Лого av-to.info
Система смазки в двигателе

Моторне масло Kixx (Кикс): на замітку автовласникам

Щоб двигун завжди працював в нормальному режимі, його слід забезпечити не тільки регулярної діагностикою, а й якісним витратним матеріалом. Використання якісного масла в цілому визначає роботу двигуна, тому вибору хорошого витратного матеріалу слід приділяти достатньо уваги. Про те, що являє собою моторне масло Kixx, ви зможете дізнатися нижче.

Характеристики

Линейка моторных жидкостей Kixx
Лінійка моторних рідин Kixx || | 209

Производством моторной жидкости Kixx занимается компания GS-Caltex. По утверждению представителей компании ММ Kixx является лучшим в своем сегменте на рынке Южной Кореи. При изготовлении расходного материала используются передовые технологии, которые позволяют обеспечить высокие эксплуатационные характеристики. Это официальная информация от производителя, которая не несет в себе рекламы. Наш ресурс предназначен для помощи автомобилистам, поэтому в статье будет приведена полная информация о продукте, и, в первую очередь, — официальная.

На сьогодні всі відомі бренди, які займаються виробництвом транспортних засобів в Південній Кореї, співпрацюють з підприємством GS-Caltex. Йдеться про компанії Хендай, Кіа Моторз і Деу. Часто при виробництві автомобілів ММ Kixx заливається перед продажем машин. Компанія співпрацює з виробниками Дженерал Мотор і його дочірньою компанією AC Delco, а також з компанією Вольво.

«Наша компанія займається виробництвом високоякісних всесезонних масел, які виготовляються на базовій основі. При виробництві використовується технологія VHVI. Фахівці компанії регулярно працюють над новими розробками в сфері присадок, щоб забезпечити належну роботу двигуна. Мотор буде під надійним захистом, якщо використовуєте масло Kixx », - кажуть представники компанії про свою продукцію.

Нижче докладно розглянемо характеристики витратного матеріалу.

Як сказано вище, представлена ​​інформація є офіційно і не несе ніякої реклами:

 1. ММ забезпечує максимальну потужність при роботі двигуна внутрішнього згоряння. Як запевняє виробник, мотор буде працювати більш потужно і це не відіб'ється на його функціонуванні в цілому.
 2. Економія бензину. Якщо ММ неякісне, то в результаті його роботи в системі ДВС буде з'являтися нагар. Деякі патрубки системи забиваються, в результаті чого для того, щоб забезпечити належну потужність, потрібно більший рівень тиску паливо-повітряної суміші. А це призведе до підвищеної витрати палива.
 3. Широкий діапазон робочих температур. Витратний матеріал може працювати в великому температурному діапазоні, що є наслідком доброго показника в'язкості для будь-якого типу ММ лінійки Kixx. Хороші показники дозволяють знизити тертя тертьових елементів системи ДВС при холодному запуску двигуна навіть в лютий мороз. А при високих температурах рідина дозволяє забезпечити найбільш оптимальний рівень мастила всіх компонентів.
 4. При виробництві рідини використовуються спеціальні антифрикційні домішки до складу витратного матеріалу. Таким чином експлуатація ММ Kixx дозволяє мінімізувати знос внутрішніх елементів двигуна. Відповідно, використання якісного витратного матеріалу дозволяє збільшити ресурс експлуатації мотора.
 5. Виробник гарантує відсутність відкладень і осадкою всередині системи. Це досягається шляхом використання беззольного дисперсант і металевого детергента при виробництві ММ Kixx. ММ контролює рівень утворюються відкладень на поршневих кільцях навіть в тому випадку, коли агрегат функціонує при великих навантаженнях.
 6. Використання даного витратного матеріалу дозволяє знизити рівень фінансових витрат на технічне обслуговування.
 7. Рідина пропрацює довше завдяки властивостям температурної стабільності і протидії окислювальних процесів. Ці характеристики дозволяють запобігти старінню витратного матеріалу, в результаті чого його можна використовувати довше, ніж протягом 10 тисяч кілометрів пробігу. Ми не рекомендуємо цього робити. Зрозуміло, властивості рідини можуть дозволити збільшити її ресурс, але сенсу ризикувати роботою двигуна немає. Наведені вище характеристики означають, що масляний фільтр буде не так швидко забиватися, а нагар в системі практично не буде.
 8. Якщо перед використання ММ ви промили двигун і в ньому немає відкладень, то виробник запевняє, що витрата масла Kixx буде мінімальним. Тобто його практично не потрібно додавати в систему при регулярній експлуатації транспорту. Таке питання є нагальним для багатьох вітчизняних автомобілістів, оскільки часто масла інших марок швидко витрачаються при експлуатації авто.
 9. ММ Kixx практично не буде випаровуватися в підпоршневу просторі, відповідно, при мінімальному випаровуванні буде утворюватися нагар. Це досягається шляхом застосування синтетичних добавок до складу витратного матеріалу.
 10. Видаткова рідина дозволить захистити від тертя все компоненти мотора при роботі в абсолютно будь-яких діапазонах температур. Зрозуміло, якщо двигун працює в звичайному режимі, а охолоджуюча рідина не кипить. Так ММ дозволяє збільшити ресурс експлуатації всіх елементів ДВС.
 11. ММ Kixx підійде для тих, хто любить агресивний стиль їзди і вважає за краще їздити на підвищених обертах двигуна. ММ дозволяє оптимально захистити двигун в таких умовах їзди завдяки використанню нетрадиційної базової формули при виробництві витратного матеріалу.

