Як замінити антифриз на Шевроле Авео?

Як відомо, антифризи в автомобілях призначені для охолодження, і без них неможлива робота будь-якого транспортного засобу. Тому сьогодні ми розповімо, як відбувається заміна антифризу Шевроле Авео, яку охолоджуючу рідину потрібно заливати і скільки холодоагенту потрібно для повноцінної заміни. Також ви зможете ознайомитися з відео правильного процесу зміни ОЧІК.

Готуємося до заміни

Однією з визначальних властивостей якості роботи двигуна є ОЖ, тому до вибору цього матеріалу для системи охолодження авто слід підійти з уважністю . Не варто поспіхом купувати авто-магазині антифриз, в якості якого не впевнені. Врахуйте, що використовуючи неякісний холодоагент, можна тільки нашкодити машині, тому приділіть трохи часу вибору речовини.

Тюнингованый автомобиль Шевроле Аве
Автомобіль Шевроле Авео тюнінг

Яку ОЖ заливати?

Який заливати антифриз і потрібно міняти датчик температури? Таке питання приходив в голову кожному власнику Шевроле Авео. З приводу датчика температури: його заміна необхідна, якщо робота цього пристрою є некоректною. Що стосується охолоджуючої рідини, то вона повинна володіти всіма необхідними характеристиками, які необхідні для нормальної роботи двигуна.

Якщо є власником даної моделі авто, то напевно є інструкція по експлуатації автомобіля. В ній не вказана марка антифризу, який повинен бути залитий в систему авто. Однак, чітко сказано, що охолоджуюча рідина за своїм стандартом повинна відповідати тій, яка була залита в авто під час його складання на підприємстві.

Этикетка на коробке оригинальной ОЖ GM G12
Етикетка на оригінальній упаковці ОЖ GM G12

А на заводі в ці моделі авто заливається холодоагент компанії General Motors стандарту G12. Тому власникам автомобілів при заміні витратного матеріалу рекомендується заправляти речовина, відповідне цього міжнародного стандарту. Бажано купувати ОЖ, вироблену цією компанією. Зазначимо, колір оригіналу — червоний, але це не означає, що в Авео можна заправляти будь-червоний антифриз.

Але якщо раптом не змогли знайти саме цю марку ОР, то можна придбати його через Інтернет або купити антифриз іншої марки. Але його класифікація повинна відповідати стандарту G12.

Голосування

ви Можете самостійно замінити антифриз в Шевроле Авео?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Скільки заливати?

Врахуйте, перед тим, як приступити до заміни, потрібно точно знати, скільки витратного матеріалу увійде в систему авто. Все залежить від об'єму двигуна:

 • для двигунів об'ємом 1.2 літра з номером F12S3 об'єм охолоджуючої системи дорівнює 4.2 л;
 • мотори під номером A12XER з об'ємом 1.2 літра увійде 4.7 л антифризу;
 • двигуни з таким же об'ємом, але під номером B12D1 об'єм охолоджуючої системи близько 5.2 л;
 • охолоджуюча система Авео, оснащеного двигуном об'ємом 1.4 літра, вмістить в себе не більше 6 л холодоагенту;
 • двигуни з об'ємом 1.5 л і 1.6 л необхідно заливати 7 літрів холодоагенту при умові, що весь старий відпрацьований матеріал буде злитий з системи.

Тому визначитеся з тим, скільки ОЖ потрібно для повноцінної заміни, і приступайте до зміни витратного матеріалу.

Виробляємо заміну

Підготовка

Отже, підготуйте:

 • новий антифриз стандарту G12;
 • тару для збору відпрацьованого охолоджувача;
 • дистильовану воду.

Покрокова інструкція

В Інтернеті можна знайти відео зміни ОЖ, але не на кожній відеозапису зазначені нюанси, з якими може зіткнутися автовласник. Тому рекомендуємо скористатися інструкцією. Заженете автомобіль на яму і приступайте до зміни.

