Аляска — незамінний продукт для автомобіля в будь-який сезон

Кожен автолюбитель, вибирає охолоджуючу рідину, намагається придбати той антифриз, який буде володіти хорошими технічними характеристиками. Але серед розмаїття виробників не так то просто вибрати щось певне. Тому зараз ми пропонуємо вам ознайомитися з тим, що являє собою тосол «Аляска» та в чому полягають його особливості.

Особливості охолоджуючої рідини даної марки

Як відомо, антифриз є одним з найбільш важливих витратних матеріалів для машини як в спеку, так і в сильний мороз. Влітку охолоджуюча рідина дозволяє захистити двигун транспортного засобу від перегріву. А в мороз запобігає замерзання змащення в ДВС, таким чином забезпечуючи його роботу навіть при найнижчих температурах. В принципі температура замерзання антифризу є найголовнішим показником для витратного матеріалу. Не менш важливим є і пакет присадок, а також склад, адже саме це визначає рівень захисту і інші характеристики.

Зеленый и красный антифризы Аляска
Зелений і червоний антифризи Аляска

Російсько-американська компанія Delfin Group вже протягом тридцяти років займається виробництвом технічних витратних матеріалів для авто. За цей період, як свідчать відгуки, тосол «Аляска» завоював довіру як американських, так і європейських і вітчизняних автолюбителів. Але не все так однозначно, адже якість цієї охолоджуючої рідини влаштовує далеко не всіх.

Все почалося в 80-х роках 20 століття на Алясці було знайдено родовище нафти, в результаті чого американськими властями був прокладений Трансаляскинский трубопровід. Після відкриття підприємства приріст населення штату склав більш ніж 30%, відповідно, значно збільшилася кількість автомобілів. В результаті цього з'явився величезний попит на автохімію, і через якийсь час з'явилася компанія Аляска, що займається виробництвом незамерзаючих витратних матеріалів.

Перша продукція, зокрема рецептура для її основи, була розроблена фахівцями Аляски спільно з компанією 3ton Autochemical USA. Ця рецептура використовувалася протягом довгого часу і регулярно удосконалювалася, що дозволило компанії вийти на міжнародний рівень досить швидко. Зрозуміло, спочатку антифризи «Аляска» користувалися попитом лише серед американських автолюбителів, з часом продукція компанії стала потрапляти на ринки Європи. А ось в Росії ці антифризи потрапили пізніше за всіх, але вже сьогодні багато вітчизняні автомобілісти віддають перевагу саме цьому продукту.

Як стверджують представники компанії-виробника, при виготовленні антифризів використовуються тільки сучасні технології і матеріали. Це дозволяє не тільки забезпечити необхідні технічні характеристики для готового продукту, але і надійно захистити автомобілі від перегріву і замерзання. Ця інформація є офіційною, тому лише вам вирішувати, вірити їй чи ні, але якщо росіяни довіряють цього продукту, то все-таки він навряд чи є низькоякісним.

«Ми працюємо не покладаючи рук для того, щоб автолюбителі завжди могли придбати якісний антифриз за розумну ціну. Останнім часом багато недоброзичливці роблять нам антирекламу, кажучи неякісної основі, яку ми використовуємо для виробництва. Ми хочемо сказати одне — не вірте чорного піару і переконайтеся в якості нашої продукції самі. Всі антифризи виготовляються з урахуванням міжнародних стандартів і специфікацій, тому ми не сумніваємося в якості нашої авто-хімії», — заявляють представники компанії-виробника.

Синий тосол «Аляска»
Синій тосол «Аляска»

Ми не збираємося робити рекламу цього продукту, але наша кінцева мета — донести до користувача всю необхідну інформацію, на основі якої він сам зробить висновки. Дана інформація є офіційною і взята з офіційних джерел, вам потрібно це розуміти. За словами фахівців, працюють на компанію Аляска, при виготовленні витратних матеріалів перше, на що вони звертають увагу — це якість антифризу і його ціна. Ні для кого не секрет, що багато виробників використовують ідентичні технології для створення видаткових речовин і за останні роки особливих нововведень в цьому виробництві помічено не було.