Плюси і мінуси

Пропонуємо ознайомитися з перевагами та недоліками даного ММ. Наведені нижче плюси і мінуси засновані на відгуках автомобілістів, але вони можуть бути актуальні не для всіх транспортів. Все залежить від специфіки роботи кожного окремого двигуна.

До плюсів можна віднести:

 • витратний матеріал Kixx дає можливість вільно запустити мотор в сильний мороз;
 • масло моторне Kixx виготовляється за всіма міжнародними стандартами, тому в якості оригінальної рідини можна бути впевненим;
 • ММ сприяє запобіганню виникнення нагару на внутрішніх елементах ДВС;
 • ММ Kixx, згідно з відгуками, має хороші показники в'язкості незалежно від типу;
 • ММ практично не «йде» в мотор, в результаті чого його е потрібно регулярно додавати;
 • у випадку з новими авто ММ дозволяє зменшити витрату бензину.

Голосування

Дайте оцінку моторного масла Kixx

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Що стосується недоліків: | || 246

 1. Не все автомобилисты знают об этом ММ, т. к. оно продается не в каждом авто-магазине, соответственно, найти его не легко.
 2. Іноді масло Kixx не відповідає опису і не може витримати заводські характеристики, в результаті воно швидко змінює свої властивості. Згодом це стає причиною некоректної роботи мотора і появі сторонніх звуків і шуму при його роботі.
 3. Досить висока вартість продукту. У відгуках автомобілісти відзначають, що за ті гроші, які можна купити ММ Kixx, цілком можна придбати більш відоме ММ, яке вже зарекомендувало себе як надійний витратного матеріалу.
 4. В деяких випадках ММ швидко йде в мотор. | || 250
 5. Пусть двигатель и может завестись в холод, но в сильный мороз могут возникнуть проблемы с его запуском.

Асортимент

Що стосується асортименту продукції, то лінійка Kixx налічує наступні види:

 • G1;
 • Дексос 1;
 • Голд;
 • Пао;
 • Нео; || | 258
 • Фекс;
 • Сув;
 • Динамік;
 • D1.

Каждый из этих видов имеет несколько вариаций по типу вязкости и составу присадок. Соответственно, и их стоимость варьируется.

Хочете, щоб мотор вашого авто завжди був в хорошому стані, то економити на покупці витратних матеріалів не варто. Використання неякісно продукції шкодить системі і про це потрібно пам'ятати і враховувати цей фактор. Тому, якщо вирішили придбати Kixx, робіть це в спеціалізованих авто-магазинах, а не на ринках. На ринках часто продаються підробки, відповідно, ви не зможете оцінити всі переваги даного витратного матеріалу.

Відео «Тест рідини в умовах експлуатації авто»