Інструкція по заміні фільтра бензонасоса Деу Нексія

На сьогоднішній день якість вітчизняного палива залишає бажати кращого, а цей фактор безпосередньо впливає на роботу транспортних засобів. Зокрема, автомобілі, що експлуатуються на неякісному бензині, більше схильні до поломок в роботі бензонасоса або паливного фільтра. Сьогодні ви дізнаєтеся, як замінити фільтр бензонасоса Нексія, що для цього потрібно і як правильно поміняти елемент.

Проводимо заміну своїми руками

Автомобілі Деу Нексіа, як і будь-які інші авто, вимагають заправки тільки якісного бензину. На жаль, на вітчизняних автозаправних станціях такої важко знайти, в результаті чого автовласникові доводиться виконувати технічні роботи по заміні тих чи інших деталей частіше. Тут мова йде про фільтр паливного насоса Нексія. Виконати такі ремонтні роботи можна самостійно, і сьогодні ви дізнаєтеся, як це зробити.

Старая и новая сетка фильтрующего элемента для топливного насоса автомобиля Деу Нексиа
Стара і нова сітка фільтруючого елемента для паливного насоса автомобіля Деу Нексіа

Зверніть увагу: в посібнику з експлуатації автомобіля нічого не сказано про заміну фільтруючого елемента. Тобто, виробник встановив фільтр на весь термін експлуатації авто. Але якщо врахувати низьку якість російського бензину, фахівці рекомендують проводити заміну фільтруючої сітки або хоча б її чистку не рідше, ніж кожні 20 тисяч кілометрів пробігу.

Що приготувати?

В першу чергу слід грунтовно підготуватися. Врахуйте, коли ви розберете бензонасос, то поїхати в магазин за чимось відсутньою буде проблематично, тому краще підготуйте все заздалегідь. Отже, вам знадобиться:

 • гайковий ключ на 8;
 • прокладка для бензонасоса;
 • нова сітка для фільтруючого елемента.

Голосування

ви Можете самостійно замінити паливний фільтр?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Інструкція

Перед тим, як приступити до виконання робіт по заміні фільтра бензонасоса, необхідно скинути тиск в системі. Для цього запустіть двигун, а потім знайдіть реле на блоці запобіжників, яке відповідає за роботу бензонасоса. Вийміть його з гнізда: через якийсь час автомобіль повинен стихнути. Коли це сталося, вимкніть мінусову клему акумуляторної батареї.

 1. Бензонасос в автомобілі Деу Нексіа розташований в задній частині кузова під сидіннями. Щоб дістатися до нього, необхідно зняти заднє сидіння. Для цього подушку сидіння потрібно натиснути в бік багажника і одночасно його трохи підняти.
 2. Знявши сидіння, під ковроліном ми побачите отвір для бензонасоса. Підчепивши пластмасову заглушку викруткою, цю деталь можна зняти.
 3. Потім слід відкрутити хомут, за допомогою якого патрубок кріпиться до бензонасосу.
 4. Зробивши це, можна відключити провід живлення агрегату.
 5. Тепер обережно, не докладаючи додаткових зусиль, за допомогою пасатижів вимкніть патрубок від бензонасоса. У цей момент пристрій можна трохи прокручувати у різні боки, щоб шланг, відповідний до нього, не порвався. Порівняно малий простір не дозволить зручно демонтувати ваш насос, тому тут доведеться попітніти.
 6. Після цього, коли патрубок і дроти від'єднані, за допомогою гайкового ключа на 8 відкрутіть болти кріплення елемента до кузова автомобіля.
 7. Коли гвинти відкручені, починайте обертати насос навколо своєї осі таким чином, щоб він не чіплявся за кузов автомобіля сіткою, тобто самим фільтром.
 8. Тепер, коли ваш агрегат демонтований, настав час приступити до його розбору. Для цього демонтуйте хомути кріплення патрубка, щоб шланг був більш еластичним. Також не забудьте вимкнути штекер живлення компонента паливної системи.
 9. Потім необхідно буде зняти каркас з трубок. Потрібно почати з підстави паливного елемента. Для того щоб протягнути каркас через нижній гумовий фіксатор, слід потрібно буде прикласти зусилля. Зверніть увагу, під час здійснення цієї операції потрібно бути обережним, щоб не порвати гумову фіксуючу прокладку.
 10. Нахиливши трохи нижню частину каркаса, демонтуємо його з самого насоса.
 11. Потім, знявши гумову фіксуючу прокладку, і ви дісталися безпосередньо до фільтруючого компонента. Зніміть його і замінити на новий, здійснивши складання всіх деталей в зворотній послідовності.

На цьому заміну фільтруючої сітки можна вважати завершеною. Як бачите, в цьому немає нічого складного — достатньо лише слідувати дій, зазначеним в інструкції.

Відео «Вся правда про Деу Нексіа»

В цьому відео автор проводить огляд автомобіля Деу Нексіа і вказує в ньому всі недоліки даної моделі.


Коментарі та відгуки

 • Влад

  Дякую за інструкцію, а то у мене друган поміняв цілий бензонасос, коли там сітка засмітилася, а виявилося можна просто її прочистити!