Призначення антифризів «Аляска» полягає у використанні в системах охолодження двигунів як при низьких, так і високих температурах навколишнього середовища.

Як стверджують у компанії, при виробництві, на відміну від інших виробників, використовується власна формула, що дозволяє:

 • збільшити ресурс експлуатації витратного матеріалу;
 • забезпечити двигун і систему охолодження надійної антикорозійним захистом, зокрема, металеві елементи агрегату;
 • знизити ризик руйнування гумових і керамічних компонентів системи охолодження;
 • запобігти появі накипу в системі.

Нижче наведені особливості продукту:

 • антифриз «Аляска» є повністю сумісним з усіма антифризами, виробленими на основі етиленгліколю і містять у собі інгібітори корозії;
 • витратний матеріал повністю відповідає вимогам концерну АвтоВАЗ;
 • у складі ОЖ присутні присадки, які дозволяють збільшити експлуатаційні якості продукції;
 • в складу антифризу «Аляска» не входять фосфати, аміни, нітрати і силікати, що забезпечує відмінну теплоємність.

Крім того, продукція від виробника Аляска відповідає специфікаціям наступних виробників транспортних средств:

 • Ауди;
 • БМВ;
 • Опель;
 • Мерседес-Бенз;
 • Вольво;
 • Фольксваген;
 • Киа;
 • Шевроле;
 • Хендай;
 • Тойота;
 • Ниссан;
 • Мазда;
 • Форд;
 • Сузуки.

Состав

Головним елементів, що входять до складу антифризу, є моноетиленгліколь — він являє собою найпростіший гліколь. При виробництві даної продукції завжди використовується додатковий пакет присадок, в тому числі антикорозійні, змащувальні і протипінні. У загальній складності, в залежності від виду виготовлюваної рідини, може використовуватися від 10 до 40 різних присадок. Мабуть, основним чинником, який слід відзначити, є те, що продукт не містить фосфатів, нітратів, амінів і інших шкідливих для систем охолодження елементів.

Оскільки технологія виробництва антифризів «Аляска» постійно вдосконалюється, склад може поповнюватися новими елементами. На сьогоднішній день у всіх видах антифризів «Аляска» в склад додаються інгібітори корозії, які сприяють запобіганню виникнення іржі. Антипінні присадки дозволяють знизити ймовірність спінювання робочої рідини. Склад охолоджуючої рідини також включає в себе барвник, який визначає безпосередньо колір витратного речовини. Ну і, зрозуміло, сам отриманий при виробництві концентрат розбавляється водою.

Голосування

Дайте оцінку антифризу Аляска

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Лінійка видів

Всі види витратних матеріалів, описані нижче, різняться між собою за вартістю, що зумовлено незначними змінами в складі. Зокрема, чим нижче поріг температурного використання, тим більше етиленгліколю необхідно для того, щоб досягти необхідних характеристик. Відмінності за складом обумовлені використанням різних присадок.

Антифриз «Аляска» красного цвета
Антифриз «Аляска» червоного кольору

В залежності від того, в якому температурному режимі буде використовуватися антифриз, додаються додаткові компоненти. Одні з них забезпечують стійкість до виникнення піни, інші необхідні для більш м'якою роботи рідини. Якщо ОЖ буде використовуватися в регіонах з помірним кліматом, то її головним завданням буде збереження технічних характеристик при роботі у високих температурах. Все для того, щоб холодоагент не закипав у системі. Якщо ж антифриз використовується в холодному кліматі, то він повинен мати у своєму складі все, щоб автомобіль міг легко завестися в мороз.

Червоний антифриз «Аляска»

Червоний холодоагент «Аляска» має наступні технічні характеристики:

 • температура замерзання складає 40 градусів морозу;
 • робоча температура в літній час року — до 50 градусів;
 • готовий тип рідини, не концентрат;
 • колір — червоний.

Червоний антифриз «Аляска» відповідає вимогам міжнародного стандарту G12+. У цей тип ОЖ додаються органічні присадки, які дозволяють видаткового матеріалу мати більш високі експлуатаційні властивості. Холодоагент дозволяє захистити систему від накипу і іржавіння. Також відзначимо — червоний антифриз «Аляска» має добру теплоємність.

