використання суміші при 38 градусах. Для використання в регіонах з більш низькими температурами зміст концентрату Ravenol можна збільшити до 70%, але не вище. Це дає можливість застосовувати ОЖ при температурі — 69 градусів.

Розбавляти концентрат Ravenol слід тільки деіонізованою водою, яка є в лінійці продукції компанії Ravenol, наприклад, Destilliertes Wasser EIMTIONISIERT. Застосовувати дистильовану воду не рекомендується, так як в результаті іонного обміну починається внутрішня корозія металів.

Підбирати ОЖ для автомобіля слід згідно з рекомендаціями виробників.

Лінійка видів

Компанія Ravenol пропонує широкий вибір ОЖ високої якості, що застосовуються в залежності від умов, в яких експлуатується автомобіль. Вони відрізняються кольором та складом, а також об'ємом розфасовки.

Колір рідини дає можливість швидкого виявлення течі з допомогою синьої лампи (дефектоскопа).

Жовтий

Антифриз жовтий G11 – концентрована рідина на основі етиленгліколю. Для виробництва жовтого концентрату використовуються компоненти найвищої якості. Концентрат має поліпшені характеристики, при яких рідина замерзає і закипає. У складі ОЖ містяться антикорозійні присадки, які не псують матеріали, використані для деталей системи охолодження авто: гуми, пластика, металу.

Довготривалість захисту від корозії забезпечує запатентована формула. Концентрована ОЖ має підвищений термін експлуатації, відмінні показники тепловідведення, продовжує термін експлуатації радіатора, помпи, термостата. У складі відсутні фосфати і силікати, бо немає осаду. Для кращого ефекту відсоток вмісту концентрату в охолоджувальної суміші повинен бути не менше 25.

Желтая ОЖ фирмы Ravenol
Жовтий концентрат для авто

Червоний

Антифриз червоний G12 має этиленгликолиевую основу, виготовляється без застосування силікатів. Концентрований червоний концентрат має відмінні антикорозійні характеристики, поліпшені показники замерзання та закипання. ОЖ захищає двигун від перегріву, при цьому щадяще діє на такі матеріали як метал, гума та пластик, використовувані в системі охолодження силового агрегату.

Красная ОЖ фирмы Ravenol
Червоний концентрат для авто

Зелений

Антифриз Ravenol HJC Coolant PREMIX зелений готовий до застосування. Зелений антифриз виготовляється на основі етиленгліколю без застосування силікатів і амінів. Цілорічно захищає алюмінієвий двигун від корозії протягом 3 років, підвищує теплопровідні характеристики. Не дає випадати осідання, так як відсутні силікати і фосфати. Безпечний для навколишнього середовища. ОЖ використовується для двигунів з легких металів. При розведенні зеленого концентрату водою 20% температура замерзання опускається до -65 градусів.

Зеленая охлаждающая жидкость
Зелений антифриз готовий до застосування

Червоно-ліловий

Антифриз концентрат G12 + червоно-бузкового кольору є концентратом. Виготовляється на основі етиленгліколю з використанням антикорозійних інгібіторів з органічної технології OAT. В рідини відсутні бораты, нітрити, силікати. Захищає алюмінієвий мотор від корозії цілий рік протягом 3-х років, забезпечує оптимальний теплообмін. Антифриз екологічно безпечний, сумісний з металами, пластиком і гумою. При розведенні температура замерзання -65 градусів.

Красно-лиловая ОЖ фирмы Ravenol
Червоно-ліловий концентрат

Голосування

Ви користуєтеся антифризами компанії Ravenol?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Антифризи: класифікація»

В цьому відео розповідається про охолоджуючих рідинах та їх види.


Коментарі та відгуки