Лого av-to.info
Daewoo Nexia

Інструкція по заміні фільтра бензонасоса Деу Нексія

На сьогоднішній день якість вітчизняного палива залишає бажати кращого, а цей фактор безпосередньо відбивається на роботі транспортних засобів. Зокрема, автомобілі, що експлуатуються на неякісному бензині, більше схильні до поломок в роботі бензонасоса або паливного фільтра. Сьогодні ви дізнаєтеся, як замінити фільтр бензонасоса Нексія, що для цього потрібно і як правильно поміняти елемент.

Проводимо заміну своїми руками

Автомобілі Деу Нексія, як і будь-які інші авто, вимагають заправки тільки якісного бензину. На жаль, на вітчизняних автозаправних станціях такої важко знайти, в результаті чого автовласнику доводиться виконувати технічні роботи по заміні тих чи інших деталей частіше. Тут мова йде про фільтр паливного насоса Нексія. Виконати такі ремонтні роботи можна самостійно, і сьогодні ви дізнаєтеся, як це зробити.

Старая и новая сетка фильтрующего элемента для топливного насоса автомобиля Деу Нексиа
Стара і нова сітка фільтруючого елемента для паливного насоса автомобіля Деу Нексія

Зверніть увагу: в керівництві по експлуатації автомобіля нічого не сказано про заміну фільтруючого елемента. Тобто, виробник встановив фільтр на весь термін експлуатації авто. Але якщо врахувати низьку якість російського бензину, фахівці рекомендують робити заміну сітки, що фільтрує або хоча б її чистку не рідше ніж кожні 20 тисяч кілометрів пробігу.

Що приготувати?

В першу чергу слід грунтовно підготуватися. Врахуйте, коли ви розберете бензонасос, то поїхати в магазин за чимось відсутньою буде проблематично, тому краще підготуйте всі заздалегідь. Отже, вам буде потрібно:

 • гайковий ключ на 8;
 • прокладка для бензонасоса;
 • нова сітка для фільтруючого елемента.

Голосування

чи можете ви самостійно замінити паливний фільтр?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Інструкція || | 230

Перед тем, как приступить к выполнению работ по замене фильтра бензонасоса, необходимо сбросить давление в системе. Для этого запустите двигатель, а затем найдите реле на блоке предохранителей, отвечающее за работу бензонасоса. Извлеките его из гнезда: через какое-то время автомобиль должен заглохнуть. Когда это произошло, отключите минусовую клемму аккумуляторной батареи.

 1. Бензонасос в автомобілі Деу Нексія розташований в задній частині кузова під сидіннями. Щоб дістатися до нього, необхідно зняти заднє сидіння. Для цього подушку сидіння потрібно натиснути в сторону багажника і одночасно його трохи підняти.
 2. Знявши сидіння, під ковроліном ми побачите отвір для бензонасоса. Підчепивши пластмасову заглушку викруткою, цю деталь можна зняти.
 3. Потім слід відкрутити хомут, за допомогою якого патрубок кріпиться до бензонасосу.
 4. Зробивши це, можна відключити дроти живлення агрегату.
 5. Тепер обережно, не докладаючи додаткових зусиль, за допомогою щипців відключіть патрубок від бензонасоса. У цей момент пристрій можна трохи прокручувати в різні боки, щоб шланг, що підходить до нього, не порвався. Порівняно малий простір не дозволить зручно демонтувати ваш насос, тому тут доведеться попітніти.
 6. Після цього, коли патрубок і дроти від'єднані, за допомогою гайкового ключа на 8 відкрутіть болти кріплення елемента до кузова автомобіля.
 7. Когда винты откручены, начинайте вращать насос вокруг своей оси таким образом, чтобы он не цеплялся за кузов автомобиля сеткой, то есть самим фильтром.
 8. Тепер, коли ваш агрегат демонтований, прийшов час приступити до його розбору. Для цього демонтуйте хомути кріплення патрубка, щоб шланг був більш еластичним. Також не забудьте відключити штекер харчування компонента паливної системи.
 9. Потім необхідно буде зняти каркас з трубок. Потрібно почати з підстави паливного елемента. Для того щоб протягнути каркас через нижній гумовий фіксатор, слід потрібно буде докласти зусиль. Зверніть увагу, під час здійснення цієї операції потрібно бути обережним, щоб не порвати гумову фіксуючу прокладку.
 10. Відігнувши трохи нижню частину каркаса, демонтуємо його з самого насоса.
 11. Потім, знявши гумову фіксуючу прокладку, ви і добралися безпосередньо до фільтруючого компонента. Зніміть його і замініть на новий, здійснивши збірку всіх деталей в зворотній послідовності.

На цьому заміну сітки, що фільтрує можна вважати завершеною. Як бачите, в цьому немає нічого складного - досить тільки слідувати діям, зазначеним в інструкції.

Відео «Вся правда про Деу Нексія»

У цьому відео автор проводить огляд автомобіля Деу Нексія і вказує в ньому всі недоліки даної моделі.