Лого av-to.info
Chevrolet Cruze

Оптиці Шевроле Круз присвячується: на замітку власникам

Лампа ближнього світла Шевроле Круз має позначення Н4 і потужність 60/55 Вт. Оптика в машині завжди повинна бути справна, тому що від цього залежить життя і безпечна їзда не тільки водія і пасажирів, а й пішоходів і інших транспортних засобів на дорозі. Про те, як підтримувати в справному вигляді фари автомобіля, ми дізнаємося нижче.

Що слід знати про оптиці авто? || | 216

О выборе фар на Шевроле Круз, о возникновении непредвиденных проблем, их устранении и демонтаже оптики должен знать каждый автолюбитель.

Фара левая на автомобиль
Фара ліва на автомобіль

Особливості вибору

 1. Як вже було сказано вище, лампа ближнього і дальнього світла має позначення Н4 і має певну потужність. Для гарної імітації світла можна в цоколь встановити ксенон.
 2. Лампа покажчика повороту в Шевроле Круз позначається як PY21W і має потужність в 21 Вт.
 3. Лампа габаритного світла на автомобіль по ЄЕК позначається як W5W і має потужність в 5 Вт.
 4. Противотуманная фара має найменування Н8 і потужність в 35 Вт.
Фара левая на Шевроле Круз
Фара ліва на Шевроле Круз

Для зручного пересування, щоб вогонь був яскравим, в лампи встановлюють ксенон. Від ксенону світло, будь то задні ліхтарі або протитуманні фари, стане м'якше і більш насиченим. Ксенон в задніх фарах розпалюється дуже швидко, цим він і зручний. Він продається в комплекті з інструкцією по монтажу.

Підбір оптики для Шевроле потрібно здійснювати по вищеописаним показниками.

Машина Шевроле Круз
Машина Шевроле Круз

Поширені проблеми з оптикою і способи їх усунення

насправді проблем з оптикою не така велика кількість, як може здатися спочатку. По більшій мірі, якщо виникла несправність з лампою або лампочкою, причина криється в запобіжнику, що перегорів. Заміна запобіжника відбувається в обов'язковому порядку. Те ж саме, якщо з ладу вийшли лампочки. Після заміни можна також зробити установку ксенону для кращої імітації денного світла.

Діагностувати роботу фар, а конкретніше електрокоректора, потрібно при включеній світлооптиці. Якщо виникла така необхідність, можна відрегулювати напрямок світлових випромінювань блок фар і ВТФ.
Про те, як зробити заміну фари, можна дізнатися нижче (автор ролика - Petr P).

Демонтаж і заміна ламп ближнього світла своїми руками

 1. Денні ходові вогні краще встановлювати в зручному положенні, наприклад, на підйомнику або в широкій оглядовій ямі, яка забезпечить хорошу видимість.
 2. Деталі для монтажу і заміни повинні бути приготовлені заздалегідь. Найкраще купувати оптику в спеціалізованому магазині.
 3. Для монтажу фар можна обійтися зняттям нижньої захисної пластиною на бампері. І для забезпечення кращої видимості можна зняти кріплення підкрилки і трохи відсунути його в бік. Це робити не обов'язково, але можна взяти на замітку, для зручної заміни.
 4. Далі, встановлюються противотуманки і накладки на бампер автомобіля. Провід необхідно затягнути в гофру і скріпити пластиковими хомутами, після чого вивести до акумулятора.
 5. Після цього можна приступити до підключенню ДГЗ. Для цього необхідно відключити акумуляторну батарею, зняти бардачок і блок запобіжників. На блоці запобіжників ДГЗ зняти задню кришку.
 6. Потім серед дротів знайти провід фіолетового кольору, що йде від 24 контакту. Тут потрібно приєднати додатковий провід і після цього встановити блок запобіжників тому.
 7. Для підключення ДГЗ необхідно також «врізатися» в проводок блакитного кольору в замку безпеки, який знаходиться прямо під кріслом водія. Важливо: перед приєднанням проводів ДГЗ необхідно продзвонити контакти, щоб не помилитися з кольором.
 8. Після цього потрібно видалити на порозі, з боку водія, пластикову накладку і під нішу торпеди протягнути дріт від замку ременя безпеки. Потім підключити реле і скріпити надлишки проводу ізоляційною стрічкою. Після цього повернути на місце поріг і бардачок.
 9. Тепер можна зрушити в сторону розширювальний бочок, знайти під ним ущільнювач, за допомогою якого потрібно вивести з салону провід реле. До нього під'єднати запобіжник і плюсовій провід від ВТФ. Потім проводимо до акумуляторної батареї мінусовій провід від протитуманних фар, і приєднуємо до штатної системі автомобіля.
 10. При завершенні роботи з ДГЗ необхідно повернути всі зняті елементи на місце у зворотній послідовності і перевірити працездатність фар автомобіля.

Фотогалерея «Установка ДГЗ»

Про те, як замінити і встановити лампу, докладніше можна дізнатися на фотографіях нижче.

Відео «Установка протитуманних фар»

Від автора відео Full Metal можна докладніше дізнатися про те, як встановити на машину противотуманки.

Голосування

Вам доводилося самостійно замінювати на Шевроле Круз світлооптика?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...