Лого av-to.info
Chevrolet

Вибираємо важливу деталь безпеки руху на Круз і інші моделі Шевроле - двірники

У погану погоду запорукою одним з основних факторів, забезпечують безпеку водія і пасажирів, є очисники скла. Щоб вони якісно очищали поверхню, необхідно їх регулярно міняти. Як вибрати двірники на Шевроле Круз, які види існують, поради щодо вибору - ці питання розбираються в статті.

Протягом експлуатації деталі та вузли автомобіля поступово зношуються. Це стосується і склоочисника, в конструкцію якого входить бачок омивача, двірники, трапеція та інші комплектуючі, що забезпечують очищення скла. Щітки доводиться міняти часто.

При їх виборі слід звертати увагу на такі фактори:

 • розмір;
 • тип кріплення;
 • виробника.
Стеклоочистители на Шевроле Круз
Склоочисники на Шевроле Круз

Розміри щіток

При выборе размеров очистителей для Шевроле Круз следует помнить, что они могут быть для лобового и заднего стекла.

Оптимальними очисниками для лобового скла з боку водія вважаються щітки розміром 24 дюйма або 61 см, з боку пасажира - 18 дюймів або 45,7 см.

Для заднего стекла рекомендуются следующие размеры дворников:

 • для хетчбека - 14 дюймів або 35 см;
 • для універсала- 10 дюймів або 25 см.

Види двірників і типи їх кріплення

Тип кріплення двірників на Шевроле Круз використовується найбільш популярний - гачок (англійський варіант - hook). Завдяки такому кріпленню, їх легко знімати і встановлювати. Правда, можуть виникнути проблеми з заміною заднього очищувача (автор відео - Юрій Живов).

На авторинку представлені наступні види двірників:

 • каркасні;
 • безкаркасні; | || 228
 • гибридные.

Найбільш популярні вироби із каркасною конструкцією. Прилягання до поверхні забезпечується системою коромисел з шарнірами. Головний недолік - швидке розхитування, їх доводиться часто міняти.

Безкаркасні двірники мають форму спойлерів і корпус з пластикових і гумових деталей. Лезо з гуми, яке очищає скло, знаходиться між двох металевих пластин, що дозволяє його міняти без заміни очищувачів. Безкаркасні щітки склоочисника мають поліпшені аеродинамічні характеристики. Один з плюсів - безшумність при роботі.

Преимущества щеток Denso
Переваги щіток Denso

Гібридні склоочисники поєднують в собі переваги обох попередніх видів. Вони мають невелику висоту каркаса, що дало можливість заховати їх під кожух-обтічник. Крім того, вони мають ефект аеродинамічного крила, що поліпшує прилягання до скла.

Рекомендації по вибору

Оригінальні двірники на Шевроле Круз мають такі артикули:

 • для правого очищувача - 95161606;
 • для лівого - 95161605;
 • для заднього скла хетчбека - 95482955 або 95089572, для універсала - 95089530.

Виробники

Среди бескаркасных видов наиболее популярными для Шевроле, в том числе и для Шевроле Лачетти, являются изделия компании Bosch модель Aerotwin Retrofit AR 291 S. Они отличаются высоким качеством очищения, низким износом деталей. Резина имеет графитовое покрытие. Могут работать в широком диапазоне температур.

Представниками гібридних видів, застосовуваних для Шевроле, а також інших автомобілів, наприклад, Деу Ланос, є двірники фірми Denso Hybrid. Каркас виконаний з нержавіючої сталі. Він захищений каркасом, що має аеродинамічний профіль, що забезпечує рівномірне прилягання до лобового скла.

Преимущества Valeo HBlade
Переваги Valeo HBlade

Іншим хорошим варіантом гібридних очищувачів є вироби Valeo HBlade з артикулами 574732 і 574726. Щітки якісно очищають поверхню, відмінно притискаються до скла. Їх відрізняє безшумна робота і надійність. Конструктивні елементи покриті спеціальним захистом.

Ціна питання

Вартість очищувачів багато в чому залежить від якості використовуваних матеріалів. Тому не варто економити і краще купувати нехай дорогі, але якісні двірники. Вони прослужать довше, тим самим зекономлять кошти.

Голосування

Які двірника встановлені на вашому автомобілі

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Огляд склоочисників»

В этом видео дается обзор дворников (автор ролика — Autoprofi Team).