Лого av-to.info
BMW E39

Чи не працює датчик температури зовнішнього повітря або інший регулятор на БМВ Е39 ? - Розбираємося в причинах

Автомобілі БМВ, як і інші транспортні засоби, оснащуються великою кількістю всіляких датчиків і контролерів. Від їх працездатності залежить оптимальна робота автомобільного двигуна, тому автовласник повинен обов'язково знати про те, за що відповідають ті чи інші регулятори. Як поміняти датчик температури зовнішнього повітря БМВ Е39 і інші контролери своїми руками в разі їх поломки? Про це ми розповімо в даній статті.

Опис і особливості заміни контролерів

Пропонуємо вашій увазі необхідну інформацію по знаходженню і заміні основних регуляторів.

АБС

Якщо вийшов з ладу задній лівий або правий контролер АБС, про його поломки може свідчити спо ний індикатор, що горить на приладовій панелі. Про несправності пристрою можна дізнатися шляхом діагностики опору - в ідеалі виріб повинен видавати близько 0,9-1,6 кОм.

Якщо отримане значення відрізняється від нормованого, то девайс треба міняти:

 1. спочатку потрібно піддомкратити передню або задню частину авто, в залежності від того, де змінюється контролер.
 2. Потім знімається відповідне колесо, для цього відкручуються всі болти, які його фіксують.
 3. Знявши колесо, ви можете побачити контролер. Від нього слід відключити роз'єм живлення, він викручується за допомогою ключа, але будьте обережні. Якщо девайс прикипів і зносився, він може просто розсипатися при спробі демонтажу. Тому рекомендуємо обробити місце установки рідиною WD-40.
 4. Коли виріб буде вилучено, встановлюється нове. Потім ставиться на місце колесо (автор відео - канал CarmanTV).

распредвала

Про несправності регулятора распредвала в БМВ М52 може повідомити тріск форсунок, троение двигуна на холостих обертах, підвищена витрата палива, а також збагачена горюча суміш.

Процедура заміни здійснюється так:

 1. Спочатку необхідно демонтувати захист над форсунками, для цього скористайтеся викруткою для кліпс, а також гайковим ключем-головкою на 10. || | 228
 2. Затем отсоедините магистраль вентиляции картера мотора.
 3. Далі, від'єднайте штекер соле Оіда від паливної рейки, на схемі, наведеній нижче, він відзначено номером 3. Потім сам соленоїд слід демонтувати за допомогою гайкового ключа на 32. Врахуйте, при демонтажі пристрою може витекти частина моторної рідини.
 4. Потім від соленоїда від'єднується патрубок, для цього потрібно викрутити гвинт під номером 12 на схемі, потрібно ключ на 19.
 5. Вимкніть роз'єм від вироби, ви зможете його побачити, якщо подивитеся між впускними шлангами 3 і 4. від регулятора потрібно відкрутити гвинт, для цього використовується гайковий ключ на 10. При заміні ДПРВ про бязательно встановіть ущільнювач - або від старого устрою, або купіть нову.
 6. Встановлення та під'єднання новий виріб, складання здійснюється в зворотному порядку. В самому кінці вам потрібно буде підключити сканер і скинути помилку з пам'яті ЕБУ.

Фотогалерея «Заміна ДПРВ»

колінвал

Заміна контролера клонували виконується так: || | 241

 1. Сначала с радиатора демонтируется пластиковая накладка.
 2. Потім, за допомогою молотка і зубила вам потрібно буде зірвати муфту з вентилятором. Струмінь повітря пристрій демонтується разом із захисним кожухом. Зробивши це, ви зможете отримати доступ до ДПКВ, він встановлений в передній кришці.
 3. Демонтувати корпус повітряного фільтра, так ви зможете без проблем дістатися рукою до штекера під впускним колектором. Безпосередньо сам кабель живлення ДПКВ проходить над термостатом, зокрема, під клапаном соленоїда. Для більш простого доступу до пристрою потрібно демонтувати газоотводную магістраль з клапанної кришки, після чого відсунути її в сторону.
 4. Коли провід зі штекером буде відключений, потрібно відкрутити патрубок подачі моторної рідини до соленоїда. Також можна демонтувати і стопорне кільце разом з фіксатором проводки на шпильці.
 5. Безпосередньо ДПКВ встановлений в кришці, фіксується він за допомогою гвинта з циліндричною головкою, для відкручування вам буде потрібно шестигранник. Відкрутіть ДПКВ і замініть його на новий, після чого зберіть все в зворотному порядку (автор відео - Kot Kotov).

Палива

Якщо не працює правий контролер рівня палива, то поміняти його можна так:

 1. Спочатку з бака потрібно злити все пальне.
 2. Далі, демонтується заднє крісло і знімається гумова заглушка над механізмом правого регулятора. Приберіть гумове ущільнення, при цьому будьте обережні, щоб його не пошкодити.
 3. Потім откручиваются гвинти і від'єднується кришка паливного насоса.
 4. Зробивши це, вам потрібно буде від'єднати роз'єм, а також обжати патрубок хомутом з затискачем, оскільки паливні магістралі знаходяться під тиском.
 5. Акуратно від'єднайте патрубок, постарайтеся не допустити пошкодження штуцера. Товстий шланг - це обратка, а тонкий направляє паливо в праву частину бака.
 6. Відключіть магістралі і викрутити круглу гайку. Демонтувати пристрій з ежекційним насосом і замініть на новий. Не забудьте поставити ущільнювач.

Тиску масла

Контролер тиску масла розташовується на так званому склянці для масляного фільтра, він встановлений паралельно мотору. Пристрій демонтується шляхом відкручування гайковим ключем.

Голосування

Ви знаєте призначення датчиків двигуна?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Як поміняти датчик температури масла своїми руками?»

Які нюанси слід враховувати при заміні даного пристрою - дізнайтеся з ролика нижче (автор - Dmitry Fyódorovič).