Огляд антифризу Felix

Антифриз Felix – це високоякісна розробка нового покоління холодоагентів від компанії «Тосол-Синтез», процвітаючої у виробництві автохімії найкращого класу. В основу розробки покладено багаторічний досвід спеціалістів світового рівня, а також останні вимоги відомих автовиробників.

Антифризи Фелікс

Розробники передбачили використання антифризів Felix будь автотранспортними засобами (як легкові, так і вантажні), незалежно від навантаженості автомобіля та інших аспектів, в тому числі і зовнішніх умов. Тосол Felix можна використовувати на будь-якому автомобілі в будь-яку погоду! Температурний режим для використання цього тосола коливається від -45 до +50 0С.
В результаті багаторічної роботи висококласних фахівців, сьогодні холодоагенти фелікс можуть похвалитися безліччю переваг, які так важливі досвідченому автолюбителю, серед таких:

 • збільшення потужності двигуна;
 • скорочення витрати палива;
 • захист від перегрівання та переохолодження при мінімальних і максимальних температурах повітря;
 • гарантована висока антикорозійна стійкість.

Думаю, будь-який автомобіліст знає до яких наслідків може привести використання неякісного тосола в своєму авто.
Тосол Felix передбачений для використання в будь-який час року всіх типів двигунів автомобілів. Розроблений у відповідності з усіма міжнародними стандартами. Пройшов кілька етапів очищення з використанням моноэтиленгликоля вищої категорії. Не допускає перегріву і замерзання двигуна. Про високу якість нафтопродукту говорять більше 5 мільйонів позитивних відгуків щорічно.

Види антифризів Фелікс

Виробник пропонує наступні антифризи Фелікс:

 • Felix Carbox (червоний);
 • Felix Energy (жовтий);
 • Felix Prolonger (зелений);
 • Felix Expert (блакитний).

Felix carbox / червоний

«Фелікс карбокс червоний» – охолоджуюча рідина має високі технічні характеристики, головна з яких – можливість тривалого використання. Карбокс забезпечує бездоганну роботу системи охолодження більше 5 років. Виробником передбачена можливість використання його цілий рік без винятку. При використанні даного нафтопродукту виключається утворення накипу в радіаторі, має високі антикорозійні властивості. Захист помпи і підвищення її можливості.

Феликс карбокс красный
Фелікс карбокс червоний

Відгуки

Продукт carbox був перевірений і випробуваний науковими центрами і найбільшими професіоналами своєї справи. Якість червоної охолоджуючої рідини оцінили більше сімдесяти великих автокомпаній з усього світу, так як продукт володіє всіма вимогами споживачів. «Червоний» успішно пройшов випробування і відповідає міжнародним стандартам. Про скоєні властивості також говорять численні відгуки покупців, судячи з яких продукт виправдав всі очікування і навіть більше. Більшість водіїв вже переконалися в безпеці та особливості «карбокса».

Felix Prolonger / зелений

Антифриз Felix prolonger має головна перевага – стійкість до корозії. Цей продукт надає висококласну захист від перегріву і переохолодження. Зелений фелікс гарантує швидке підведення двигуна до потрібної температури. «Зелений» характеризується хорошою теплопровідністю і високим мастильних ефектом, низьким піноутворення. Результат дії вражає навіть при високих і низьких температурах. Технологія виробництва унікальна численними етапами очищення продукту.

Антифриз felix prolonger
Антифриз Фелікс prolonger

Відгуки

«Зелений холодоагент» отримав позитивні відгуки та рекомендації дослідних центрів і простих покупців. Особливо автомобілісти відзначають його хороший змащуючий ефект. Так само, не без уваги залишилася, низька здатність до утворення піни.

Felix Energy / жовтий

«Жовтий» передбачений для використання в надпотужних двигунах, які працюють як на бензині, так і на природному газі. Найбільш підходить для вантажних автомобілів, суден, човнів і важкої техніки. Властивості жовтої незамерзаючої рідини застерігають від всіх типів корозії, утворення накипу і випадання опадів. Має величезну різноманітність переваг, таких як:

 • захист від корозії всіх металів системи;
 • не потрібна заміна охолоджуючої рідини при великих пробігах;
 • виготовлений з вищого сорту моноэтиленгликоля;
 • високі теплові здатності.
Антифриз Felix Energy
Антифриз Фелікс Energy

Ця рідина передбачена для легкових автомобілів, в яких необхідна потужна захист алюмінію і легких сплавів від корозії.

Відгуки

Жовтий carbox протестований і схвалений найкращими фахівцями у сфері автохімії, рекомендований світовими автокомпаніями.

Відео «Фаворит рекомендує антифризи Фелікс»

В цьому відео ви дізнаєтеся чому вам потрібен холодоагент Фелікс.


Коментарі та відгуки

 • Льоша

  Самий нормальний антифриз!

  • Микола

   Точно? А то ось хочу тепер його залити.

 • Халім

  В минулому році заливав, міняти чи ні?

  • Спеціаліст av-to.info

   Залежить від того, скільки Ви пройшли на цьому антифризі і яке його стан на даний момент.

 • Володимир

  Шановні виробники, пишіть на упаковці не тільки температуру замерзання, а і температуру кипіння. Це підвищить рівень продажів продукції. Спасибі за інформацію на сторінці.