Жовтий антифриз

Охлаждающая жидкость «Аляска» желтого цвета
Охолоджуюча рідина «Аляска» жовтого кольору

У випадку з жовтим холодоагентом технічні характеристики буде ті ж:

 • рідина почне замерзати в -40 градусів;
 • в спеку вона зможе працювати без втрати властивостей до 50 градусів тепла;
 • готовий холодоагент;
 • колір — жовтий.

В цілому характеристики ідентичні — жовтий холодоагент не містить в складі шкідливих елементів, таких як фосфати, нітрати, аміни. Володіє хорошою теплоємністю. Так в чому ж різниця? — запитаєте ви. А різниця полягає в тому, що цей антифриз відповідає міжнародному стандарту G13, відповідно, область його використання буде ширше.

Зелена «Аляска»

У даному випадку ми не будемо перераховувати технічні характеристики, оскільки вони такі ж, як у випадку з жовтим і червоним холодоагентом. Все те ж саме — і температура замерзання, і відсутність шкідливих елементів, і якісні присадки. Але зелений антифриз відповідає міжнародній специфікації G11.

Синій тосол

Синий тосол от производителя Аляска
Синій тосол від виробника Аляска

Синій тосол від компанії Аляска на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших товарів у лінійці серед вітчизняних автолюбителів. Багато наші водії досі принципово не довіряють свої двигуни такими словами, як «антифриз», а практикують використання старого доброго «Тосола». Але поспішаємо вам сказати, що різниці між «антифризом» і «Тосолом» абсолютно ніякої немає. «Тосол» — це застаріла назва охолоджуючої рідини.

Синя ОЖ від компанії Аляска має у своєму складі всі необхідні для нормального функціонування системи охолодження присадки. Тут немає фосфатів, амінів та нітратів. Є присадки, що захищають двигун від іржі і появи піни в системі охолодження. Температура замерзання в даному випадку становить -30 градусів, що оптимально підходить для помірного клімату взимку.

Крім того, синій антифриз відповідає міжнародним стандартам:

 • ASTM D 3306;
 • SAE J 1034.

Відео «Класифікація холодоагентів»

Докладно про класифікації охолоджуючих рідин дізнайтеся з відео.


Коментарі та відгуки

 • Драйвер Анатолій

  Я залив на Аляску свою «шістку», перше авто. В принципі, нічого поганого, як потім з'ясувалося, не сталося. Через кілька тисяч км я оцінив стан і побачив, що антифриз весь коричневий в бачку. Будучи «зеленим», я все списав на якість і поспішив змінити. Як з'ясувалося, коричневим він став через опадів в бачку. В цілому нормальний антифриз.

  • Анонім

   тільки кипить при 93гр

 • Пахомыч

  Хороший антифриз, як по мені, так вони в принципі всі на одне обличчя. Аляску я юзал три роки, близько 50 тисяч на ньому пройшов, те ж саме і на Люксео. В принципі, хороший антифриз, нічого поганого сказати не можу.

 • Swag

  Та ну, я вітчизняним тосолам не довіряю, постійно наші виробники фуфло якесь пхають))

 • Mikhail

  У мене тосол Аляска за пів року став коричневим, смердючим і вспенился. Завжди вірив марці Аляска, але в цей раз я дуже розчарований і тепер не буду користуватись цією маркою. На сьогоднішній день у хрещенські морози я зобов'язаний пересуватися на автобусі, вірити в краще, і на вихідних промивати систему охолодження, витрачатися на нову охолоджуючу рідину. Спасибі за увагу і «чудове» якість своєї продукції. Бажаю успіхів.

 • Альоша

  Синя Аляска як поєднується з іншими марками тосолу? Як доливання можна використовувати, або якщо старий тосол іншої марки, то міняти всю рідину?

  • Спеціаліст av-to.info

   При перемішуванні переконайтеся в тому, що склад змішуються рідин аналогічний, в іншому випадку можуть виникнути проблеми. Колір неважливий, слідкуйте саме за складом і присадками, які в ньому присутні.