Лого av-to.info
Система мастила в двигуні

Моторне масло Газпромнефть: міфи і реальність

Кожен автомобіліст, який дбає про своє «залізному коні »знає, що машини потребують використання тільки якісних змащувальних матеріалів. Зокрема, експлуатація якісного моторного масла (далі - ММ) дозволить не тільки поліпшити роботу двигуна, а й збільшити його термін служби. У цій статті ми розглянемо характеристики і основні переваги та недоліки моторного масла Газпромнефть.

Характеристики масла

Три вида масел от производителя Газпромнефть
Три види масел від виробника Газпромнефть

Компанія Газпромнефть - СМ (мастильні матеріали) була створена на базі корпорації Газпром. Дочірнє підприємство Газпромнефть-СМ з'явилося в 2007 році, але за такий недовгий період роботи його продукція встигла завоювати довіру багатьох вітчизняних автомобілістів. Слід зазначити, що ММ цієї компанії користуються попитом не тільки в РФ, але і інших країнах - Україні, Білорусі, Казахстані і т. Д. Відразу ж потрібно сказати, що дана стаття не є рекламною, ми розглянемо характеристики витратного матеріалу і постараємося розібратися в плюси і мінуси від його використання.

на сьогоднішній день корпорація володіє чотирма підприємствами, на яких налагоджено виробництво як різноманітних моторних, так і трансмісійних масел. Але мастильні матеріали для трансмісійних систем нас не цікавлять, тому ми більш докладний розглянемо моторні рідини. Також необхідно відзначити, що продукція, вироблена компанією, може використовуватися як в легкових авто, так і в двигунах великогабаритних пасажирських машин і легкових вантажівках. Що стосується лінійки, то вона досить широка, але факт полягає в тому, що на практиці масло Газпромнефть підходить як для вітчизняних, так і зарубіжних машин.

Производство смазывающих материалов Газпромнефть
Виробництво змащувальних матеріалів Газпромнефть

Незалежно від продукції, технічні характеристики витратного матеріалу будуть в цілому однакові, про них ми поговоримо далі.

Ще раз відзначимо, що дана стаття не є рекламною, а наведена нижче інформація відповідає офіційними даними:

