Citroën - компанія з виробництва автомобілів, заснована в 1919 році Андре Сітроеном. Відразу ж було випущено перший авто «» Type A »» з чотирициліндровим двигуном який розганявся до 65 км / ч. Сітроен перенесла багато труднощів за свого часу існування: бомбардування заводів, економічний крах (який привів до злиття з компанією Мішлен).

Завдяки талантам засновника, який був відмінним рекламником, Сітроен не тільки пережила всі біди, але і відрізнялася цікавими маркетинговими ходами: реклама на Ейфелевій вежі, тури по Сахарі, Азії, продаж іграшкових машин. Три рази компанія отримувала престижну премію «Європейський автомобіль року»: 1971 - Citroën GS, 1975 - Citroën CX, 1990. - Citroën XM.

У 1976 об'єдналася з концерном Пежо, з головним офісом в Парижі. Безліч авто, випущених після війни стали шедеврами. Це і 2CV, розкішний DS і неповторний SM. Поступово компанія розвивалася, використовуючи інноваційні винаходи в своїх автомобілях, що і призвело до світового визнання. На даний момент Сітроен бере активну участь в гонках, розробці нових видів палива і створення авто майбутнього.