Моторне масло Kixx (Кікс): на замітку автовласникам

Щоб двигун працював в нормальному режимі, його слід забезпечити не тільки регулярної діагностикою, але і якісним витратним матеріалом. Використання якісного масла в цілому визначає роботу двигуна, тому вибору хорошого витратного матеріалу слід приділяти достатньо уваги. Про те, що являє собою моторне масло Kixx, ви зможете дізнатись нижче.

Характеристики

Линейка моторных жидкостей Kixx
Лінійка моторних рідин Kixx

Виробництвом моторної рідини Kixx займається компанія GS-Caltex. За твердженням представників компанії ММ Kixx є кращим у своєму сегменті на ринку Південної Кореї. При виготовленні витратного матеріалу використовуються передові технології, які дозволяють забезпечити високі експлуатаційні характеристики. Це офіційна інформація від виробника, яка не несе в собі реклами. Наш ресурс призначений для допомоги автомобілістам, тому в статті буде наведена повна інформація про продукт, і, в першу чергу, — офіційна.

На сьогодні всі відомі бренди, які займаються виробництвом транспортних засобів у Південній Кореї, співпрацюють з підприємством GS-Caltex. Мова йде про компанії Хюндай, Кіа Моторз та Деу. Часто при виробництві автомобілів ММ Kixx заливається перед продажем машин. Компанія співпрацює з виробниками Дженерал Мотор і його дочірньою компанією AC Delco, а також з компанією Вольво.

«Наша компанія займається виробництвом високоякісних всесезонних масел, які виготовляються на базовій основі. При виробництві використовується технологія VHVI. Фахівці компанії постійно працюють над новими розробками у сфері присадок, щоб забезпечити належну роботу двигуна. Мотор буде під надійним захистом, якщо використовуєте масло Kixx», — кажуть представники компанії про своєї продукції.

Нижче докладно розглянемо характеристики витратного матеріалу.

Як сказано вище, представлена інформація є офіційно і не несе ніякої реклами:

 1. ММ забезпечує максимальну потужність при роботі двигуна внутрішнього згоряння. Як запевняє виробник, мотор буде працювати більш потужно і це не позначиться на його функціонуванні в цілому.
 2. Економія бензину. Якщо ММ неякісне, то в результаті його роботи в системі ДВС буде з'являтися нагар. Деякі патрубки системи забиваються, в результаті чого для того, щоб забезпечити належну потужність, потрібно більший рівень тиску паливоповітряної суміші. А це призведе до підвищеного витраті палива.
 3. Широкий діапазон робочих температур. Витратний матеріал може працювати в широкому температурному діапазоні, що є наслідком доброго показника в'язкості для будь-якого типу ММ лінійки Kixx. Хороші показники дозволяють знизити тертя тертьових елементів системи ДВЗ при холодному запуску мотора навіть в лютий мороз. А при високих температурах рідина дозволяє забезпечити найбільш оптимальний рівень мастила всіх компонентів.
 4. При виробництві рідини використовуються спеціальні антифрикційні домішки до складу витратного матеріалу. Таким чином експлуатація ММ Kixx дозволяє мінімізувати зношування внутрішніх елементів мотора. Відповідно, використання якісного витратного матеріалу дозволяє збільшити ресурс експлуатації двигуна.
 5. Виробник гарантує відсутність відкладень і осадкою всередині системи. Це досягається шляхом використання беззольного дісперсанти і металевого детергенту при виробництві ММ Kixx. ММ контролює рівень утворюються відкладень на поршневих кільцях навіть у тому випадку, коли агрегат функціонує при великих навантаженнях.
 6. Використання даного витратного матеріалу дозволяє знизити рівень фінансових витрат на технічне обслуговування.
 7. Рідина пропрацює довше завдяки властивостям температурної стабільності і протидії окислювальних процесів. Ці характеристики дозволяють запобігти старіння витратного матеріалу, в результаті чого його можна використовувати довше, ніж протягом 10 тисяч кілометрів пробігу. Ми не рекомендуємо цього робити. Зрозуміло, властивості рідини можуть дозволити збільшити її ресурс, але сенсу ризикувати роботою двигуна немає. Наведені вище характеристики означають, що масляний фільтр буде не так швидко забиватися, а нагар в системі практично не буде.
 8. Якщо перед використання ММ ви промили двигун і в ньому немає відкладень, то виробник запевняє, що витрата масла Kixx буде мінімальним. Тобто його практично не потрібно додавати в систему при регулярній експлуатації транспорту. Таке питання є нагальним для багатьох вітчизняних автомобілістів, оскільки часто масла інших марок швидко витрачаються при експлуатації авто.
 9. ММ Kixx практично не буде випаровуватися подпоршневом просторі, відповідно, при мінімальному випаровуванні не буде утворюватися нагар. Це досягається шляхом застосування синтетичних добавок до складу витратного матеріалу.
 10. Видаткова рідина дозволить захистити від тертя всі компоненти мотора при роботі в абсолютно будь-яких діапазонах температур. Зрозуміло, якщо двигун працює в звичайному режимі, а охолоджуюча рідина не кипить. Так ММ дозволяє збільшити ресурс експлуатації всіх елементів ДВЗ.
 11. ММ Kixx підійде для тих, хто любить агресивний стиль їзди і вважає за краще їздити на підвищених обертах двигуна. ММ дозволяє оптимально захистити двигун в таких умовах їзди завдяки використанню нетрадиційної базової формули при виробництві витратного матеріалу.