 1. Почекайте трохи, поки двигун охолоне. Заміну охолоджуючої рідини необхідно проводити на холодному двигуні, щоб не обпектися в процесі. Відкрийте капот авто і знайдіть кришку розширювального бачка — вам треба її відкрутити. Врахуйте — в бачку може бути підвищений тиск, в результаті чого при різкому відкритті кришки антифриз може бризнути. Тому робіть це обережно.
 2. Потім залізьте під днище авто і знайдіть кришку зливного отвору системи охолодження. Підставте під неї старий таз або будь-яку одному тару — підійде і бачок для води, але тоді заздалегідь приготуйте лійку, щоб при зливі антифриз не забризкав вас. Відкрутіть кришку й почекайте, поки весь охолоджуючий матеріал не зіллється з системи.
 3. Тут підходимо до моменту повного зливу ОЖ з системи. Якщо авто стоїть на рівній поверхні, то поставте на домкрат заднє ліве колесо (щодо водійського сидіння). Такий маневр дозволить вам злити з системи ще близько 500-700 грамів ОЧІК.
 4. Коли матеріал злитий, кришку зливного отвору потрібно поставити на місце.
 5. Тепер потрібно промити охолоджувальну систему, щоб повністю злити відпрацьований матеріал. Для цього в розширювальний бачок залийте дистильованої води — її обсяг повинен відповідати специфікаціям вашого двигуна.
 6. Коли вода залита, закрийте кришку розширювального бачка і запустіть двигун. Дайте йому прогрітися до робочої температури. При цьому можна акуратно стискати патрубки системи, щоб воду добре прокачати по системі. На фото вказано шланг, який можна прокачати для прискорення процесу. Якщо вам необхідно замінити датчик температури, то зробіть це зараз. Робиться це просто: він кріпиться на одному або декількох саморізах і підключений за допомогою проводів. Відключіть дроти і замініть датчик, якщо в цьому є необхідність.
 7. Коли мотор охолов, злийте воду з системи. Якщо вода дуже брудна, то рекомендується повторити процедуру промивання ще один раз. Бажано повторювати промивку поки злитий дистилят не буде більш-менш чистою. Врахуйте — в злитою воді не повинно бути частинок іржі або бруду.
 8. Коли матеріал повністю злитий і пробка зливного отвору закручена, приступайте до затоки ОЖ. Прочитайте етикетку каністри вашої ОЖ — можливо, її треба буде розвести дистильованою водою. Лейте холодоагент поки в розширювальному бачку він не досягне рівня посередині відміток МАХ і MIN.
 9. На всяк випадок огляньте днище візуально на предмет виявлення витоків.
 10. Заведіть мотор і зробите контрольну поїздку. Достатньо проїхати 5 кілометрів. Потім відкрийте пробку розширювального бачка і при необхідності додайте стільки холодоагенту, скільки потрібно.

Відео від Костянтина Винокура «Думка власника Шевроле Авео»


Коментарі та відгуки

 • Вадим

  Так значить для того щоб злити повністю тосол, потрібно підняти заднє колесо? Хм, наступного разу спробую.

 • я

  Чому не можна написати, що за модель Авео!!!??????? Відкрутіть зливну пробку, а де вона знаходиться?

  • Спеціаліст av-to.info

   Уважно читайте інструкцію. В галереї перед відео друга фотографія навіть підписана, якщо вам не зрозуміло — «Так виглядає пробка зливного отвору. Її необхідно відкрутити для зливу відпрацьованого речовини». Пробка знаходиться на радіаторі, якщо дивитися на автомобіль спереду — зліва внизу.

 • Анонім

  Брехня про кліренс, досить проходимо, сьогодні за таким буеракам проїхали і жодного разу не теранулись, їхали по грунтовці з перепадами близько 200 мм-250 мм, та ще й в гору з 4-ма людьми в салоні, об'єм 1.5 л