Антифризи Febi — надійний захист від замерзання, корозії і кавітації

Сьогодні наші автомобілісти можуть бути легко обдурені не тільки виробником витратних матеріалів, але і продавцями в авто-магазинах. Якщо перші часто виробляють продукцію, невідповідну вимогам, то другі зроблять все, що завгодно, лише б її продати. І це ще добре, якщо продадуть оригінал, а не підробку. Пропонуємо вам дізнатися, що являє собою антифриз Febi, які його особливості та що входить в лінійку видів.

Особливості охолоджуючої рідини даної марки

В даний час німецька компанія Febi вважається одним з найбільш затребуваних і провідних виробників не тільки витратних матеріалів, але і авто-запчастин. При чому продукція Febi може використовуватися не тільки легкових, але і вантажних машинах. Про це свідчать численні філії і якісна продукція, яка з успіхом розходиться на вітчизняному авто-ринку. За словами офіційних представників Febi Bilstein, при виробництві розробник робить все, щоб відповідати оригінальним якістю.

Три бутылки с синим хладагентом Febi
Три пляшки з синім холодоагентом Febi

Про запчастини ми розповідати не будемо, але компанія стверджує, що їх деталі — це відмінна недорога альтернатива оригіналу. У цій статті мова піде про те, що являє собою антифриз Febi, і про нього точно можна сказати, що в деяких випадках дана продукція іноді перевершує вимоги виробників машин. Призначення будь-охолоджуючої рідини, будь то жовтий, червоний, синій або зелений холодоагент, полягає в охолодженні ДВС під час його роботи.

За твердженням представників компанії, при виготовленні видаткових речовин розробник використовує виключно передові технології. Саме це дозволяє продукції Febi відповідати основним міжнародними класифікаціями і оптимально функціонувати в системі охолодження будь-якого авто. За словами офіційних осіб, іноді ці переваги є причиною того, що на міжнародному ринку з'являється безліч різних підробок. І мова йде не тільки про Росії та Україні, але і про США, країнах Європи та Азії.

«Є кілька факторів, які вивели нашу продукцію в ТОП-виробників. Перший — це унікальні технології, про яких ми не можемо говорити, але їх якість підтверджено численними дослідженнями. Другий — це новітнє технологічне устаткування, що дозволяє виконувати великі обсяги виробництва. Ну і третій — це команда професіоналів, без якої не було б компанії», — кажуть у прес-центрі Febi Bilstein.

Про те, що виробник знаходиться в міжнародному Топі, сперечатися не має сенсу. Підтвердженням є не тільки лабораторні дослідження, які пройшла вся продукція компанії, але і численні допуски.

На сьогоднішній день продукти компанії (в залежності від виду лінійки) можуть використовуватися в автомобілях:

 • Форд;
 • Вілліс Авто;
 • Дженерал Моторз;
 • Фольксваген;
 • Ауді;
 • Ягуар;
 • Мерседес Бенз;
 • Сеат;
 • Шкода;
 • Вольво;
 • а також в большегрузах Манн і Сканія.

Крім цього, ОЖ від компанії Febi відповідають міжнародними класифікаціями:

 • SAE J1034;
 • NATO S-759;
 • NF R 15 601.
Антифриз красный G12+ сиреневый концентрат -80°С Febi
Антифриз червоний G12+ бузковий концентрат -80°С Febi

Що стосується основних характеристик:

 1. Хладагенти для охолоджувальних систем являють собою довготривалі витратні матеріали. Використання продукції допускається як в сучасних транспортних засобах, так і в більш старих авто.
 2. Час заміни охолоджуючих рідин може становити до 8 років, в залежності від виду. Це не означає, що будь-антифриз від Febi можна використовувати вісім років. Перед експлуатацією ретельно ознайомтеся з етикеткою на упаковці.
 3. Завдяки хорошій якості холодоагент володіє відмінними характеристиками навіть в кінці терміну експлуатації.

Перейдемо до переваг витратного матеріалу.

Інформація, надана нижче, заснована на офіційних даних і не несе в собі цілі реклами продукції Febi:

 1. За твердженням представників компанії-виробника, завдяки новим технологіям холодоагент буде надійно захищати мотор будь-якого авто від кавітації і утворення корозії. Зрозуміло, це дозволить значно збільшити ресурс служби окремих елементів агрегату.
 2. Властивості ОЖ дозволяють запобігти появі відкладень в системі. Завдяки цьому в системі буде відсутній осад. Від себе ми хочемо додати, що поява осаду неможливо буде запобігти, якщо перед використання холодоагенту Febi система не була промита. Тобто якщо в результаті використання попередньої ОЖ у вас виникли відкладення, то систему необхідно промивати, щоб вивести їх. Адже якою б якісною не була рідина Febi, вона не зможе знищити опади всередині.
 3. Використання антипінних присадок дає можливість виключити появу піни в системі ОЧІК.
 4. Виробник гарантує автолюбителям надійний захист гумових патрубків і прокладок всієї системи. При виготовленні ОЖ використовується щадна по відношенню до гумових елементів технологія, що дає можливість збільшити термін служби цих компонентів.
 5. При необхідності продукція Febi може бути змішана з іншими бескремниевыми холодоагентами.