 1. Мощность двигателя. Производитель заверяет автомобилистов, что при использовании моторного масла Газпромнефть двигатель транспортного средства будет работать на полную мощность. Более того, максимальная мощность никоим образом не повлияет на работу мотора в целом. Следует отметить, что согласно отзывам некоторых автомобилистов об этой продукции данная информация является верной.
 2. Економія споживаного палива. Згідно з офіційними даними, використання продукції від Газпромнефть дозволить знизити витрату бензину або дизеля. Як відомо, неякісний змазує матеріал сприяє утворенню всіляких хімічних відкладень і нагару на внутрішніх стінках двигуна. Це, в свою чергу, є причиною забивання патрубків і каналів системи, в результаті чого для нормального функціонування авто двигуну необхідно забезпечити підвищений рівень тиску. Відповідно, при цьому збільшується і витрата палива, але компанія Газпромнефть запевняє, що споживач захищений від цього.
 3. Відсутність відкладень і нагару при використанні. Ця теза є похідним від попереднього. Виробник витратного матеріалу запевняє споживачів, що в системі двигуна внутрішнього згоряння будуть відсутні відкладення при використанні масла Газпромнефть. Опади, бруд і відкладення більше не страшні. Використання сучасних технологій при виробництві масла дозволяє рідини контролювати кількість опадів навіть тоді, коли мотор працює на повну потужність. Також необхідно додати, що при цьому виключається необхідність промивки мотора при заміні рідини, зрозуміло, якщо ви віддаєте перевагу одному виду масла. Ця інформація також підтверджується відгуками автолюбителів.
 4. Широкий діапазон робочих температур. За словами інженерів компанії Газпромнафта, мастильні речовини, вироблені підприємством, здатні функціонувати в широкому діапазоні температур. Незалежно від типу (синтетика або напівсинтетика) і виду ММ, речовина забезпечується чудовими показниками в'язкості. Відповідно, такі в'язкі властивості дають можливість працювати всім компонентам ДВС і знизити тертя як при низьких температурах, так і спекотним літом. Власне, виробник запевняє, що двигун легко можна буде запустити навіть в лютий мороз, але не всі відгуки споживачів підтверджують цю інформацію. Наприклад, на практиці використання Газпромнефть з температурою застигання -39 градусів в північних регіонах РФ може викликати труднощі з запуском двигуна.
 5. На підприємствах Газпромнефть при виготовленні ММ використовуються спеціалізовані антифрикційні присадки, в результаті чого у відносно нових двигунах мінімалізіруєтся знос внутрішніх компонентів. В такому випадку експлуатація даної продукції, згідно з офіційними даними, дозволить збільшити термін служби агрегату. Але не всі відгуки підтверджують це. Цілком ймовірно, ця характеристика не актуальна для старих двигунів.
 6. За твердженням виробника, експлуатація змащувальних речовин від Газпромнефть дає можливість знизити рівень грошових витрат на техобслуговування транспортного засобу.
 7. Ще однією важливою характеристикою є властивість протидії окислювальних реакцій і температурна стабільність. Тобто це багато в чому впливає на запобігання підвищеного старіння масла, а завдяки характеристиці температурної стабільності рідина навряд чи закипить в вашому двигуні. На думку виробника, автомобілісти зможуть ще довше не міняти масло і це ніяк не відіб'ється на його роботі. Відповідно, при більш тривалому застосуванні ММ відпадає необхідність його частої заміни, а значить, це також впливає на економію коштів. Адже і масляний фільтр також змінювати не потрібно. Однак, ми не радимо нехтувати термінами заміни рідини, оскільки виробник може бути і не правий або зіграють свою роль деякі технічні нюанси певного двигуна. В іншому випадку ремонт обійдеться набагато дорожче, ніж заміна рідини.
 8. Згідно з офіційними даними, змазують речовина не буде «йти» в мотор при регулярній експлуатації авто, на відміну від інших аналогів. Можливий невеликий витрата, якщо мотор не промивається. Як відомо, при якісної промивки двигуна з нього вийдуть всі відкладення і нагар. При використанні Газпромнефть рідина не буде йти в двигун і утворювати нагару. Згідно відгуками споживачів, в цих словах є правда. Витратний матеріал Газпромнефть не випаровується в підпоршневу відсіку. Якщо вірити цьому, то дана характеристика є однією з найважливіших.
 9. Залежно від виду асортименту, ММ Газпромнефть може використовуватися в машинах, які беруть участь в гонках або просто тими автолюбителями, які вважають за краще агресивний стиль їзди. Навіть в суворих умовах експлуатації мотор транспортного засобу буде надійно захищений навіть під час роботи на підвищених обертах.
 10. Оскільки при виробництві рідини, як запевняє виробник, використовується тільки поліпшені базові масла і збалансований пакет присадок, це сприяє поліпшенню антикорозійних характеристик . Тобто внутрішні стінки двигуна будуть надійно захищені від виникнення іржі, що також сприяє збільшенню ресурсу служби.
ММ Газпромнефть Стандарт
ММ Газпромнефть Стандарт

Плюси і мінуси

З офіційною інформацією ми закінчили, тепер перейдемо до плюсів і мінусів, з якими можуть зіткнутися автовласники. Слід зазначити, що наведена інформація заснована виключно на відгуках автомобілістів. Потрібно врахувати, що наведені переваги та недоліки можуть бути актуальні не для всіх машин.

