Лого av-to.info
Система охолодження

Антифризи німецької компанії HEPU - краще співвідношення високої якості і доступної ціни

на сьогоднішній день ситуація на вітчизняному ринку витратних матеріалів така, що навіть бувалих автомобілісту може бути складно вибрати антифриз для свого авто. Величезна кількість виробників просто збивають з пантелику, адже не кожен володіє інформацією щодо характеристик тієї чи іншої рідини. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, що представляє собою антифриз HEPU, якими характеристиками володіє і який його склад.

Особливості охолоджуючої рідини даної марки

Компанія Hepu - це один з найбільш відомих світових виробників запчастин для автомобілів, систем охолодження і водяних насосів. Однією з гілок виробництва компанії, що зарекомендувала себе з позитивної сторони щодо хорошої якості продукції, є випуск охолоджуючих рідин. Багаторічний досвід розробників витратних матеріалів не дає засумніватися в якості продукції, що випускається. Тим більше, якщо вірити відгукам, антифризи цієї компанії користуються популярністю серед наших автолюбителів.

Продукция компании Hepu на полках магазина
Продукція компанії Hepu на полицях магазину

Згідно з офіційними даними, вся без винятку продукція компанії широко застосовуються практично скрізь, що дозволяє холодоагенту забезпечити всі необхідні властивості. Будь-антифриз Hepu, в незалежності від виду, допускається до використання в системах охолодження сучасних авто. Холодоагенти випускаються в Німеччині, при цьому співробітники стверджують, що вони характеризуються не тільки відмінною якістю, а й прийнятною ціною. Зрозуміло, такий термін, як «прийнятна ціна» кожен автолюбитель сприймає по-своєму, але для європейських споживачів вартість продукції дійсно є невисокою.

«Оптимальне для споживача співвідношення ціни і якість - ось перше, на що ми звертаємо увагу при виробництві. Наші конкуренти можуть говорити що завгодно про нас, але багаторічний досвід показує, що антифризи нашого виробництва з успіхом розходяться серед споживачів. Для виробництва використовується тільки якісна сировина, яке є невід'ємною основний. Один раз спробуйте антифриз Hepu і ви вже не зможете використовувати іншу рідину », - запевняють представників німецького виробника.

Красный хладагент Hepu с дистиллированной водой для разбавки
Червоний холодоагент Hepu з дистильованою водою для разбавкі

Питання особливостей антифризів Hepu є актуальним і буде цікавий користувачам нашого ресурсу.

Оскільки ми не робимо рекламу цієї продукції, наведені нижче особливості засновані на офіційній інформації:

 1. Якщо вірити виробникові, то все холодоагенти компанії випускаються із застосуванням новітніх сучасних технологій . В результаті цього витратний матеріал може надійно захистити двигун машини від появи на внутрішніх стінках агрегату корозії, а також пароутворення і конденсації бульбашок. Якщо ця інформація є правдивою, то це означає, що термін служби агрегату реально може бути збільшений.
 2. Завдяки високим характеристикам використання холодоагентів Hepu дозволить знизити ймовірність утворення опадів і відкладень. Природно, ви не зможете запобігти появі опадів, якщо перед затокою Hepu НЕ промиєте як слід систему охолодження. Адже якщо в ній вже присутні відкладення, то охолоджуюча рідина не зможе їх розчинити. Тому промивка системи є обов'язковою умовою.
 3. При виробництві використовуються антипінні присадки. В результаті цього ви зможете захистити систему охолодження свого двигуна від утворення піни в процесі експлуатації авто.
 4. Також слід зазначити, що застосування додаткового пакету присадок дозволить надійно захистити ущільнювальні елементи системи, а також гумові шланги і патрубки. Це досягається завдяки використання сприятливих технологій при виробництві. Відповідно, це дозволяє значно збільшити ресурс експлуатації даних компонентів.
 5. При використанні Hepu ви без проблем зможете змішати холодоагент з іншим антифризом. Бажано, щоб вони були схожі за складом або відповідали одному стандарту.
Антифриз Hepu Coolant ADDITIVES G12, 5л
Антифриз Hepu Coolant ADDITIVES G12, 5л

Перейдемо до переваг і недоліків витратних матеріалів від компанії - почнемо з достоїнств: || | 228

 1. Использование антифриза немецкого производства, вне зависимости от типа из линейки продукции, позволяет обеспечить нормальное функционирование системы охлаждения. В частности, речь идет о защите алюминиевых элементов и деталей системы. Как показывают отзывы потребителей, действительно ОЖ не разъедает ни алюминиевые, ни резиновые компоненты, что позволяет увеличить срок службы системы.
 2. При використанні Hepu ви зможете підвищити ресурс експлуатації водяного насоса. Природно, якщо насос в вашому авто вже практично допрацьовує останні місяці, то ні про яке збільшення ресурсу мови бути не може.
 3. За офіційними даними, холодоагенти цієї компанії зможуть надійно забезпечити гідний захист циліндрів, а також гільз двигуна від впливу кавітації. З Hepu можна бути впевненим в тому, що в системі не буде утворюватися конденсат.
 4. Також слід зазначити, що згідно з інформацією від виробника, будь-який вид лінійки Hepu буде сумісним з будь-охолоджувальною системою.

