Лого av-to.info
система мастила в двигуні

у чому секрети популярності трансмісійних масел Лукойл?

Російська компанія ЛУКОЙЛ є лідером на ринку з виробництва якісних паливно-мастильних матеріалів і видобутку нафтопродуктів. Одним з продуктів, що випускаються компанією є трансмісійне масло Лукойл. У статті надано огляд трансмісійних мастил, наведені плюси і мінуси продукту.

Опис масел марки Лукойл

Продукція компанії Лукойл відрізняється високою якістю, так як виготовлена ​​з якісних базових масел із застосуванням новітніх технологій. Це стосується і трансмісійних мастил. За відгуками автолюбителів, це один з кращих виробників мастильних матеріалів. Продукція компанії користується великим попитом.

Мастило для трансмісій представлена ​​у великому асортименті, випускається мінеральне масло, напівсинтетика і синтетика.

Основне призначення даної продукції:

 • захистити труться поверхні деталей трансмісій від зносу і пошкоджень у вигляді сколів, задирок;
 • сприяють зниженню шумів, вібрації, втрат енергії на тертя під час роботи двигуна;
 • зменшують ударне навантаження;
 • забезпечують легкість перемикання передач;
 • сприяють відведенню тепла від сопрікасающ іхся і деталей, що труться;
 • захищають від корозії і окислення.

Класифікуються мастила по в'язкості (показник плинності при зміні температур) і призначенням. У позначеннях масел використовується три групи знаків. 1-я група ТМ означає, що це трансмісійне масло. 2-я група показує експлуатаційні властивості. 3-тя група означає клас в'язкості.

Різновиди

Напівсинтетика ТМ-5 75W90 призначена для МКПП гіпоїдних передач в роздавальних коробках, провідних мостах, підходить як для легкових автомашин, так і для вантажівок . Виготовляється на основі напівсинтетичних високоочищених нафтопродуктах. Відповідає класу в'язкості SAE 75W-90, добре працює при низьких температурах. Завдяки присадкам має протизадирні, антикорозійні властивості.

Продовжує термін служби трансмісії, підвищуючи її надійність.

ЛукойлТМ-5 75W90
ЛукойлТМ-5 75W90

Трансмісійна змащення ТМ-5 80W90 виготовлена ​​на мінеральній основі для використання в МКПП як легкового, так і вантажного транспорту, а також в агрегатах іншої техніки, що використовує гіпоїдні передачі, що експлуатуються в умовах підвищених навантажень. По класу якості відповідає API GL-5. Присадки, що входять до складу масла, підвищують захист трансмісії від корозійних і окислювальних процесів, продовжуючи термін експлуатації вузла. Присадки, використані при виробництві, мають протизадирні властивості, зменшують знос деталей.

Напівсинтетика ТМ-4 75W90 виготовлена ​​на основі якісних гідросінтетіческіх базових масел високої якості, може використовуватися цілий рік в механічних коробках передач на автомобільному і вантажному транспорті. До складу входять присадки, що підвищують антикорозійні властивості.

Полусинтетика для трансмиссий Лукойл ТМ-4
Напівсинтетика для трансмісій Лукойл ТМ-4

Мінеральне масло для трансмісій ТМ-4 80W90 може використовуватися у всіх механічних КПП автомобілів. Основою для виготовлення використовувалися високоякісні очищені базові оливи. Ефективний пакет присадок дають захист від корозії, окислення, продовжують термін служби трансмісії. Завдяки присадкам збільшується термін служби. Чи не втрачають своїх властивостей при будь-яких робочих температурах.

Мастило Лукойл ATF призначена для автоматичних КПП. Містить високоякісні ефективні присадки світових автовиробників, які підвищують стійкість до деструкції, дають можливість працювати при різних температурах, сприяють зниженню тертя між дотичними деталями.

Смазки для АКПП
Мастила для АКПП

Застосування

Продукция компании Лукойл отвечает мировым стандартам качества. Минеральное, полусинтетика и синтетическое масло применяются для МКПП и АКПП, также используются в гипоидных п ередачах ведущих мостов и раздаточных коробках, в червячных передачах. Они могут использоваться в КПП автомобильного транспорта, грузовиках, в узлах различной специальной и сельхозтехнике, которая работает в тяжелых условиях.

Залежно від призначення і властивостей мастила поділяються на 5 груп. Їх застосовують в трансмісіях легкового та вантажного транспорту, тракторів, автобусів, в вузлах промислового обладнання, в агрегатах, де використовуються черв'ячні і зубчасті передачі. Завдяки легованим багатофункціональним присадкам вітчизняного і зарубіжного виробництва мастила захищають деталі трансмісій від корозійних, окислювальних процесів. Спеціальні присадки підвищують протизадирні і протизносні властивості рідин, тим самим, продовжуючи термін служби трансмісій. Чи не замерзають при низьких температурах.

У відеоролику Роман Титов проводить тест на заморожування масла Лукойл 75W90 GL-4.

Марка Лукойл рекомендується для використання на вітчизняних автомобілях.

Голосование

Ви заливаєте трансмісійне масло Лукойл в коробку передач вашої машини?

Загрузка ... Завантаження ... | || 248

Плюсы и минусы

Масла для трансмісій фірми Лукойл мають наступні переваги: ​​

 • захищають деталі вузлів від зносу, продовжують термін їх служби;
 • знижують тертя між дотичними деталями;
 • про спечівают роботу КПП в широкому діапазоні робочих температур;
 • дозволяють працювати при високому тиску;
 • мастила економні, завдяки присадкам можуть довго не мінятися;
 • мають високі антикорозійні і протизадирні властивості;
 • забезпечують стабільну роботу трансмісії при негативних температурах;
 • стійкі до окислювальних процесів;
 • низька вартість. || | 259

По отзывам водителей смазки Лукойл практичны в использовании. Недостатком можно считать часто встречающиеся подделки.

Безпека застосування

Трансмісійні масла зручно і безпечно використовувати. Ці мастила рекомендовані для трансмісій вітчизняних автомобілів, але, за відгуками автолюбителів, можуть використовуватися для імпортних автомобілів. Вони розлиті в ємності різного об'єму, мають зручну ручку, завдяки якій їх легко заливати в коробку передач.

Удобная расфасовка продукции
Зручна розфасовка продукції

Відео «Трансмісійні масла»

В цьому відео розповідається про трансмісійних мастилах для МКПП і АКПП.