Отже, які плюси:

 1. Якщо ви живете в помірному кліматі, тобто не на Крайній Півночі то, як показують відгуки споживачів, проблем з запуском двигуна взимку бути не повинно. Це досягається завдяки вязкостним характеристикам. Якщо ж ви проживаєте в північному регіоні, то для запуску авто в температуру -35 градусів вже потрібно додавати присадки в двигун.
 2. Нехай навіть виробник російський, це не виключає можливості появи на вітчизняному ринку підробленої продукції. Оскільки оригінальний змазує матеріал Газпромнефть відповідає всім міжнародним специфікаціям, його якість можна назвати високим, а значить, в ньому можна бути впевненим.
 3. Як показують відгуки, при регулярному використанні ММ Газпромнефть на внутрішніх стінках мотора дійсно не утворюється нагар. А це означає, що промивати двигун немає необхідності. Зрозуміло, якщо ви використовуєте виключно Газпромнефть, якщо ви вирішили перейти з одного ММ на інше, то мотор слід промивати.
 4. Ще однією перевагою є економія палива. Як показує практика, зниження витрат на бензин актуально для більш нових транспортних засобів або для тих, чиї двигуни пройшли капітальний ремонт.
 5. Невисока вартість продукції. Якщо порівнювати з іншими аналогами, що володіють такими ж характеристиками, то масло Газпромнефть коштує значно нижче, що знову ж таки сприяє економії.
 6. Згідно відгуками автолюбителів, масло Газпромнефть дійсно практично не потрібно доливати.

далі наведені основні недоліки:

 1. Як показують відгуки, не у всіх випадках Газпромнефть відповідає опису, що несе за собою швидку зміну властивостей. Якщо масло не здатне витримати характеристики, то це може привести до його швидкого старіння. Як наслідок, це стає причиною неправильної роботи двигуна. Деякі автовласники відзначають появу вібрацій і сторонніх шумів при функціонуванні двигуна вже через 3-5 тисяч км пробігу, що, безсумнівно, є недоліком.
 2. ММ йде на нагар. В цьому випадку, знову ж таки, все залежить від конкретного двигуна. Якщо ви вирішили залити Газпромнефть в мотор 20-річного автомобіля, який, до всього іншого, давно не промивали, то не дивуйтеся тому, що ММ буде йти в двигун.
 3. У деяких випадках власники відзначають неможливість старту двигуна навіть при температурі -30 градусів. Можливо, це пов'язано з неякісним витратним матеріалом (підробкою) або певними нюансами в роботі ДВС. Але факт залишається фактом.
 4. Труднощі вибору. У регіонах Росії, де розташовані підприємства Газпромнефть, проблем з вибором змазує рідини практично немає. Але на Україні і Білорусі дістати таке масло вже більш проблематично. Найбільш доступним варіантом є покупка рідини через інтернет-магазини, але в цьому випадку від покупки підробки ніхто застрахований не буде.

Голосування

Дайте оцінку маслу Газпромнефть

Загрузка ...Загрузка ... Загрузка ...

Асортимент

Що стосується асортименту продукції, то лінійка Газпромнефть налічує такі види (маркування в'язкості не зазначена):

 • Премиум С3;
 • Преміум Н;
 • премії ГФ-5;
 • Преміум Л;
 • Газпромнефть Супер;
 • Газ ромнефть Стандарт;
 • Газпромнефть Мотор Оіл.

Ці масла можуть використовуватися як в бензинових, так і дизельних двигунах. Крім цього Газпромнефть розробила ще один вид масла - Екогаз, який призначений для використання в моторах, що функціонують на природному газі. Зрозуміло, це не повний асортимент продукції Газпромнефть. Тут не вказані ММ для мотоциклів, снігоходів, систем трансмісії, рідини для промивання та ланцюгів.

Ви повинні розуміти, що всі переваги і характеристики цього витратного матеріалу можна відчути на собі тільки в разі використання оригінального ММ. Якщо при використанні рідини через, наприклад, 5 тисяч км або раніше почалися вібрації то, скоріше за все, ви залили неякісне масло. Проблема вирішиться тільки після заміни рідини на оригінал.

Відео «Виробництво масла Газпромнефть»

Невеликий фільм про виробництво витратного матеріалу ви можете побачити нижче.