Лого av-to.info
ВАЗ Chevrolet Niva

Самостійно встановлюємо сигналізацію на Ниву Шевроле: точки підключення

Кожен сучасний автомобіль повинен бути обладнаний надійною протиугінною системою, яка дозволить запобігти злом і викрадення транспортного засобу. Оскільки штатні варіанти протиугінних установок не особливо надійні, автовласникам доводиться самостійно встановлювати сигналізації на свої машини. Які в автомобілі Нива Шевроле точки підключення сигналізації, і як правильно підключити сигналку - дізнайтеся з цього матеріалу.

Штатна протиугінна система «Шніви» | || 212

Место расположения управляющего модуля
Место расположения управляющего модуля

залежно від комплектації, електрична схема Ниви може бути доповнена штатної сигналізацією, яка, по суті, являє собою центральний замок. При наявності замка управління системою здійснюється за допомогою одного модуля - блоку, який і являє собою сигналку.

Штатна протиугінна система характеризується такими контролюючими особливостями:

 • вона контролює стан внутрішнього периметра кузова транспортного засобу за допомогою ультразвуку;
 • таким же чином система контролює безпеку і салону автомобіля;
 • також штатна протиугінна установка захищає від злому капот і багажне відділення машини.

Оскільки ця система - штатна - в ній не реалізована функція оповіщення. Тобто на відміну від традиційної сигналки, штатна протиугінна установка не оснащуються сиреною. Іншими словами, її основна функція - це замикання дверей авто, але якщо хтось спробує зламати машину або викрасти - водій не дізнається про це.

Фотогалерея «Штатна сигналка»

Основні несправності

Які несправності можуть виникнути в роботі центрального замка:

 1. Вихід з ладу або некоректна робота самого блоку. Така проблема є однією з найбільш витратних, оскільки якщо модуль дійсно вийшов з ладу, то його, швидше за все, доведеться міняти, а це задоволення - не з дешевих. Якщо блок не функціонує належним чином, то можливо, плата вимагає ремонту, але не факт, що перепайка елементів мікросхеми дозволить вирішити проблему. Якщо блок відмовляється працювати, система може не замикати або все, або тільки частину дверей.
 2. Окислення контактів на роз'ємі блоку або на соленоїдах в дверях. Досить часто окислення відбувається через те, що блок використовується в умовах підвищеної вологості. Якщо в салоні волого або на блок з якихось причин потрапляє вода, з часом це призведе до його непрацездатності. Тому перед тим, як зробити ремонт, потрібно визначити причину.
 3. Ще одна проблема - перелом проводів на замках, з такої причини може не працювати тільки одна з дверей. Через те, що дроти укладаються в гумові гофри між дверима, їх постійне відкриття і закриття з часом може призвести до того, що дроти будуть переламані. Відповідно, для вирішення проблеми потрібно буде тільки замінити пошкоджену ділянку ланцюга (автор відео - Сергій Давидов).

Інструкція зі встановлення сигналізації

Оскільки штатна протиугінна система - не особливо надійний варіант, наші співвітчизники часто проводять установку сигналізації, яка, на відміну від замка, зможе більш ефективно захистити машину. Перед тим, як встановити сигналку, необхідно уважно вивчити схему, яка йде в комплекті, а також інструкцію. Найлегший спосіб підключити сигналізацію: забираємо в Інтернеті точки підключення сигналізації Старлайн - (сигналізації по підключенню майже ідентичні), знаходимо з квітами проводів, розташування, в загальному полегшуємо собі роботу на визваніваніе потрібних проводів.

Коротенько про встановлення сигналізації:

 1. Спочатку в Ниві необхідно демонтувати накладку рульової колонки, для цього буде потрібно відкрутити п'ять саморізів і два болта.
 2. Тепер вам потрібно буде отримати доступ до пристрою - блоку, для цього потрібно викрутити д ва самореза на панелі, які закривають девайс, і один саморіз, який фіксує модуль. Пристрій демонтується, від нього потрібно відключити всі дроти.
 3. Потім проводиться демонтаж приладової панелі. Щоб зробити це, викрутити чотири самореза, причому два з них розташоване під заглушками. Саму панель приладів необхідно буде витягти.
 4. Тепер встановлюємо безпосередньо складові нової протиугінної системи. Для цього спочатку встановіть сирени, температурний контролер, а також кінцевик капота в моторному відсіку. Датчик температури повинен бути встановлений в безпосередній близькості з двигуном - так він буде передавати найбільш точні дані (зрозуміло, якщо цей контролер йде в комплекті). А сирену потрібно поставити так, щоб на неї не впливали волога і високі температури, рупором вниз.
 5. Наступним етапом буде монтаж антенного адаптера - він ставиться за панеллю приладів або в верхній частині лобового скла. Доданий індикатор слід також вмонтувати в районі антенні або на лівій стійці авто. Що стосується датчика удару, то оптимальніше всього його встановити на кронштейн рульового вала. Також на цьому етапі здійснюється установка і сервісної кнопки - її бажано встановити в зручне, але недоступне для злочинця місце.
 6. Далі, встановлюється керуючий модуль сигналки - в районі приладової панелі.
 7. Після цього вам залишається тільки зробити підключення проводів і налаштувати датчик удару, щоб він не спрацьовував без необхідності. Проводка підключається відповідно до схеми, яка йде в комплекті.

Ціна питання

Залежно від системи, її вартість може становити від 2 до 30 тисяч рублів.

Голосування

Чи є у вашій сигналізації функція автозапуску?

Загрузка ... Завантаження .. .

Відео «Як працює сигналка з автозапуском двигуна в автомобілі Нива?»

Детальний опис і демонстрація функцій протиугінної системи з автоматичним запуском двигуна на Ниві наведені на відео нижче (автор ролика - канал MagicSystemsOfficial).