Лого av-to.info
ВАЗ Chevrolet Niva

Як поміняти салонний фільтр Chevrolet Niva?

Незважаючи на свою простоту і навіть деяку примітивність, салонний повітряний бар'єр виконує дуже важливу функцію. В першу чергу, він запобігає потраплянню в салон автомобіля гару, частинок пилу, а також різних мікроорганізмів. Крім цього, він відмінно перешкоджає попаданню дрібних комах, пилку і сторонніх запахів. Саме тому заміна салонного фільтра Шевроле Нива - дуже важливий і відповідальний момент в сервісному обслуговуванні автомобіля. Але поступово фільтруючий матеріал втрачає очищаючі властивості і навіть стає джерелом поширення не тільки бруду і пилу, але і небезпечних бактерій.

Старый и новый барьер
Старий і новий бар'єр

Зміна фільтруючого салонного елемента визначена регламентом її техобслуговування і увагою не тільки до власного самопочуття і здоров'я, а й пасажирів. Час зміни салонного очисного елемента визначається цілою низкою різних факторів. В першу чергу необхідно брати до уваги умови, в яких експлуатується автомобіль. Наприклад, якщо ви переважно їздите по грунтових дорогах, які істотно відрізняються від асфальтних більшої запиленості, то заміна фільтра знадобиться набагато раніше, ніж вказується в інструкції, що йде разом з автомобілем. Відповідно до думки професіоналів автосервісу, зміна салонного фільтруючого елемента повинна проходити кожні 15 тис. Кілометрів. У разі, якщо ви їздите рідко і по дорогах з хорошим покриттям, то проводити зміну фільтруючого матеріалу можна рідше. Однак, як би там не було, цей термін повинен бути в межах шести місяців. В даному питанні непогано б скористатися порадою фахівців, які рекомендують проводити заміну салонного фільтра раз на півроку на початку осені і весни.

Салонний очищающий бар'єр це - непростий фільтруючий матеріал, так як від його стану залежить комфорт усередині автомобіля, але основне - він перешкоджає попаданню в салон шкідливих речовин, які виявляються в кінцевому підсумку в легких пасажирів, що може привести до різних простудних і алергічних захворювань. А це вдвічі небезпечно, якщо в салоні знаходяться маленькі діти.

Після закінчення зазначеного активного періоду використання значно зменшуються фільтруючі характеристики системи і він все менше і менше затримує всілякі шкідливі субстанції і мікроорганізми.

У разі, якщо тривалий час не проводилася заміна фільтра, то він може стати осередком розмноження цвілі, яку вже потім вивести буде досить складно.

Забруднене фільтр - ідеальне середовище для розмноження бактерій, ще й з тієї причини, що салонний очищувач розташований в місці, в яке не проникають ультрафіолетові промені. Саме такі темні, вологі і теплі місця є найкращим місцем для розмноження грибків. Особливо це стосується недорогих фільтрів елементів, так як в них не передбачено дезінфікуючий просочування.

Коли потрібна зміна салонного фільтруючого матеріалу? || | 222

Однако всех вышеперечисленных проблемы можно избежать, если элементарно в назначенный срок произвести смену фильтра. В руководстве, идущем вместе с автомобилем, указан срок замены фильтра. Но в данном вопросе лучше исходить из личных ощущений при осмотре салонного фильтрующего элемента.

У певних моделях передбачені спеціальні датчики, які показують ступінь забрудненості повітряного бар'єру.

При виборі нового фільтра обов'язково врахуйте те , що ті, які в своєму складі передбачають активоване вугілля, прослужать набагато довше, якщо порівнювати зі звичайними паперовими, в тому числі і в разі, якщо вони будуть мати у своєму розпорядженні бактерицидну покриттям.

Покрокова інструкція по заміні

Заміна салон ого фільтра в автомобілі Нива Шевроле - простий процес, але, оскільки його виконувати доводиться систематично, обов'язково ознайомтеся з докладною інструкцією.

Де знаходиться?

Расположение барьера под крышкой капота
Розташування бар'єру під кришкою капота

Салонний фільтруючий елемент в автомобілі Нива Шевроле знаходиться під облицюванням, спереду і трохи праворуч. Для отримання доступу до нього потрібно відкрутити один саморіз і зняти кришку.

Що знадобиться?

Процес заміни простий і не вимагає великої кількості спеціальних інструментів:

 • новий салонний фільтр;
 • герметизирующий складу;
 • ганчір'я;
 • викрутка.

Етапи

Перед заміною потрібно вимкнути двигун , включити нейтральну швидкість і встановити автомобіль на ручне гальмо.

 1. Відкручуємо за допомогою викрутки саморіз і акуратно піддягаємо кришку.

  Поднимаем крышку
  Піднімаємо кришку
 2. Дістаємо фільтруючий фільтр. || | 241

  Поддеваем и достаем фильтрующий элемент
  Поддеваем и достаем фильтрующий элемент
 3. Дрантям очищаємо корпус від пилу.
 4. По периметру очищаємо корпус від залишився герметика. Робити це краще наждачним папером.
 5. Роздруковуємо новий фільтр і ставимо його поролоном догори.

  Ставим новый
  Ставимо новий
 6. Новим герметиком обробляємо контур.
 7. ставимо кришку на своє місце і закручуємо саморіз.
 8. включаємо двигун, перевіряємо автомобіль, включаємо обігрівач.

Якщо все працює нормально, то можна вважати , що робота закінчена. Якщо щось все ще залишається неясним, подивіться відео.

Важливі рекомендації

 • Під час придбання нового фільтра для Ниви Шевроле уважно огляньте цілісність упаковки.
 • Купуйте лише в спеціалізованих магазинах, щоб випадково не купити підробку.
 • Не стоит стараться восстановить старый фильтрующий элемент.

Науковці одного експериментального інституту визначили, що більш ніж п'ятнадцять відсотків хвороб трапляється саме тоді, коли людина знаходиться в автомобілі. При своєчасній заміні фільтра цей відсоток впав до семи. А це практично в 2 рази. Як бачите, дана, здавалося б, дрібниця може серйозно зашкодити організму.

Голосування

Як часто ви міняєте салонний фільтр

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Заміна очисного елемента»

Більш наочна інформація по заміні салонного очищувача Нива Шевроле представлена ​​в пропонованому нами відео.