Лого av-to.info
ВАЗ Chevrolet Niva || | 185

Как самостоятельно выбрать и поменять свечи зажигания на Шевроле Нива?

останнім часом автомобільний ринок рясніє різними варіантами | || 190 свечей зажигания. Причому багато так розрекламовані, що недосвідченому автолюбителю можна з легкістю розгубитися. У даній статті будуть висвітлені свічки запалювання Шевроле Нива - популярні варіанти вироби, а також рекомендації по заміні і вибору.

Параметри вибору

Стандартних СЗ, які підійдуть абсолютно для всіх автомобілів поки ще ніхто не винайшов, тому ясно, що на Шевроле Нива доведеться підбирати прилади, спираючись на два показника:

 • краплинне число;
 • геометричний розмір.

Перший показник говорить про температурний режим роботи вироби. Чим вище значення, тим холодніше виріб. Це означає, що робота може відбуватися і в несприятливому середовищі, де підвищена температура. Якщо краплинне число низька, це означає, що СЗ гаряча і часто буде перегріватися. У разі перегріву вона не прослужить довгий термін.

Розмір грає важливу роль, і це ясно. Якщо її розмір буде малий, деталь просто не вкрутити в гніздо і тоді електроди будуть на великій відстані від камери згоряння. Якщо ж довжина більше необхідної, тоді електроди будуть випирати, а це підвищує ризик зіткнення з поршнем. Найкраще при виборі скористатися інструкцією від автомобіля, де буде написано, які свічки ставити в Ниву Шевроле. Крім того, знаючи точний розмір, можна підібрати краще краплинне число (автор відео - VanLe9).

ТОП кращих виробників свічок для Шніви

про те, які свічки на Ниву Шевроле краще, можна дізнатися за допомогою складеного нижче списку.
Говорячи про кращих виробників потрібно згадати свічки BOSCH PLATINUM WR7DPX з зазором 1,1 мм. Через популярність їх копіюють, тому на ринку можна зустріти безліч підробок. Якщо встановити подібний варіант в машину, робота мотора помітно знизиться, і почнуться неполадки. Заковика в тому, що симптоми проявляються не відразу, тому виявити підробку не так легко.

Можна віднести до популярних прилади DENSO W20TT японського виробництва. Вони мають безліч плюсів, до яких відноситься гарна якість, потужна іскра, а тому впевнений запуск двигуна. Можна сказати, що вони не мають ніяких недоліків, крім одного, але досить істотного - це ціна. Щоб придбати даний екземпляр, автолюбителю доведеться гарненько розщедритися, враховуючи вартість інших варіантів. Про те, що на автомобільному ринку море підробок, мабуть, годі й згадувати.

Є ще один відмінний варіант - свічки запалювання NGK. Ці свічки для Нива Шевроле інжектор, як і попередні, є іридієвим. Ключ успіху іридієвих СЗ в тому, що при їх покупці можна на тривалий термін викинути з голови думки про проблеми з ними. Для установки іридієвих і платинових виробів, на жаль, доведеться розібрати половину двигуна. Натомість вони зменшують час розгону і збільшують номінальну потужність двигуна.

Отже, підбиваючи підсумок, можна сказати, що для одного двигуна добре, для іншого може бути погано.

Але в цілому вибір виробників СЗ зводиться до цього списку:

 • BOSCH Platinum;
 • NGK;
 • DENSO;
 • BERU;
 • BRISK Super.

Звичайні свічки запалювання xодят 20-30 тисяч, а іридієві - до 100 тис. км.

Рекомендації експертів

Нива Шевроле інжектор з мотором ВАЗ-2123 забезпечуються свічками А17ДВРМ || | 237 . Этот завод, несмотря на то что находится в России, принадлежит фирме Bosch. Эти немецкие производители хорошо себя зарекомендовали на рынке.

Важливо враховувати при виборі СЗ деякі відмінності:

 • ЕЗ А17ДВРМ складаються з деталей російського виробництва;
 • APS А17ДВРМ складаються з деталей німецького виробництва.

Щоб не переплутати, потрібно завжди вдивлятися в маркування. Говорячи про другий варіант потрібно враховувати ще й те, що APS А17ДВРМ виготовляються за допомогою вдосконалених технологій. Крім іншого, вони відрізняються кращою обробкою електродів, а тому можна уникнути проблем з бігає іскрою, яка характерна для бракованих приладів.

Підбираючи відповідні вироби, потрібно керуватися деякими правилами:

 1. У приладах DENSO IW20 і NGK присутня достатня кількість іридію, що благотворно впливає на тривалість служби двигуна.
 2. Деталі BOSCH WR78X вміщають в себе чотири електроди.
 3. GM WR8DCX підходять для використання взимку і влітку. Вони краще, ніж вищезгадані А17.

Інструкція по заміні своїми руками

Для демонтажу в першу чергу знадобиться спеціальний ключ для зняття СЗ. Спочатку необхідно зняти кінці проводів зі свічок і прочистити всі контакти від пилу. Всю свічку і місце навколо неї потрібно ретельно очистити, щоб сміття не потрапив в циліндр.

Далі, ключем потрібно зняти прилади й візуально діагностувати на предмет пошкоджень. Оглядати потрібно і електроди, і різьблення. Якщо на СЗ помітно затемнення - нічого страшного, однак, якщо коричневий наліт відсутній, варто стривожитися. Якщо виявлений чорний наліт, його потрібно видалити. Він говорить про те, що в циліндр двигуна потрапило машинне масло.

При заміні обов'язково потрібно перевірити зазор на нових СЗ. Якщо він не зовсім відповідає, можна обережно підігнути електрод збоку. Це досить ризикований спосіб, адже потрібно бути максимум обережним і не пошкодити центральний електрод. В іншому випадку СЗ вийде з ладу.
Після підготовки гнізда для СЗ потрібно вставити її і закрутити пальцями, а потім вже затягнути ключем. Тут не завадить обережність, інакше можна зірвати різьбу.

Ціна питання

Фотографії нижче показують кілька моделей приладів для Шевроле Нива, в тому числі і їх вартість.

Голосування

Які ви встановлюєте СЗ? || | 262

Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Заміна свічок в Нива Шевроле»

Заміна свічок Нива Шевроле в повній мірі висвітлена в ролику від каналу гаражники.