Як замінити паливний фільтр на Деу Нексія?

Паливний фільтр Daewoo Nexia є одним з найважливіших елементів паливної системи автомобіля. Його основна функція – очищати паливо. Природно, що з плином часу він забруднюється і вимагає заміни. У статті міститься детальна інструкція проведення цієї процедури, а також дані рекомендації, коли варто міняти паливний фільтр.

Коли міняти?

Daewoo Nexia встановлений полнопоточный фільтр для палива з тонкою очищенням, він розташований в задній частині авто з правого боку перед бензобаком і прикріплений до правої поздовжньої балці кузова. Має сталевий корпус, всередині якого знаходиться фільтруючий елемент з паперу, складеної у вигляді гармошки.

Бензин, який реалізують на автозаправках, не завжди відрізняється хорошою якістю. Часто в ньому містяться різні домішки. Крім того, ємності, в яких зберігається і перевозиться бензин, схильні до забруднення. Відповідно іржа і забруднення можуть потрапити в бензин. Якщо заправляти машину під час дощу і снігу, можливо в наслідку утворення конденсату в бензобаку машини. Всі ці фактори негативно впливають на якість бензину.

Для запобігання паливної системи від корозійних процесів, сторонніх часток і передчасного зносу призначений фільтруючий елемент. Його головне завдання – очищення палива від сторонніх часток і домішок.

Фильтрующий элемент
Паливний фільтр

Якщо фільтруючий елемент забруднюється, то автомобіль втрачає потужність, погано заводиться двигун нестійкий працює, підвищується витрата палива. Неякісний бензин є причиною появи ривків на високих обертах, а потім і на низьких, що свідчить про засмічення. Це може стати причиною поломки трансмісії чи створення аварійної ситуації на дорозі. Виправити становище можна за допомогою заміни.

Виробники рекомендують виконувати заміну після 40 тисяч пробігу або після двох років експлуатації. Термін служби фільтруючого елемента багато в чому залежить від якості палива. Виходячи з досвіду експлуатації Daewoo Nexia у вітчизняних умовах, рекомендується виконувати заміну за 15 тисяч пробігу.

Голосування

Як часто ви міняєте паливний фільтр?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Інструкція по заміні

Виконувати процедуру зручніше на оглядовій ямі, естакаді або підйомнику. Якщо такої можливості немає, то слід підняти праву задню частину автомобіля за допомогою домкрата.

Інструменти

Для здійснення процедури необхідно приготувати:

 • ключі на «13», «16» і«21»;
 • дерев'яні чопики;
 • ущільнювальні гумові кільця для магістралей;
 • ємність для бензину;
 • новий паливний фільтр;

  Оригинальный расходный материал
  Оригінальний паливний фільтр
 • чисті ганчірки.

Чопики являють собою дерев'яні палички, загострені під конус на кінці. З їх допомогою затикають паливні магістралі.

Кроки

 1. Спочатку слід від'єднати провід маси від клеми акумулятора.
 2. Слід також скинути тиск в паливній системі.
 3. Фільтр для палива потрібно очистити від забруднень.
 4. Далі ключем на «16» послаблюють штуцера від паливних магістралей, при цьому штуцер на фільтрі можна утримувати з допомогою ключа на«21».

  Штуцера на магистралях
  Послаблюємо штуцера
 5. Перш ніж проводити заміну, слід підставити ємність для виливається бензину.
 6. Тепер слід відкрутити кожен штуцер магістралі. Після від'єднання трубки всередину її потрібно вставити заготовлений дерев'яний чопик.
 7. Потім за допомогою ключа на «13» потрібно повністю відкрутити болт, що утримує хомут.

  Болт крепления хомута
  Утримує болт на хомуті
 8. Знімають старий елемент.

  Магистрали без фильтрующего элемента
  Від'єднані магістралі
 9. Встановлюючи новий виріб, треба звернути увагу, щоб напис «IN», нанесена на ньому, перебувала з тієї сторони, де буде підключатися трубка подачі палива. Якщо такого напису немає, то повинна бути стрілка, що вказує напрямок руху палива в системі.

  Стрелки движения топлива
  Напрямок паливного потоку
 10. При установці нового виробу спочатку слід встановити гайки на кінцях магістралей, потім одягнути хомут на корпус і затягнути болт, а потім можна закручувати гайки на наконечниках магістралей.
 11. Перед підключенням труб слід перевірити стан ущільнювальних кілець, розташованих в місці їх підключення до фільтру. Кільця служать для кращої герметизації. Якщо вони зношені, мають якісь дефекти, їх необхідно замінити на нові.
 12. Тепер слід підключити акумулятор.

  Подключаем аккумуляторную батарею
  Підключаємо акумуляторну батарею
 13. Після пророблених робіт слід завести двигун і дати йому попрацювати 5 хвилин вхолосту. Після цього необхідно перевірити з'єднання труб на герметичність. Якщо є які-небудь патьоки, то слід підтягнути гайки кріплення.

Своєчасність заміни фільтра для палива на Daewoo Nexia продовжить термін експлуатації автомобіля, сприяє стабільній роботі двигуна.

Відео «Заміна паливного фільтра»

В цьому відео показаний процес заміни фільтра для палива аналогічно він змінюється на Daewoo Nexia.


Коментарі та відгуки