Вибираємо важливу деталь безпеки руху на Круз і інші моделі Шевроле — двірники

В погану погоду запорукою одним з основних факторів, що забезпечують безпеку водія і пасажирів, є очищувачі скла. Щоб вони якісно очищали поверхню, їх необхідно регулярно міняти. Як вибрати двірники на Шевроле Круз , які види існують, поради з вибору – ці питання розбираються в статті.

протягом експлуатації деталі і вузли автомобіля поступово зношуються. Це стосується і склоочисника, в конструкцію якого входить бачок омивача, двірники, трапеція та інші комплектуючі, що забезпечують очищення скла. Щітки доводиться часто міняти.

При їх виборі слід звертати увагу на наступні фактори:

 • розмір;
 • тип кріплення;
 • виробника.
Стеклоочистители на Шевроле Круз
Склоочисники на Шевроле Круз

Розміри щіток

При виборі розмірів очисників для Шевроле Круз слід пам'ятати, що вони можуть бути для лобового і заднього скла.

Оптимальними очисниками для лобового скла з боку водія вважаються щітки розміром 24 дюйма або 61 см, з боку пасажира — 18 дюймів або 45,7 див.

Для заднього скла рекомендуються такі розміри двірників:

 • для хетчбека — 14 дюймів або 35см;
 • для універсала— 10 дюймів або 25см.

Види двірників і типи їх кріплення

Тип кріплення двірників на Шевроле Круз використовується найбільш популярний – гачок (англійський варіант — hook). Завдяки такому кріпленню, їх легко знімати і встановлювати. Правда, можуть виникнути проблеми з заміною заднього очисника (автор відео — Юрій Живов).

На авторинку представлені наступні види двірників:

 • каркасні;
 • безкаркасні;
 • гібридні.

Найбільш популярні вироби з каркасною конструкцією. Прилягання до поверхні забезпечується системою коромисел з шарнірами. Головний недолік – швидке розхитування, їх доводиться часто міняти.

Безкаркасні двірники мають форму спойлерів і корпус з пластикових і гумових деталей. Лезо з гуми, яка очищає скло, знаходиться між двох металевих пластин, що дозволяє його міняти без заміни очисників. Безкаркасні щітки склоочисника мають поліпшені аеродинамічні характеристики. Один з плюсів – безшумність при роботі.

Преимущества щеток Denso
Переваги щіток Denso

Гібридні склоочисники поєднують в собі переваги обох попередніх видів. Вони мають невелику висоту каркаса, що дало можливість сховати їх під кожух-обтічник. Крім того, вони мають ефект аеродинамічного крила, що покращує прилягання до скла.

Рекомендації щодо вибору

Оригінальні двірники на Шевроле Круз мають такі артикули:

 • для правого очисника — 95161606;
 • для лівого — 95161605;
 • для заднього скла хетчбека — 95482955 або 95089572, для універсала — 95089530.

Виробники

Серед безкаркасних видів найбільш популярними для Шевроле, в тому числі і для Шевроле Лачетті, є вироби компанії модель Bosch Aerotwin Retrofit AR 291 S. Вони відрізняються високою якістю очищення, низьким зносом деталей. Гума має графітове покриття. Можуть працювати в широкому діапазоні температур.

Представниками гібридних видів, застосовуваних для Шевроле, а також інших автомобілів, наприклад, Деу Ланос, є двірники фірми Denso Hybrid. Каркас виконаний з нержавіючої сталі. Він захищений каркасом, має аеродинамічний профіль, що забезпечує рівномірне прилягання до лобового скла.

Преимущества Valeo HBlade
Переваги Valeo HBlade

Іншим хорошим варіантом гібридних очищувачів є вироби Valeo HBlade з артикулами 574732 і 574726. Щітки якісно очищають поверхню, відмінно притискаються до скла. Їх відрізняє безшумна робота і надійність. Конструктивні елементи покриті спеціальним захистом.

Ціна питання

Вартість очищувачів багато в чому залежить від якості використовуваних матеріалів. Тому не варто економити і краще купувати нехай дорогі, але якісні двірники. Вони прослужать довше, тим самим заощадять кошти.

Голосування

Які двірника встановлені на вашому автомобілі

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Огляд склоочисників»

В цьому відео дається огляд двірників (автор ролика — Autoprofi Team).


Коментарі та відгуки