Складу

До складу ОЖ Febi, будь то червоний, зелений, ліловий, жовтий або синій антифриз входить сам концентрат, вода, барвник і додаткові присадки. Мова йде про смазывающихся, антипінних, антикорозійних та інших присадок. Виходячи з назви присадок, можна зробити висновок, що вони призначені для запобігання появи піни і корозії в системі. Насправді, присадок може бути безліч.

Але головним фактором є те, що в охолоджуючої рідини відсутні шкідливі для системи компоненти, такі як:

 • фосфати;
 • нітрати;
 • аміни і т. д.

Також слід врахувати, що технологія виготовлення продукції Febi постійно модернізується, а це значить, що склад витратного матеріалу може доповнюватися новими компонентами.

Лінійка видів

Лінійка антифризів Febi включає в себе кілька видів. Властивості і характеристики кожного з них наведені нижче.

Синій

Синяя и красная ОЖ Febi
Синя і червона ОЖ Febi

Основним призначенням синьою ОЖ є захист від замерзання і корозії металу у всіх типах двигунів. Навіть використовуючи 25-відсотковий синій концентрат (при розведенні), виробник гарантує надійний рівень захисту від кавітації і корозії. Ви можете не турбуватися за появу накипу і шламу в системі, а антипінні присадки запобіжать ймовірність спінювання. Синій антифриз оптимально підходить для використання в моторі з алюмінієвої ГБЦ і таким же радіатором. Допускається до експлуатації на автомобілях німецького і американського виробництва.

Жовтий

Желтые ОЖ от производителя Febi
Жовті ОЖ від виробника Febi

Жовтий холодоагент є безнитратным продуктом із збільшеним ресурсом експлуатації. Використання жовтого антифризу найбільш актуально в охолоджувальних системах, що вимагають підвищеного захисту від корозії. Ця ОЖ була створена для використання в сучасних ДВЗ, і навіть при використанні 20-відсоткового складу розчину ви зможете забезпечити надійний захист від появи іржі. Жовтий холодоагент дозволяє захистити двигун від кавітації і сприяє запобіганню появи піни і опадів в системі. За твердженням виробника, оптимально підходить для експлуатації двигуна Форд і Мерседес-Бенз.

Червоний

Червоний антифриз, як показують відгуки, відмінно підійде для використання в автомобілях, обладнаних блоком циліндрів, виконаним із сірого чавуну або алюмінію. Може використовуватися в моторах Фольксваген, Ауді, Сеат і Шкода. Червоний холодоагент дозволяє захистити систему від замерзання при температурі до 40 градусів морозу. Як і попередні ОЖ, червона добре захищає мотор від іржі і опадів. Крім того, червоний холодоагент збільшує температуру кипіння, таким чином дозволяючи забезпечити хороший тепловідвід і при розведенні в пропорціях 1:3 з водою. Оптимально підходить для регіонів, де мінусова температура взимку не опускається нижче 22 градусів.

Ліловий

Червоний холодоагент Febi на сьогоднішній день є одним з найбільш універсальних антифризів серед всієї продукції компанії. Ця ОЖ не містить в собі кремнію і являє собою найбільш довготривалий витратний матеріал. За офіційними даними, цей холодоагент може використовуватися до 8 років. Також, як і інші види антифризів в лінійці Febi, відповідає вимогами авто-виробників і міжнародних стандартів.

Згідно з даними Febi, лілова ОЖ дозволяє захистити двигун авто від кавітації і корозійних процесів. Він має у своєму складі антипінні присадки і запобігає появі опадів в системі. Крім того, додатковий пакет присадок дозволяє забезпечити найбільш щадний режим використання гумових патрубків, а також прокладок і ущільнювальних елементів. Ліловий антифриз відповідає стандарту G12+ і його можна заважати з холодоагентами G11 і G12.

Лиловый (фиолетовый) хладагент в двух бутылках
Ліловий (фіолетовий) холодоагент у двох пляшках

Використовується в транспортних засобах від різних виробників, зокрема:

 • Альфа Ромео;
 • Деу;
 • Сузукі;
 • Мітсубісі;
 • Ніссан;
 • дайхатсу;
 • Хонда і багатьох інших.

Зелений

Зелений Febi може експлуатуватися в мороз до 30 градусів, цей тип ОЖ з лінійки був створений спеціально для використання в двигунах автомобілів Рено та Дача (Dacia). Зелений холодоагент не є концентратом, а являє собою вже готову ОЖ. При виробництві цього витратного матеріалу використовується технологія Техасо.

Зеленая охлаждающая жидкость Febi
Зелена охолоджуюча рідина Febi

Синій Ready Mix

Синій холодоагент Ready Mix являє собою готовий до використання антифриз. Що стосується технічних характеристик, то ця ОЖ здатна нормально функціонувати при температурі до 25 градусів морозу. Він має присадками для запобігання утворення корозії, а також захистом від замерзання. Крім того, у своєму складі синій Ready Mix не містить нітритів.

Голосування

Дайте оцінку антифризу Febi

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео від Unol Tv «Класифікація холодоагентів»

Детальніше про класифікації витратних матеріалів можна дізнатися з відео нижче.


Коментарі та відгуки

 • rallyman

  На роботу їжджу на Фольце Гольф, нам привозять тільки Феби на затоку. Завжди лив тільки його, на 5 років, все прекрасно, ніяких проблем.

 • Anonymous-88

  Я як-то раз спробував у свою п'ятірки залити, в цілому нічого, хороший антифриз, ніби нормально впорався з усіма завданнями))