Плюси і мінуси

Пропонуємо ознайомитися з перевагами та недоліками даного ММ. Наведені нижче плюси і мінуси базуються на відгуках автомобілістів, але вони можуть бути актуальні не для всіх транспортів. Все залежить від специфіки роботи кожного окремого двигуна.

До плюсів можна віднести:

 • витратний матеріал Kixx дає можливість вільно запустити мотор в сильний мороз;
 • масло моторне Kixx виготовляється за всім міжнародним стандартам, тому в якості оригінальної рідини можна бути впевненим;
 • ММ сприяє запобіганню виникнення нагару на внутрішніх елементах ДВС;
 • ММ Kixx, згідно з відгуками, має хороші показники в'язкості незалежно від типу;
 • ММ практично не «йде» в мотор, в результаті чого його не потрібно регулярно додавати;
 • у випадку з новими авто ММ дозволяє зменшити витрату бензину.

Голосування

Дайте оцінку моторного масла Kixx

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Що стосується недоліків:

 1. Не всі автомобілісти знають про це ММ, т. до. воно продається не в кожному авто-магазині, відповідно, знайти його не легко.
 2. Іноді масло Kixx не відповідає опису і не може витримати заводські характеристики, в результаті воно швидко змінює свої властивості. Згодом це стає причиною некоректної роботи мотора і появі сторонніх звуків і шуму при роботі.
 3. Досить висока вартість продукту. У відгуках автомобілісти відзначають, що за ті гроші, які можна купити ММ Kixx, цілком можна придбати більш відоме ММ, яке вже зарекомендувало себе в якості надійного витратного матеріалу.
 4. В деяких випадках ММ швидко йде в мотор.
 5. Нехай двигун і може завестися в холод, але в сильний мороз можуть виникнути проблеми з його запуском.

Асортимент

Що стосується асортименту продукції, то лінійка Kixx налічує такі види:

 • G1;
 • Дексос 1;
 • Голд;
 • Пао;
 • Нео;
 • Фекс;
 • Сув;
 • Динамик;
 • D1.

Кожен з цих видів має декілька варіацій за типом в'язкості і складу присадок. Відповідно, і їх вартість варіюється.

Бажаєте, щоб мотор вашого авто завжди був в хорошому стані, то економити на купівлі витратних матеріалів не варто. Використання неякісно продукції шкодить системі і про це потрібно пам'ятати і враховувати цей фактор. Тому, якщо вирішили придбати Kixx, робіть це в спеціалізованих авто-магазинах, а не на ринках. На ринках часто продаються підробки, відповідно, ви не зможете оцінити всі переваги даного витратного матеріалу.

Відео «Тест рідини в умовах експлуатації авто»


Коментарі та відгуки

 • Серебан

  Так цей Кікс коштує близько п'ятихатки в гривнях, за такі гроші можна купити щось більш якісне. І взагалі, у вітчизняні авто краще його не лийте, все одно ніяких переваг не відчуєте. Для наших машин саме те — це Лукойл або ТНК, все інше — понти для приїжджих.

 • Леха

  Мені особисто не вкатило це масло. Звичайне по собі, нічим не виділяється. Я б краще взяв Лікві Молі або Мобіл, у цих виробників хоч якесь ім'я є, а у Кіксування що? Загалом масло нічим не примітне.

 • Віталя Лобанов

  Ой, да ладно вам, нормальне масло. Ні нагару, ні вібрацій, он мужик з відео це теж помітив))

 • Петро

  Привіт. А для турбо дизеля BMW X3 xDrive20d це масло (Kixx Ati SN/CF 5W30) підходить?

  • Спеціаліст av-to.info

   Почитайте специфікації та допуски виробника, якщо масло відповідає нормам, то можете сміливо лити.

 • олексій

  Відмінне масло 5w40 G1 — від'їздив рік на Саненге. У мороз під 30 заводиться легко і в спеку тиск піднімається миттєво до заміни 10000 грам на 100 угарело. Перед цим заливав зік 5w40, тиск поки підніметься, компенсатори сбрякивали і вчаділо на 1 літр за 10000 км. якось так…

 • Анонім

  Мені сподобалося Кихх, пробував Эниос — трієчку можна поставити. А це і в зиму мінус 38 було показало себе позитивно і по роботі двигуна плюс, загалом я задоволений. Залив знову, сподіваюся і далі користуватися — ціна і якість відповідають!

 • Юрій

  Дивний якийсь автор. Як можна перевірити масло на угар за такий короткий відстань, всього в 2т. до км? Якщо масло угарает, це говорить про те, що масло гидроерякинговое. І то воно буде угарать після 5 т. км, тому всі присадки закінчуються саме на цьому пробігу.