Лого av-to.info
Chevrolet

магнітоли для Шевроле Круз, Авео і Лачетті присвячується: корисно знати

На ринку автомобільної електроніки представлені сотні різних моделей автомагнітол . Всі вони мають свої особливості, переваги і недоліки, а також відрізняються між собою за вартістю. Оскільки далеко не всіх автовласників влаштовуються штатні аудіосистеми, багато споживачів змінюють магнітоли самостійно. Як встановлюється магнітола Шевроле Круз, які системи можна використовувати і які несправності для них характерні? Про це ми розповімо нижче.

Заводські магнітоли

Штатні магнітоли в автомобілях Шевроле, як правило, оснащуються CD-приводом, тобто зчитування інформації можливе лише з дисків.

Незважаючи на деякі недоліки, для штатних систем характерні такі переваги: ​​

 • зазвичай споживачам пропонує зробити вибір з кількох различ их варіантів аудіосистем, які відрізняються між собою по функціоналу, а також параметрами;
 • штекери на штатних аудиосистемах ідентичні, тому при необхідності заміна встановленої магнітоли на іншу заводську не займе багато часу;
 • штатні варіанти найбільш оптимально вписуються в інтер'єр салону авто;
 • такі системи також дозволяють зберігати і використовувати різні корисні функції, передбачені виробником.

Пристрої, сумісні з Шевроле

Але також у продажу є і безліч позаштатних головного пристроїв, які можна встановити в Шевроле. Сучасний ринок буквально наповнений всілякими варіантами магнітол. Дешевші варіанти оснащуються CD-приводами, а також USB-виходами, що є незаперечною перевагою для тих автолюбителів, які часто змінюють музику в авто. Що стосується більш дорогих систем, то вони можуть бути додатково обладнані GPS-навігатором, DVD-приводом, ТВ-тюнером і навіть Wi-Fi-адаптером. Між собою за розмірами нештатні автомагнітоли діляться на 1Din і 2Din.

Можливі несправності

Є кілька причин, за якими автомагнітола може перестати працювати:

 1. Забрудненість механізмів девайса. Згодом всередині корпусу аудіосистеми може збиратися пил і бруд, їх вплив негативно відбивається на функціонуванні механічних складових. При забрудненні системи водій зіткнеться з проблемою залипання дисків, а також неможливістю їх нормального відтворення.
 2. Механічні несправності. Як показує практика, зазвичай даний тип неполадок пов'язаний з ланцюгом харчування. У тому випадку, якщо підключення автомагнітоли було спочатку виконано з помилками, то це цілком зрозуміло. Також головний пристрій може зламатися через стрибки напруги в бортовій мережі. Якщо в ланцюзі харчування дійсно є неполадки, то на головному пристрої буде відсутній підсвічування дисплея або вона буде більш тьмяною. У деяких випадках девайс просто не запускається.
 3. Програмні помилки. Як правило, такі несправності пов'язані з тривалим використання систем, з часом операційна система в них починає «глючити». А це, в свою чергу, відбивається на виконанні тих чи інших функцій, та й в цілому на функціональності девайса (автор відео - Олександр GenMC).

За якими ознаками можна визначити поломку аудіосистеми Шевроле Авео Т250 або Лачетті:

 1. Немає підсвічування або дисплей блимає. Як сказано вище, в першу чергу проблему потрібно шукати в харчуванні.
 2. Аудіосистема активується, однак звук відсутній або ж пристрій фонить.
 3. Вийшли з ладу або неправильно працюють деякі кнопки управління. В даному випадку причина криється в зносі елементів, це властиво для багатьох автомагнітол, які використовуються не перший рік.
 4. Збої в роботі девайса. Причому магнітола може якийсь час працювати нормально, але потім виявляються «глюки», які зникають самі собою. Такі несправності зазвичай пов'язані з тим, що вчасно не було проведено оновлення системи.
 5. Магнитола не читає інформацію з носіїв, або диск застряг в приводі. Як правило, причина криється в механічному пошкодженні того чи іншого елемента конструкції або в забрудненні приводу.
 6. При сильних негативних температурах багато моделей головних пристроїв працюють з перебоями. Така проблема зазвичай спостерігається до прогріву салону машини (автор відео - Геннадій ок).

Керівництво по заміні

Розглянемо процес заміни штатної автомагнітоли на нештатную на примере модели Лачетти:

 1. В першу чергу потрібно відключити АКБ.
 2. Процедура заміни починається з демонтажу бардачка - відкрийте речовий ящик і відкрутіть три самореза, розташовані зверху і два, які знаходяться знизу. Сам ящик демонтується, після чого відключаються клеми - одна з них йде на лампочку, а інша - на кнопку.
 3. Знявши бардачок, ви можете побачити трос. Цей трос необхідно від'єднати, для цього вам потрібно демонтувати кронштейн, що фіксує трос, і потягнути його нагору. Потім головку троса слід витягти з білого фіксатора. Аналогічні дії повторюються з боку водійського сидіння.
 4. Далі, за допомогою канцелярського ножа необхідно підчепити кнопку світлової сигналізації, витягти її і відключити роз'єм живлення.
 5. Тепер можна приступати до демонтажу центральній консолі. Спочатку тим же ножем отстегніте правий нижній кут консолі, в цілому там розташовано п'ять засувок. Коли все фіксатори будуть від'єднані, консоль потрібно демонтувати. Від панелі від'єднуються всі підключені клеми, в автомобілі Лачетті вони всі різні, тому маркувати їх не треба, при підключенні не переплутати.
 6. Виконавши ці дії, ви зможете побачити саму автомагнітолу з бортовим комп'ютером. Демонтувати головний пристрій, коли зробите це, потрібно буде ще викрутити металеві куточки, вони відкручуються за допомогою ключа-зірочки. На нових аудиосистемах також є кріплення, тому наявні штатні фіксатори навряд чи підійде. Якщо є необхідність, просвердлите дрилем новий отвір в наявних куточках під нову аудіосистему.
 7. Тепер вам залишається тільки прикрутити на місце куточки до нової аудіосистеми і встановити головний пристрій на місце. Підключіть всі проводи від динаміків, харчування та антени до нового девайсу. Налаштування системи здійснюється за допомогою blaupunkt інструкції, яка йде в комплекті.

Фотогалерея «Міняємо автомагнітолу»

Голосування

Яка магнітола встановлена ​​в вашому авто?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «огляд автомагнітоли з Androin для Шевроле Круз»

У ролику нижче представлений огляд головного пристрою, що працює на платформі Android для автомобіля Шевроле Круз ( автор відео - канал Cruze Style).