Лого av-to.info
Система охолодження

На замітку автомобілістам: антифризи серії Ravenol

Завдяки охолоджуючих рідин (ОЖ) створюється оптимальна температура для роботи двигуна. Крім того, добавки, що містяться в сучасних антифризах, виконують захисні функції. В даний час на автомобільному ринку великий вибір ОЖ. У статті надано огляд антифризів марки Ravenol.

Особливості охолоджуючої рідини даної марки

Все антифризи марки Ravenol випускаються на основі сучасних технологій. Вони пройшли стендові, лабораторні та полігонні випробування і отримали відповідні допуски, що дозволяють їх застосовувати на автомобілях і спецтехніці різних виробників. Вся продукція виробляється в Німеччині і відрізняється високою німецькою якістю.

Склад

Основою ОЖ є етиленгліколь, до якого додається комплекс спеціальних присадок. Завдяки такому складу рідина набуває такі якості:

  • захищає радіатор і охолоджуючу систему двигуна від корозійних процесів;
  • продовжує термін експлуатації антифризу до 200 тисяч кілометрів пробігу або 3-років експлуатації;
  • володіє високими теплообмінними характеристиками;
  • надає сприятливу дію на водяний насос, радіатор і термостат системи охолодження;
  • має відмінну текучість.

У складі ОЖ відсутні нітрати, фосфати і аміни, які згубно впливають на матеріали, з яких виготов овлени деталі мотора.

Для надійного захисту від корозії в готової до застосування ОЖ повинно міститися не менше 33% антифризу. При такій концентрації рідина не замерзає при температурі -20 градусів. При розведенні 50/50 для Північної Європи можливе використання суміші при - 38 градусах. Для використання в регіонах з більш низькими температурами зміст концентрату Ravenol можна збільшити до 70%, але не вище. Це дає можливість застосовувати ОЖ при температурі - 69 градусів.

Розбавляти концентрат Ravenol слід тільки деионизированной водою, яка є в лінійці продукції компанії Ravenol, наприклад, Destilliertes Wasser EIMTIONISIERT. Застосовувати дистильовану воду не рекомендується, так як в результаті іонного обміну починається внутрішня корозія металів.

Підбирати ОР для автомобіля слід відповідно до рекомендацій виробників.

Лінійка видів

Компанія Ravenol пропонує широкий вибір ОЖ високої якості, що застосовуються в залежності від умов, в яких експлуатується автомобіль. Вони відрізняються кольором і складом, а також об'ємом розфасовки.

Колір рідини дає можливість швидкого виявлення течі з допомогою синьої лампи (дефектоскопа).

Жовтий

Антифриз жовтий G11 - концентрована рідина на основі етиленгліколю. Для виробництва жовтого концентрату використовуються компоненти високої якості. Концентрат має поліпшені характеристики, при яких рідина замерзає і закипає. У складі ОЖ містяться антикорозійні присадки, які не псують матеріали, використані для деталей системи охолодження авто: гуми, пластика, металу.

Довгочасність захисту від корозії забезпечує запатентована формула. Концентрована ОЖ має підвищений термін експлуатації, відмінні показники тепловідведення, продовжує термін експлуатації радіатора, помпи, термостата. Суміш не містить фосфати і силікати, тому немає осаду. Для кращого ефекту відсоток вмісту концентрату в охолоджуючої суміші повинен бути не менше 25.

Желтая ОЖ фирмы Ravenol
Жовтий концентрат для авто

Червоний

Антифриз червоний G12 має етіленгліколіевую основу, виготовляється без застосування силікатів. Концентрований червоний концентрат має відмінні антикорозійні характеристики, поліпшені показники замерзання і закипання. ОЖ захищає двигун від перегріву, при цьому щадяще діє на такі матеріали як метал, гума та пластик, використовувані в системі охолодження силового агрегату.

Красная ОЖ фирмы Ravenol
Червоний концентрат для авто

Зелений

Антифриз Ravenol HJC Coolant PREMIX зелений готовий до застосування. Зелений антифриз виготовляється на основі етиленгліколю без застосування силікатів і амінів. Цілий захищає алюмінієвий двигун від корозії протягом 3 років, підвищує теплопроводящие характеристики. Не дає випадати осідання, так як відсутні силікати і фосфати. Безпечний для навколишнього середовища. ОЖ використовується для двигунів з легких металів. При розведенні зеленого концентрату водою 20% температура замерзання опускається до -65 градусів.

Зеленая охлаждающая жидкость
Зелений антифриз готовий до застосування

Червоно-ліловий

Антифриз концентрат G12 + червоно-бузкового кольору є концентратом. Виготовляється на основі етиленгліколю з використанням антикорозійних інгібіторів з органічної технології OAT. У рідини відсутні борати, нітрити, силікати. Захищає алюмінієвий мотор від корозії круглий рік протягом 3-х років, забезпечує оптимальний теплообмін. Антифриз екологічно безпечний, сумісний з металами, пластиком і гумою. При розведенні температура замерзання -65 градусів.

Красно-лиловая ОЖ фирмы Ravenol
Червоно-ліловий концентрат

Голосування

Ви користуєтеся антифризами компанії Ravenol?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Антифризи: класифікація»

У цьому відео розповідається про охолоджуючих рідинах і їх видах.