Оптиці Шевроле Круз присвячується: на замітку власникам

Лампа ближнього світла Шевроле Круз має позначення Н4 і потужність 60/55 Вт. Оптика в машині завжди повинна бути справна, тому що від цього залежить життя та безпечна їзда не тільки водія і пасажирів, але і пішоходів та інших транспортних засобів на дорозі. Про те, як підтримувати в справному вигляді фари автомобіля , ми дізнаємося нижче.

Що слід знати про оптиці авто?

виборі фар на Шевроле Круз, про виникнення непередбачених проблем, їх усунення та демонтаж оптики повинен знати кожен автолюбитель.

Фара левая на автомобиль
Фара ліва на автомобіль

Особливості вибору

 1. Як вже було сказано вище, лампа ближнього і дальнього світла має позначення Н4 і має певну потужність. Для хорошої імітації світла можна в цоколь встановити ксенон.
 2. Лампа покажчика повороту в Шевроле Круз позначається як PY21W і має потужність 21 Вт.
 3. Лампа габаритного світла на автомобіль ЄЕК позначається як W5W і має потужність 5 Вт.
 4. Протитуманна фара має найменування Н8 і потужність 35 Вт.
Фара левая на Шевроле Круз
Фара ліва на Шевроле Круз

Для зручного пересування, щоб вогонь був яскравим, лампи встановлюють ксенон. Від світло ксенону, будь то задні ліхтарі або протитуманні фари, стане м'якше і насиченішим. Ксенон в задніх фарах розпалюється дуже швидко, цим він і зручний. Він продається в комплекті з інструкцією по монтажу.

Підбір оптики для Шевроле потрібно здійснювати за вищеописаним показниками.

Машина Шевроле Круз
Машина Шевроле Круз

Поширені проблеми з оптикою і способи їх усунення

насправді проблем з оптикою не така велика кількість, як може здатися спочатку. Більшою мірою, якщо виникла несправність з лампою або лампочкою, причина криється в перегорілій запобіжнику. Заміна запобіжника відбувається в обов'язковому порядку. Те ж саме, якщо з ладу вийшли лампочки. Після заміни можна також зробити установку ксенону для кращої імітації денного світла.

Діагностувати роботу фар, а конкретніше электрокорректора, потрібно при включеній светооптике. Якщо виникла така необхідність, можна відрегулювати напрямок світлових випромінювань блок фар і ПТФ.
Про те, як провести заміну фари, можна дізнатися нижче (автор ролика — Petr P).

Демонтаж і заміна ламп ближнього світла своїми руками

 1. Денні ходові вогні краще встановлювати в зручному положенні, наприклад, на підйомнику або в широкій оглядовій ямі, яка забезпечить хорошу видимість.
 2. Деталі для монтажу і заміни повинні бути приготовлені заздалегідь. Краще всього набувати оптику в спеціалізованому магазині.
 3. Для монтажу фар можна обійтися зняттям нижній захисною пластиною на бампері. І для забезпечення кращої видимості можна зняти кріплення подкрылка і трохи відсунути його в бік. Це робити не обов'язково, але можна взяти на замітку, для зручної заміни.
 4. Далі, встановлюються противотуманки і накладки на бампер автомобіля. Проводи необхідно затягнути в гофру і скріпити пластиковими хомутами, після чого вивести до акумулятора.
 5. Після цього можна приступити до підключенню ДХО . Для цього необхідно відключити акумуляторну батарею, зняти бардачок і блок запобіжників. На блоці запобіжників ДХО зняти задню кришку.
 6. Потім серед дротів знайти провід фіолетового кольору, що йде від 24 контакту. Тут потрібно приєднати додатковий провід і після цього встановити блок запобіжників тому.
 7. Для підключення ДХО необхідно також «врізатися» в проводок блакитного кольору в замку безпеки, який знаходиться прямо під кріслом водія. Важливо: перед приєднанням проводів ДХО потрібно продзвонити контакти, щоб не помилитися з кольором.
 8. Після цього треба видалити на порозі, з водійської сторони, пластикову накладку і під нішу торпеди протягнути дріт від замку ременя безпеки. Потім підключити реле і скріпити надлишки проводу ізолентою. Після цього повернути на місце поріг і бардачок.
 9. Тепер можна зрушити в бік розширювальний бочок, знайти під ним ущільнювач, при допомоги якого потрібно вивести з салону провід реле. До нього під'єднати запобіжник і плюсової провід від ВТФ. Потім проводимо до акумуляторної батареї мінусовій провід від протитуманних фар, і приєднуємо до штатної системи автомобіля.
 10. При завершенні роботи з ДХО необхідно повернути всі зняті елементи на місце в зворотній послідовності і перевірити працездатність фар автомобіля.

Фотогалерея «Установка ДХО»

ПРО те, як замінити і встановити лампу, детальніше можна дізнатися на фотографіях нижче.

Відео «Установка протитуманних фар»

Від автора відео Full Metal можна детальніше дізнатися про те, як встановити на машину противотуманки.

Голосування

Вам доводилося самостійно замінювати на Шевроле Круз светооптику?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Коментарі та відгуки