В чому секрети популярності трансмісійних масел Лукойл?

Російська компанія "ЛУКОЙЛ" є лідером на ринку по виробництву якісних паливно-мастильних матеріалів і видобутку нафтопродуктів. Одним з продуктів, що випускаються компанією є трансмісійне масло Лукойл . У статті подано огляд трансмісійних мастил, наведено плюси і мінуси продукту.

Опис масел марки Лукойл

Продукція компанії Лукойл відрізняється високою якістю, так як виготовлена з якісних базових масел із застосуванням новітніх технологій. Це стосується і трансмісійних мастил. За відгуками автолюбителів, це один з найкращих виробників мастильних матеріалів. Продукція компанії користується великим попитом.

Мастило для трансмісії представлена у великому асортименті, що випускається мінеральне масло, полусинтетика і синтетика.

Основне призначення даної продукції:

 • захистити тертьові поверхні деталей трансмісії від зносу і пошкоджень у вигляді сколів, задиров;
 • сприяють зниженню шумів, вібрації, втрат енергії на тертя під час роботи двигуна;
 • зменшують ударне навантаження;
 • забезпечують легкість перемикання передач;
 • сприяють відведенню тепла від дотичних і тертьових деталей;
 • захищають від корозії і окислення.

Класифікуються по в'язкості мастила (показник текучості при зміні температур) і призначенням. У позначеннях масел використовується три групи знаків. 1-я група ТМ означає, що це трансмісійне масло . 2-я група показує експлуатаційні властивості. 3-я група означає клас в'язкості.

Різновиди

Полусинтетика ТМ-5 75W-90 призначена для МКПП гіпоїдних передач в роздавальних коробках, ведучих мостах, підходить як для легкових автомашин, так і для вантажівок. Виготовляється на основі напівсинтетичних високоочищених нафтопродуктах. Відповідає класу в'язкості SAE 75W-90, добре працює при низьких температурах. Завдяки присадкам має протизадирні, антикорозійні властивості.

Продовжує термін служби трансмісії, підвищуючи її надійність.

ЛукойлТМ-5 75W90
ЛукойлТМ-5 75W-90

Трансмісійна мастило ТМ-5 80W90 виготовлена на мінеральній основі для використання в МКПП як легкового, так і вантажного транспорту, а також в агрегатах іншої техніки, що використовує гіпоїдні передачі, які експлуатуються в умовах підвищених навантажень. За класом якості відповідає API GL-5. Присадки, що входять до складу масла, підвищують захист трансмісії від корозійних і окислювальних процесів, продовжуючи термін експлуатації вузла. Присадки, використані при виробництві, мають протизадирні властивості, зменшують знос деталей.

Полусинтетика ТМ-4 75W-90 виготовлена на основі якісних гидросинтетических базових масел високої якості, може використовуватися цілий рік в механічних коробках передач на автомобільному та вантажному транспорті. До складу входять присадки, що підвищують антикорозійні властивості.

Полусинтетика для трансмиссий Лукойл ТМ-4
Полусинтетика для трансмісій Лукойл ТМ-4

Мінеральне масло для трансмісій ТМ-4 80W90 може використовуватися у всіх механічних КПП автомобілів. Основою для виготовлення використовувалися високоякісні очищені базові масла. Ефективний пакет присадок дають захист від корозії, окислення, продовжують термін служби трансмісії. Завдяки присадкам збільшується термін служби. Не втрачають своїх властивостей при будь-яких робочих температурах.

Мастило Лукойл ATF призначена для автоматичних КПП. Містить високоякісні ефективні присадки світових автовиробників, які підвищують стійкість до деструкції, дають можливість працювати при різних температурах, сприяють зниженню тертя між дотичними деталями.

Смазки для АКПП
Мастила для АКПП

Застосування

Продукція компанії Лукойл відповідає світовим стандартам якості. Мінеральне, полусинтетика і синтетичне масло застосовуються для МКПП і АКПП, також використовуються в гіпоїдних п ередачах провідних мостів і роздавальних коробках, в черв'ячних передачах. Вони можуть використовуватися в КПП автомобільного транспорту, вантажівках, у вузлах різної спеціальної і сільгосптехніки, яка працює у важких умовах.

В залежності від призначення та властивостей мастила поділяються на 5 груп. Їх застосовують в трансмісіях легкового і вантажного транспорту, тракторів, автобусів, у вузлах промислового устаткування, агрегати, де використовуються черв'ячні та зубчасті передачі. Завдяки легованим багатофункціональним присадкам вітчизняного і зарубіжного виробництва мастила захищають деталі трансмісії від корозійних, окислювальних процесів. Спеціальні присадки підвищують протизадирні і протизносні властивості рідин, продовжуючи тим самим термін служби трансмісії. Не замерзають при низьких температурах.

У відеоролику Роман Тітов проводить тест на заморожування масла Лукойл 75W90 GL-4.

Марка Лукойл рекомендується для використання на вітчизняних автомобілях.

Голосування

Ви заливаєте трансмісійне масло Лукойл в коробку передач вашої машини?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Плюси і мінуси

Масла для трансмісій фірми Лукойл мають наступні переваги:

 • захищають деталі вузлів від зносу, подовжують термін їх служби;
 • знижують тертя між дотичними деталями;
 • забезпечують роботу КПП в широкому діапазоні робочих температур;
 • дозволяють працювати при високому тиску;
 • мастила економні, завдяки присадкам можуть довго не мінятися;
 • мають високі антикорозійні та протизадирні властивості;
 • забезпечують стабільну роботу трансмісії при негативних температурах;
 • стійкі до окислювальним процесам;
 • низька вартість.

За відгуками водіїв мастила Лукойл практичні у використанні. Недоліком можна вважати часто зустрічаються підробки.

Безпека застосування

Трансмісійні масла зручно і безпечно використовувати. Ці мастила рекомендовані для трансмісій вітчизняних автомобілів, але, за відгуками автолюбителів, можуть використовуватися для імпортних автомобілів. Вони розлиті в ємності різного об'єму, мають зручну ручку, завдяки якій їх легко заливати в коробку передач.

Удобная расфасовка продукции
Зручна розфасовка продукції

Відео «Трансмісійні масла»

В цьому відео розповідається про трансмісійних мастилах для МКПП і АКПП.


Коментарі та відгуки

 • Вітрів Міша

  Два роки тому купив ВАЗ 21099. Заливаю в коробку передач напівсинтетичне трансмісійне масло ТМ-5 «Лукойл». За два роки експлуатації можу сказати про маслі лише хороше. Півроку тому довелося зняти коробку передач і злити масло. Воно виявилося таким, як ніби його тільки залили. Після ремонту залив його ж, їжджу до сих пір і ніяких нарікань. Я олією дуже задоволений.

 • Djek777

  Користуюся мінеральним маслом Лукойл ТМ-4 вже три роки. Зміг переконатися, що це чудове масло. Автомобіль легко заводиться при будь-якій температурі, навіть при сильному морозі. Присадки в складі масла продовжують термін експлуатації коробки. Масло утворює захисну плівку, зменшує тертя дотичних деталей. Масло перевірено часом. У найближчому майбутньому міняти на інше не збираюся.