Но всякий продукт имеет не только свои достоинства, но и слабые стороны.

Наведені нижче недоліки засновані не на офіційній інформації від виробника, а на відгуках споживачів:

 1. В деяких випадках || | синій антифриз Hepu не сумісний з іншими холодоагентами. На практиці багато споживачів стикаються з проблемою несумісності, що відбивається на функціонуванні двигуна. Якщо у вас така проблема, то вирішити її допоможе тільки повна заміна ОЖ.
 2. Популярність Hepu привела до того, що вітчизняні «підпільники» почали виробляти фальсифікат, який не відповідає заявленим характеристикам виробника.
 3. Высокая цена отпугивает многих потребителей. Стоимость пятилитровой канистры ОЖ стандарта G12 обойдется потребителю не менее чем в 2000 рублей или 600 гривен.
 4. Часто користувачі відзначають в своїх відгуках те, що синій холодоагент не відповідає заявленим виробником характеристикам.

Склад

Три бутылки антифризов немецкого производства Hepu
Три пляшки антифризів німецького виробництва Hepu

Якщо вірити даним виробника, то охолоджуючі матеріали Hepu виробляються з використанням виключно якісної основи, яка не містить шкідливих елементів. Не секрет, що шкідливі хімічні компоненти можуть і зовсім згубно позначитися на роботі системи. При виготовленні виробник виключає зі свого складу нітрати, нітрити, аміни та інші речовини. Але вам, як споживачеві, все ж варто ознайомитися зі складом рідини перед покупкою, оскільки ні для кого не секрет, що офіційні дані не завжди є правдивими.

Склад будь-якого виду лінійки Hepu включає в себе безпосередньо сам концентрат, а також присадки і, власне, барвник, який визначає колір рідини. Загалом ОЖ від Hepu є універсальними і можуть використовуватися як в автомобілях з дизельними, так і бензиновими ДВС.

Лінійка видів

Ліловий

Ліловий або фіолетовий холодоагент являє собою ОЖ з температурою замерзання 80 градусів. Дуже добре підходить для використання в північних регіонах, де переважають холодні зими. Надійно захистити мотор від корозії і перегріву, а також утворення опадів і нальоту. Має в своєму складі антипінні присадки. Найбільш оптимальне використання в чегень і алюмінієвих ДВС. Ресурс роботи такої рідини становить 250 тисяч км або 5 років. Допускається змішування лілового Hepu з синім і червоним (стандарти G11 і G12).

допускається до використання в автомобілях:

 • Ауді;
 • Фольксваген;
 • Сеат;
 • Шкода;
 • Вольво;
 • Опель.

Синій

Четыре литровых бутылки синего концентрата Hepu
Чотири літрових пляшки синього концентрату Hepu

Синій концентрат, як стверджує виробник, є високоефективним холодоагент, який надійно захистить мотор від перегріву і корозійних реакцій. Синій холодоагент оптимально підійде для використання в ДВС з алюмінієвими радіаторами. Ресурс експлуатації в даному випадку становить 175 тисяч кілометрів пробігу або 3.5 року.

Крім перерахованих вище авто, синій Hepu може використовуватися в:

 • Форд;
 • Опель.

Голосування

Дайте оцінку охолоджуючої рідини Hepu

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Червоний

Красный концентрат Hepu в литровой бутылке
Червоний концентрат Hepu в літровій пляшці

Червоний концентрат від Hepu є одним з найбільш затребуваних серед наших автолюбителів. Ресурс експлуатації червоною ОЖ становить 250 тисяч км або 5 років. Не містить у своєму складі шкідливих компонентів і відмінно справляється з покладеними на нього завданнями. Цей холодоагент також допускається для використання в двигунах автомобілів зарубіжного і вітчизняного виробництва.

Зверніть увагу, антифризи Hepu продаються у вигляді концентратів, які перед використанням рекомендується розбавляти дистильованою водою. У будь-якому випадку перед покупкою і експлуатацією охолоджуючої рідини ми радимо ретельно ознайомитися з інструкцією по експлуатації витратного матеріалу. Не купуйте продукцію у торговців на узбіччі. Рекомендуємо купувати продукцію у офіційного дилера або в спеціалізованих магазинах.

Відео «Перевірка лакмусового паперу синього Hepu»

Як виглядає упаковка з синім антифризом від компанії Hepu - дивіться на відео від користувача NazarBurnjakov.