Магнітоли для Шевроле Круз, Авео і Лачетті присвячується: корисно знати

На ринку автомобільної електроніки представлені сотні моделей автомагнітол. Всі вони мають свої особливості, переваги та недоліки, а також відрізняються між собою за вартістю. Оскільки далеко не всіх автовласників влаштовуються штатні аудіосистеми, багато споживачі змінюють магнітоли самостійно. Як встановлюється магнітола Шевроле Круз , які системи можна використовувати і які несправності для них характерні? Про це ми розповімо нижче.

Заводські магнітоли

Штатні магнітоли в автомобілі Шевроле, як правило, оснащуються CD-приводом, тобто зчитування інформації можливе лише з дисків.

Незважаючи на деякі недоліки, для штатних систем характерні такі переваги:

 • звичайно споживачам пропонує зробити вибір з декількох різних варіантів аудіосистем, які відрізняються між собою по функціоналу, а також параметрами;
 • штекери на штатних аудіосистемах ідентичні, тому при необхідності заміна встановленої магнітоли на іншу заводську не займе багато часу;
 • штатні варіанти найбільш оптимально вписуються в інтер'єр салону авто;
 • такі системи також дозволяють зберігати і використовувати різні корисні функції, передбачені виробником.

Пристрої, сумісні з Шевроле

Але також у продажу є безліч позаштатних головних пристроїв, які можна встановити в Шевроле. Сучасний ринок буквально наповнений всілякими варіантами магнітол. Більш дешеві варіанти оснащуються CD-приводами, а також USB-виходами, що є незаперечною перевагою для тих автолюбителів, які часто змінюють музику в авто. Що стосується більш дорогих систем, то вони можуть бути додатково обладнані GPS-навігатором, DVD-приводом, TV-тюнером і навіть Wi-Fi-адаптером. Між собою за розмірами позаштатні автомагнітоли діляться на 1Din і 2Din.

Можливі несправності

Є кілька причин, за якими автомагнітола може перестати працювати:

 1. Забрудненість механізмів девайса. З часом усередині корпусу аудіосистеми може збиратися пил і бруд, їх вплив негативно відбивається на функціонуванні механічних складових. При забрудненні системи водій зіткнеться з проблемою залипання дисків, а також неможливістю їх нормального стану.
 2. Механічні несправності. Як показує практика, зазвичай цей тип неполадок пов'язаний з ланцюгом харчування. У тому випадку, якщо підключення автомагнітоли було виконано з помилками, то це цілком зрозуміло. Також головний пристрій може зламатися через стрибки напруги в бортовій мережі. Якщо в ланцюзі живлення дійсно є проблеми, то на головному пристрої буде відсутня підсвітка дисплея або вона буде більш тьмяною. У деяких випадках девайс просто не запускається.
 3. Програмні помилки. Як правило, такі несправності пов'язані з тривалим використання систем, з часом операційна система у них починає «глючити». А це, в свою чергу, відбивається на виконанні тих чи інших функцій, так і в цілому на функціональності девайса (автор відео — Олександр GenMC).

За якими ознаками можна визначити поломку аудіосистеми Шевроле Авео Т250 або Лачетті:

 1. Немає підсвічування або дисплей блимає. Як сказано вище, в першу чергу, проблему потрібно шукати в харчуванні.
 2. Аудіосистема активується, однак звук відсутній або ж пристрій фонить.
 3. Вийшли з ладу або неправильно працюють деякі кнопки управління. В даному випадку причина криється в зношуванні елементів, це властиво для багатьох автомагнітол, які використовуються не перший рік.
 4. Збої в роботі девайса. Причому магнітола може якийсь час працювати нормально, але потім проявляються «глюки», які зникають самі собою. Такі несправності зазвичай пов'язані з тим, що вчасно не було проведено оновлення системи.
 5. Магнітола не читає інформацію з носіїв, або диск застряг в приводі. Як правило, причина криється в механічному пошкодженні того чи іншого елементу конструкції або в забрудненні приводу.
 6. При сильних негативних температурах багато моделі головних пристроїв працюють з перебоями. Така проблема зазвичай спостерігається до прогріву салону машини (автор відео — Геннадій ок).

Керівництво по заміні

Розглянемо процес заміни штатної автомагнітоли на позаштатну на прикладі моделі Лачетті:

 1. В першу чергу потрібно відключити АКБ.
 2. Процедура заміни починається з демонтажу бардачка — відкрийте речовий ящик і відкрутіть три самореза, розташовані зверху і два, які знаходяться знизу. Сам ящик демонтується, після чого відключаються клеми — одна з них йде на лампочку, а інша — на кнопку.
 3. Знявши бардачок, ви можете побачити трос. Цей трос необхідно від'єднати, для цього вам потрібно демонтувати кронштейн, фіксуючий трос, і потягнути його вгору. Потім головку троса слід витягти з білого фіксатора. Аналогічні дії повторюються з боку водійського сидіння.
 4. Далі, з допомогою канцелярського ножа необхідно підчепити кнопку світлової сигналізації, витягти її і відключити роз'єм живлення.
 5. Тепер можна приступати до демонтажу центральній консолі. Спочатку тим же ножем відстебніть правий нижній кут консолі, в цілому там розташовано п'ять засувок. Коли всі фіксатори будуть від'єднані, консоль потрібно демонтувати. Від панелі від'єднуються всі підключені клеми, в автомобілі Лачетті вони всі різні, тому маркувати їх не треба, при підключенні не переплутаєте.
 6. Виконавши ці дії, ви зможете побачити саму автомагнітолу з бортовим комп'ютером. Демонтуйте головний пристрій, коли зробите це, потрібно буде ще викрутити металеві куточки, вони відкручуються з допомогою ключа-зірочки. На нових аудіосистемах також є кріплення, тому наявні штатні фіксатори навряд чи підійде. Якщо є необхідність, просвердліть дрилем новий отвір у наявних куточках під нову аудіосистему.
 7. Тепер вам залишається тільки прикрутити на місце куточки до нової аудіосистемою і встановити головний пристрій на місце. Підключіть всі дроти від динаміків, харчування та антени до нового девайсу. Налаштування системи здійснюється за допомогою інструкції blaupunkt, яка йде в комплекті.

Фотогалерея «Міняємо автомагнітолу»

Голосування

Яка магнітола встановлена у вашому авто?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Відео «Огляд автомагнітоли з Androin для Шевроле Круз»

В ролику нижче представлений огляд головного пристрою, працює на платформі Android для автомобіля Шевроле Круз (автор відео — канал Cruze Style).


Коментарі та відгуки